Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Jezu ludzie nie popadajcie w paranoję! Nie każda udziela się codziennie i nie będziemy z tego powodu siać przecież paniki i szukać się po innych forach! Ludzie no miejcie trochę rozumu! Jak spoglądam na naszą tabelkę to wiele z dziewczyn nie udziela się wcale - może nie chcą a może tylko czytają, a może któraś (nie daj Boże) straciła dzidzię... Nie będziemy ich przecież co chwilę wywoływać do tablicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah
Topka najwazniejsza na swiecie :D nie ma jej chwile i juz kazdy musi przetrzepac internet w poszukiwaniu zaginionej ciezarówki i latac po innych forach wolajac kici kici topko! :D jak ktos nie pisze to znaczy, ze zajety albo cos. A jak ktos wiedzial co z nia mogl napisac i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu pachnie biszkoptem. Lodówka wyszorowana, obiad się gotuje. Ale ze mnie gospodyni, hehehehe. Dobrze, że po zapachu nie czuć, że to zakalec:P Kooala - z ust mi to wyjęłaś:D x Topka - trzymaj się dzielnie. Mam nadzieję, że krążek pomoże. I nie przejmuj się tak bardzo drobnostkami. Szkoda zdrowia. x Ginger - odpisz, że będzie stać na klatce, albo w garażu:D x Atamta - u mojej małej to był nieco inny temat, także ja w kierunku wit. D nie sprawdzałam, tym bardziej, że suplementacja błyskawicznie pomogła. Te badania u syna mojego brata dotyczyły m.in. poziomu wit. w organizmie i stopnia wchłaniania. Nie są kosztowne - kilkanaście zł. Tylko bratowa wspominała, że na wyniki czekali dość długo. Matko... 10 lat... a ja czułam się fatalnie, że mam takie jazdy w wieku 25 lat... Ehhh, b. współczuję. x anetach - zawsze do usług:D x Truj - nie szalej. Aż tyle chcesz jeść po ciąży? Tampony, tasiemce. Nie za dużo?:P A tak poważnie, ja już się nakręcam na pociążowe gubienie kg. Kupa bardzo nam się do tego przyda:D Po ciąży z Zuzą tak się rozpędziłam, że w 4 miesiące schudłam 12 kg. Czułam się doskonale. Tylko potem przyszło PCOS, zaburzenia hormonalne i cały ten mój wspaniały układzik mi rozp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo6latki.. ludzie lubią popadać w przesade.. jak widać w przedstawionych historiach.. i najgorsze jest to że rodzice myślą,żeto najlepsze dla dziecka.. to jest dopiero zgroza! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie coś kafe znowu zapsuła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta ją się nie obrazam bo nie mam 15lat;) powiedziałam tylko jak to wygląda z mojej strony szczerze i bez złośliwości. tak jak pisze koala wcześniej było lepiej bo napisaliście konkretniej krócej rzeczowo było nas mniej i szło się w tym połapać teraz 1 dzień niebycia tutaj i problem z nadrobieniem... ją już kiedyś pisałam że wieleddziewczyn zniknęło podejrzewam że z tego powodu o którym pisałam wyżej. ją czuje się dobrze, krążek ti mniej więcej to samo co szew, ale mam ogólny nakaz lezenia do końca...mogę tylko wstać siku zrobić parominutowy spacer po mieszkaniui do łóżka... trudno, dla tej mojej małej księżniczki jestem gotowa na to poświęcenie:) z mężem dalej trwa walka o imię ale powoli przekonuje się jednak do elizy:):) czas pokaże.po wyjściu stąd muszę dokupić potrzebne rzeczy których nie mam dla siebie i małej bo muszę być gotowa na każdą ewentualnosc że urodzi się wcześniej..oby nie. a sam krążek ma mi w tym pomóc żeby się już więcej szyjka nie skracala...jestem dobrej myśli.tylko to mi zostało:) nie mogę się już lipca doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou no mi też się psuje. Nie wyświetla postów, albo znikają posty... Co do Truja i planów pociążowych. Pamiętaj, ze spodziewasz się syna, to potem musisz łyknąć tasiemca uzbrojonego ;) bo jak chłop z bazuką od razu się rodzi to i tasiemiec uzbrojony być musi- inaczej nie podziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama uśmiałam się przy tym staniu 10 minut;D Człowieka ciągle