Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość druga samotna wigilia daleko

Kogo nie stać na wyjazd na Święta do Polski?

Polecane posty

Gość gość
Ja nie sugerowałam, że targasz choinkę z Niemiec, jełopie :D :D Nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisałem o cenach w Londynie tepaku, w Londynie nigdy nie bylem i nie zamierzam a na pewno nie na dluzej niż kilka godzin:D bo wlasnie wiem ze jest o wiele drożej niż gdzie indziej w UK. pisalem o cenie jaka placilem za pokoj w srodkowej Anglii. czytaj glabie ze zrozumieniem i pomysl zanim się zaczniesz "madrowac":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil już tu nie wróci ale poszedł srać w innych tematach :D On niech lepiej tą choinkę z NIemiec zacznie targać bo trochę mu zajmie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bingolowi/wuefiscie (ta sama osoba) w koncu dogadaja w temacie to przerzuca sie na inny pluc jadem albo wrzuca puste komentarze w stare watki ktore sam zakladal- pelne nienawisci wiejskie brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to on poki co was pieknie rozpeerdala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:46 O to to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy niezla beke z przyglupa bingola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie to dają ci tu w tyłek, bingolku. Nie musisz sobie wmawiać że komuś tutaj dopiekłeś, są nieźle jaja z ciebie ;) Jak tam targanie choinki? Jak już przyjdziesz z ta choinka z Niemiec to mogę ci zasponsorować kurs czytania ze zrozumieniem, lub od razu cala podstawowkę. Stać mnie i pomagam niedołężnym. To co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Niemczech to i bede miec choinke z Niemiec :D :D haha mieszkam w Monachium i tuz po swietach wybieramy sie z chlopakiem do Austrii do kochanego Salzburga - bylismy tam 3 razy i nie mamy jeszcze dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak liz jaja hitlerowcom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sobie samemu, bo widocznie nie ma kto tobie lizać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol kocha lizac jajca i 0dbyty kupie kumpli na ogniskach i grillach, chwalil sie po pijaku:Dale mam beke ze swiniaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby beka jest, ale to zagubiony człowiek (mentalnie, religijnie i seksualnie). To smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam rodzicow do UK, bo w te strone na swieta jest o wiele taniej, a sam jade w troche innym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniej? W uk nigdy nie bedzie tak tanio jak w PL. My mamy wszystko. Obiad z dwoch dan 18zl. Czyli 4 funty. Gdzie w uk sa obiady tak tanie emigracyjna swinio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie w plu zarabiasz odpowiednik nawet minimalnej czyli niech bedzie okolo 1000f czyli ponad 5000zl (wiekszosc moze pomazyc o 2000zl a 5k to dla nich majatek)? I nie 4 tylko niecale 3f no ale jak ktos kto nie skonczyl nawet podstawowki ma umiec liczyc hehehe co za przyglup.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa ale gafe zaje/balem z tym 3f.:D jeszcze sie nie obudzilem. Niecale 4 :p no ale reszta to prawda.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis pensja na start w PL to 4000zl a 5000zl po roku dwa kto cos umie to ma:) Moj sasiad pokazywal angolowi z uka swoj dom w PL. A brytol wielkie oczy i wywalona morda ze mamy w Polsce pojedynczy kurek i bojlery. I brak starych dywanów! Kurfa jaki debil haha. Myslal ze w PL domy nadal z drewna hahaha. Brytole nie umialy wykorzystac funduszy UE mimo bycia tam dluzej niz PL. Beda dalej mieszkac w kurnikach i poza Europa hehe. W przyszlym roku funcik po 3 zl jak city peerdolnie. Poki co przysylajcie osrusy gotóweczke , potrzebujemy na polskie rodziny z 500+. Lepiej to wydadza niz na wasze domopodobne rudery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, Polacy kochają się pokazywać ze swoimi żółtymi pseudo zamkami i plazmami :D nic dziwnego ze gały mu wyszły bo Polacy jak nikt inny wiedza co to posiadanie kiczowatego domu o kolorze kupy. :D Nie ma nic lepszego do roboty w życiu niż ciulanie na domek w PL żeby się pokazać. Sorry ale są inne ciekawsze rzeczy na które można wydać kasę, ale większość młotków nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pajac znowu wklejanko o 4000zl hehe chyba groszy czyli 40zl, tez tyle bingolu dostajesz kieszonkowego co miesiac od matki.:Ddlatego wymyslil te 4000.:Dgnij w plu cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajki debil pisze zamiast zająć się tą choinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest jeszcze w szoku po tym jak okazało się że polskie katolickie święta nie są wcale takie polskie i katolickie. Dajmy mu trochę czasu ludzie. Rany są jeszcze za świeże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany są świeże, dlatego wyżywa sie na innych tematach. Tutaj wróci jak się wyliże. Lub sobie wyliże...nie wiem. On ma obsesje na punkcie lizania wiec może obydwie opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne ile sie zarabia . Co mu do tego kto gdzie mieszka? :D Niech swojej doopy pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jest wscibski. Normalni, szczęśliwi ludzie nie wtryniaja nosa w nie swoje sprawy. Ja nigdy nie rozmawialam ze swoimi znajomymi o zarobkach (nie mam zielonego pojęcia ile zarabiają) a ten bubek ma niezdrowa obsesje na punkcie zarobków obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My brytyjczycy pogardzamy takimi biedakami jak bingol. To dobrze ze już opuścił naszą wspaniałą GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram na ludzkie wymysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro im tak dobrze w uk to czemu jęczą na forum?:D A choinki mamy polskie cwelu z notingam, niemieckie to masz owczarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie bedziesz brytyjczykiem. Tylko białym murzynem tzw faking forejansem. 'Potega' z dwoma kurkami w zlewie w mieszkaniach i pralkami na monety :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×