Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość druga samotna wigilia daleko

Kogo nie stać na wyjazd na Święta do Polski?

Polecane posty

Gość gość
Polska katolicka jest od wieków i basta. A was na bilet nie stac BUEHEHHEHEEEE :D a tych co stac znowu bede widzial na lotniskach ze słoikami z bigosem i pierogami :D:D co za dno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest pseudo katolicka ;) i basta. A tak w ogóle to co ty będziesz robił na lotnisku w czasie świątecznym? Czyżby jakieś zboczenie czy życia własnego nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boższe! Jechać do PL do rodziny i znowu się upiją jak zwykle i będą jękliwie narzekać na wszystko. I to wycie w kościołach na pasterkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej narzekac w zgodzie z prawdą niz pie/przyc fałszywe slogany typu "How are you? Great ":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pedale tu większość ma great zycie, w tym i ja:D a to ze tobie przygłupie nie wyszlo to nie znaczy ze inni tez sa takimi przegrywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski alkon. Takich obrodziło w PL jak nigdy przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez wuefista pisal ze by teamliderem i mu wyszło, dobre stanowisko nie to co zmywanie garów jak wy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo że wuefista to ty i sobie przytakujesz. Team leaderem w Costa czy na budowie może być każdy osioł. Ja byłam team leaderem jak miałam 18 lat i jakoś nie podniecam się tym w każdym poście bo nawet w najbardziej gownianej pracy jest team leader ale to nie oznacza że płacą mu dobrze i ze jest to samo co team leader w korporacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista tez pisal ze ma zone lekarke ktora zarabia tylko 2000zl.:D Bardzo latwo bylo jego bajeczki zdemaskowac. Np nikt kto zarabia 2500f nie wroci zarabiac kilka razy mniej. Pseudopatriota i pseudokatolik musial jakas bajeczke wymyslic a prawda jest taka ze stracil robote w fabryce bo nikt takiego gbura nie lubil, pieniadze przechlal bo wiadomo ze to alkoholik i musial wracac do matki na garnek. Taka jest prawda i zadne bajeczki tego nie zmienia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie zarabial tylko minimalna przez te kilka dni ktore pracowal.;p stad tyle nienawisci w tym pedale przegranym, to cale niepowodzenie musialo doprowadzic do tego jego zalosnego stanu. Wiec pozostalo mu tylko ujadanie na kafe z zazdrosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarkę? Watpie. W najlepszym wypadku jego zona to pielęgniarka. Jeśli w ogóle ona istnieje bo wuefistę lubi ponosić wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio przecież ty ciągle żyła byś na garnku u mamusi, gdyby nie gary w uka. Liz jaja swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o zarobki. który lekarz czy lekarka zarabia tylko 2000zl? tępak nie tylko taki blad popelnil w swoich bajeczkach. latwo rozgryźć kłamstwa przyglupa. gnij w plu cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie stac na wyjazd, tylko po co? ja mam rodzine w innym kraju wiec do tesciowej mam pojechac? Zreszta to samo mam gdzie indziej , nie musze wydawac kasy i brac urlopu na takie polskie nudziarstwo , zarcie caly czas i beznadziejne narzekactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarkę :D chyba wuefista dostał za dużą dawkę w psychatryku i myśli że jego psychiatra jest jego żoną :D hahaha dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez nie stac Na Polske :D lece na swieta na wyspy kanaryjskie :P Nie lubie zimna , rodziny nie mam bo jestem z bidula, moja rodzina adopcyjna to pseudokatolickie poyeby, zle mi zycza, swieta z nimi ? Nie dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku swieta to tylko weekend , wiec nie widze potrzeby wydawac kupy kasy na swieta w Polsce; Bo prawda jets taka ze loty sa drogie, rodzina oczekuje nie wiadomo jakich pieniedzy; Bo ich nie stac na wyjazdy, a prezenty daja po chuju, z jakichs przecen . Wiec tylko na obzarstwo mozna liczyc; Atmosfera swiateczna jest wszedzie fajna, a nie jak sie wydaje Plakom ze tylko w Polsce; Mieszkam w kraju w ktorym nie ma blota posniegowego i narzekactwa, wiec jest fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam najbliższej rodziny w PL. Nie pojade do obcych ludzi żeby zobaczyć kuzynów których w życiu na oczy nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka atmosfer swiateczna za granica swinio? O czym ty mówisz? Wy nawet christmas nie macie. My pacie poganskie X-mas:D debilko jedna:D Co wasze swieta maja wspolnego z tradycja? Gdzie masz emigacyjna swinio u siebie pradziwa pachnaca chonke, bombki, 12 pysznych potraw prezenty i pasterke? Spiewasz klede chociaz smierdzaca swinio? To zamknij ryj i nie pie/rdol o czyms co jest u ciebie zwykłym zarciem i chlaniem i przytakiwaniem sobie jestem great hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No paczcie, na wyspy kanaryjskie leci:D mysli ze komus tym zaimponuje tutaj. Zobaczymy jakie PSEUDOSWIETA bedziesz miec na tych wyspach paniusiu :D ze tez Polska musiała kiedys wys/rac takie pseudopatriotyczne gó/wno jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol to ty swietujesz Boze Narodzenieiczy tradycje ? Bo to dwie rozne sprawy :P tradycja w polszy jest zastaw sie a postaw sie, obrobienie du/p rodzinie, falszywe usmiechy i kłamliwe " wzajmenie " :P Picie i zarcie na potege. Czy obchodzisz przesilenie zimowe, oprawione w klamliwa , ckliwa bajeczke dla ciemnego ludu ? Oj bingolku, dziecko rozjejrzyj sie troche poza twoim PGrkiem.. choinki rosna wszedzie, bombki produjukja i poza pl, koscioly sa i poza twoja wioska.. :) naprawde bingolku, ludzie moga jesliby tylko chcieli powielac twoje schematyczne , jedyne prawdziwe " swieta ' .. Ale po co ? To ze jara to ciebie to raczej odrzuca niz zacheca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOo bingolek nie wie że święta są pogańską tradycją? A choinka przyszła z Niemiec? Jezus urodził się latem i był czarny! Bingolek nie wie co świętuje, ale świętuje mimo wszystko bo myśli ze to zrobi z niego katolika i jak już umrze od przedawkowania golonki to pójdzie do nieba? Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A choinka przyszła z Niemiec? Jezus urodził się latem i był czarny! x Wypie/rdzenia z twojego tyłka jak powyzej nikogo nie interesuja BUEHEHEHEHEHE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlaśnie , że mnie takie fakty interesuja! To ja , paniusia od wysp kanaryjskich :D To normalne , ze sie gdzies lata, spedza milo czas, duzo pracuję to sobie odpocznę w swieta :D bliskim mi osobom zloze zyczenia, i tyle. Oj wiesniaczku bingolku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 12.11.16 13:03 chlopie przez te lata ceny tak poszly w Londynie do gory, ze glowa boli. Zerknij sobie sam na zoople czy gumtree i Ci oczy zbieleja. Pokoj za 200 funtow w Londynie buahahaah NA TYDZIEN to owszem ! Standardowa cena za pokoj dla 1 osoby to minimum 600-650 f, wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie są fakty bingolku. Święta to pogańska tradycja. Twój mały mózg odmawia zaakceptowania faktów a wierzy w to że czarny żyd (który był bękartem btw) zmieniał wodę w wino i takie tam. Śmiechu warte w co wierzy ciemny lud jak przed nosem ma fakty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w TV Trwam kazali swietowac to bingol swietuje. Mowili w TVNie ze Polska jest cudowna to on wierzy a potem matke z piwnicy wypuszcza zeby mu gotowala i beda ogladac Smolensk przy 12 potrawach. Potem bedzie chlanie i pojscie na pasterke w smierdzacych futrach ktore sie trzyma w szafie caly rok. Obrabianie dupy sasiadom, chlanie za kosciolem- prawdziwe polskie swieta! Kocham cie polsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest w tym najlepsze? Bingolek obraża tu ludzi bez opamietania (zwłaszcza kobiety) a jak ktoś najedzie na wymyśloną postać z jego religii to już leci z pyskiem :D to tak, jakbym ja się denerwowala bo ktoś obraził Tatę Muminka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka choinka z niemiec ? Ja mam z polskiego lasu swinio, piekna i pachnaca. Nie to co wasze chinskie pseudopodobne choinki w uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś kompletnym głąbem czy tylko udajesz? Tradycja choinki na święta przyszła do PL z Niemiec. Czy ty w ogóle masz wiedzę o CZYMKOLWIEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×