cos zaskakuje;D Ale ja będę wyrodna matka;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topko jeśli mogę Cię jakoś pocieszyć to powiem tylko tyle, ze już bliżej jak dalej :) no i pewnie w szpitalu podawali Ci leki na szybszy rozwój płuc małej wiec w razie W jakby cos się wcześniej działo to i malutka będzie lepiej przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka no niestety jak każą leżeć trzeba ale ja też bym wolała plackiem leżeć aby małą dotrzymać jak najdłużej. Życzę wytrwałości;* Dziewczyny co myslicie o takim dywanie do pokoju małej?; Przesada czy nie? http://allegro.pl/super-dywan-dzieciecy-150x250-cm-butterfly-i3205593398.html ściany mam smutne bo ciemny turkus i taka ciemno bezowa kawa z małą ilościa mleka. Taki brudny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj no właśnie ewentualnie potem założymy wątek o odchudzających się mamuśkach Topka o kurcze ale się porobiło... mam nadzieję że już teraz będzie wszystko dobrze! pewnie tylko będziesz musiała się oszczędzać... a co do wypowiedzi pomarańczowej na temat Twojej nieobecności, nie jestem jakąś maniaczką, nie śledzę wszystkich tematów w kwestii ciąży więc nie koniecznie musiałam zaraz zaczynać jakieś poszukiwania TOPKI! Każda z nas bywa nieobecna bo coś tam potem się odzywa właśnie tak ja Topka np mówi nam że wydarzyło się to czy tamto... Ginger- niezłe z ta kąpielą w przegotowanej wodzie;) ja się boję żebym właśnie nie byłą taka przesadna no może nie aż do tego stopnia ale np wnerwia mnie jak ktoś przychodzi do maleńkiego dziecka w odwiedziny i nawet rąk nie umyje zanim je wyściska... anetach a po ile te pampersy 1 są teraz?? Ja się dzisiaj jakoś kiepsko czuję... taka umęczona... muszę sobie trochę poleżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga ja też się odchudzam po ciąży więc awaryjnie dopiszcie mnie do listy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ile postów wpadło zanim swój doskrobałam:P Topko no cóż jak trzeba leżeć to trzeb... trochę szkoda bo zaczyna się ładnie robić chyba że masz jakiś ogródek żeby tam poleżeć:p Anetach mi osobiście się ten dywan nie podoba:/ a jeszcze co do pewnych wypowiedzi kurcze nie nakręcajmy się;) wiem doskonale że czasem każda z nas może poczuć się olana, wiadomo nie zawsze wszystkie na hura będą się wypowiadać na jedno zapytanie uważam że to jest ok. Gorzej jeśli ktoś pisze o jakimś poważnym problemie a nikt nawet na to uwagi nie zwróci... Postarajmy się kochane o spokój:) i Faktycznie trudno się teraz to czyta, coraz więcej postów i tematów poruszonych na raz i ciężko nadążyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ładny dywanik !!! cudo.. jaki cukiereczek :) :D i do turkusu idealnie :) *** wrzuciłam fotki w folder z ciuszkami i w 32 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina147
WITAM!| Jestem studentką AWF w Poznaniu i zbieram informacje o aktywności kobiet w ciąży. Zwłaszcza aktywności w wodzie. Proszę o uzupełnienie ankiety, którą znajduje się pod tym adresem: http://www.ebadania.pl/19ddf1d3f432b4b4 W zamian za wypełnienie ankiety mogę zaoferować przesłanie zebranych przeze mnie informacji dotyczących aktywności fizycznej w ciąży. Będę bardzo wdzięczna, ponieważ mam już mało czasu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ładny dywanik !!! cudo.. jaki cukiereczek :) :D i do turkusu idealnie :) *** wrzuciłam fotki w folder z ciuszkami i w 32 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach ten drugi link z dywanikiem nie wyswietla nic.. :/ pokazuje błąd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach a mi się ten pierwszy podoba, bo ma fajne kolory. Ostatni troche dla mnie za różowy, ale może to dlatego, ze po 7 latach posiadania córki troche mi sie ten kolor juz znudził, także moge być nieobiektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda opinia dla mnie się liczy;) Zobaczymy co powie M jak przyjdzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do liczenia ruchów dziecka, to wczoraj doktorek pytał czy dostałam taką kartę liczenia ruchów od położnej, tak więc na następnych zajęciach zapytam czy ma coś takiego. Mój maluszek jest bardzo ruchliwy w nocy jak się przebudzę, nad ranem albo jak dłużej siedzę, na razie to nie miałam z nim problemów, rusza się często:) Jeśli chodzi o przygotowania to ja też prawie nic nie mam zrobione, zacznę dopiero w przyszłym tygodniu po komunii mojej chrześnicy na którą muszę jechać pod Łódź. Mam tam trochę ubranek po siostrzenicach i inne akcesoria do zabrania poza tym do 20 lipca jeszcze daleko, bez przesady:) Dzisiaj odwiedziłam znajomą, która rodziła w połowie marca i podsunęła mi, żeby nie kupować body na sam początek, bo przy gojącym się kikucie i tak nie są praktyczne, poleciła mi tylko śpioszki i koszulki albo kaftaniki, co myślicie? Poza tym większość rzeczy które kupiła przed leży nadal w szafie i czeka jak mała podrośnie bo posłuchała rady aby nie kupować najmniejszych rozmiarów, po porodzie i tak musiała kupić te najmniejsze. Jej malutka miała 4150g ale 63 cm więc waga " poszła po długości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach18 mi się nie podoba zupełnie ten pierwszy, a ten drugi nie wczytuje mi się, error jakiś jest. Ja bym kupiła zupełnie inny kolorystycznie i wzorowo, ale ja to a :D Ale mi się chce szczawiowej... poszlam z nadzieją że nazbieram i nazbierałam całą siatę. Po powrocie się okazało ze to nie szczaw... a liście łudząco podobne... no wkurzyłam się. hyba polecę w nicy sąsiadce z działki nakraść... jadłabym garściami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigrai ja powiem szczerze, że zgadzam się z Twoją koleżanką od bodziaków dla noworodka. A juz szczególnie jeśli chodzi o te zakładane przez głowe. Jako świeżo upieczonej mamie było mi niewygodnie na maleńkiego noworodka wciskać ubrania przez głowe i dodatkowo miałam identyczne odczucie co do pępka. Takze na samym początku zakładałam małej koszulki/kaftaniki i śpiochy- potem to już się nie sprawdza, bo z kolei dziecko więcej się rusza i te koszulki się podwijają- i wtedy body to zbawienie dosłownie. Z kolei jak się zrobiło ciepło na dworze (córa sie urodziła w kwietniu, wiec jeszcze upałów nie było) to największym zbawieniem dla mnie były sukienki. Błogosławieństwo szczególnie, że np. na dworze łatwo przewinąć malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach jak dla mnie to ten pierwszy dywan jest cudny :) Taki wesoły :) Jest tylko jeden problem z takimi kolorowymi dywanami - nie widać na nich rozrzuconych małych zabawek... A w stopniowaniu bólu mogę się wypowiedzieć - są 3 rodzaje bólu: 1)ból 2)duży ból 3)nadepnięcie na klocek lego ;D Ja mam u chłopców w pokoju taki jak w pierwszym linku - ten w ulice zaraz na początku wzorów. Nie słuchałam przyjaciółki jak ostrzegała ;) Ale tak mi się podobał! Tigrai dla mnie były niepraktyczne śpiochy w połączeniu z kaftanikami - kaftaniki podchodzą pod szyję pod śpioszkiem, co chwilę trzeba poprawiać. Jak dla mnie body są niezastąpione i na pewno nie przeszkadzają przy gojeniu pępuszka. A śpioch tak samo dotyka pępka jak body przecież. Ale każdy ma inne patenty - ja np nie lubię pajaców zapinanych z tyłu taką klapką na pupie a moja siostra bardzo sobie chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o racja to racja odnośnie tych kaftaników;) W tym drugim linku za każdym razem rozstrzela sie fio let ale teraz kliknęłam i poszło. Mi się tez inne cuda podobają ale większość wzoru bym zagraciła bo m aon być od ściany do szafy więc nijak będą wyglądały np kubuś puchatek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc uzupełniam. Wzrost 164 waga 64,2 a więc 8,4 do przodu! Zatkało mnie;D Zaraz na pocztę prześlę fotki brzucha oraz upolowanych ciuszków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×