Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość druga samotna wigilia daleko

Kogo nie stać na wyjazd na Święta do Polski?

Polecane posty

Gość gość
Dwa kurki w lazience! Illuminati! Apokalipsa! Tak przepowiedzial Rydzyk i stare baby w TVtrwam! A pralka w kuchni byly juz przepowiedziane w Biblii jako znak upadku cywilizacji!!! Tak mowi TVN!!! Smolensk to zamach! Na Polske! Najwieksza potege na swiecie!!! Mamy sekretne bazy w kosmosie i podrizujemy w czasie bo tak wspanialy kraj ma technike z przyszlosci! Ave Maria! Ave Polska! Dwa kurki to Szatan!!!! I w kuchni tez Szatan! Tak brzmisz Bingol. Ogarnij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa kurki w lazience! Illuminati! Apokalipsa! Tak przepowiedzial Rydzyk i stare baby w TVtrwam! A pralka w kuchni byly juz przepowiedziane w Biblii jako znak upadku cywilizacji!!! Tak mowi TVN!!! Smolensk to zamach! Na Polske! Najwieksza potege na swiecie!!! Mamy sekretne bazy w kosmosie i podrizujemy w czasie bo tak wspanialy kraj ma technike z przyszlosci! Ave Maria! Ave Polska! Dwa kurki to Szatan!!!! I w kuchni tez Szatan! Tak brzmisz Bingol. Ogarnij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten cwel nadal swoje. Choinkę możesz mieć polską (częściej made in China, ale to taki szczegół) ale TRADYCJA jest niemiecka. Rozumieez to amebo? Tradycja niemiecka, cale święta są pogańskie. Gdzie masz w świętach cokolwiek polskiego? NIC. Nawet karp nie jest rdzenna polska tradycją. Weź się trochę dokształć zanim zaczniesz się rzucać. Nawet nie wiesz co i dlaczego świętujesz ale lecisz z wywieszonym jęzorem na pasterkę i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam normalna pralke w domu w UK i jeden kurek w zlewie :P Bingol ma na mysli pralke taka jaka maja w laundrette service... Maja taka w uni i moja znajoma poszla tam raz jak miala zepsuta pralke. Co w tym dziwnego ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gościu wyżej : ameba poczułaby sie obrażona tym porównaniem do bingola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingolku,a ile przecietny Polak musia pracowac na ten obiadek z 2 dan za 18 z :) 3 godziny ? Czy wiecej ? Jak myslisz ile godzin musi pracowac ktokolwiek w UK by zarobic 4 funty ? :P Tak, tak w Pl dalej taniej.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:51 W Warszawie minimum to 10zł na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio nie ma w uk obiadów za 4 funty. Ja zarabiam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2k- 3k złotych to jest wg ciebie dobrze? Proszę cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet jakby byly obiady za 4 funty to co ci do tego? nic bo tu nie mieszkasz. a te Twoje 18 zlotych za dwa dania... serio, ty sie tym chwalisz, czy zalisz? bylam w Polsce latem. poszlismy w 6 osob do restauracji, kazdy mial danie glowne,deser i piwo. juz pomine koszt piwa ale za danie glowne + deser za 6 osob zaplacilismy jakos 270 zlotych... a co do UK to jak byli u nas rodzice miesiac temu, poslzismy do restauracji wloskiej my i oni = 4 osoby i za starter, danie glowne i piwo dla czworki dalismy jakos 110 funtow i wiesz co? gadaj se ze drogo... ale mnie na to stac. i wcale nie jest to drogo. drogo byloby tak o piecdziesiat funtow wiecej i wzwyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 110 dla czworki to pewnie poszliscie to tanszej restauracji :P Mimo wszystko, nie powinno to bingolka obchodzic. Przestancie mu odpisywac to polezie gdzie indziej sie zalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalem ze w restauracjach pluja do żarcia, to prawda? :D buhahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole macie rozrywki nie z tej ziemi:D zarcie w restauracjach uauuauaua zdycham z zazdrości:D hłehłehłehłehłe masakra czym wy się wiesniaki chwalicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
110f za 4 osoby ja peedole, a golonki jak nie bylo w uk tak nie ma. Za tyle to mam zarcie na pol miesiaca swinio. Zalisz sie czy chwalisz ze przeplacilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym ze zarabia 5x więcej niż ty wiec twoje 18zl tansze 2x nie robi wrazenia a jest wręcz zalosne chwalić się takim gownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 23:51 W Warszawie minimum to 10zł na godzinę xx A w Bolesławcu 3,50 na godzine.. I ? Z kazdej opcji jasno wynika, ze w Pl musisz dluzej pracowac na swój obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Swinio nie ma w uk obiadów za 4 funty. Ja zarabiam dobrze. xx Wieprzu , nie ty jeden zarabiasz dobrze :) Niektórzy nawet lepiej :P Ostatnio płacilam cos 29 euro za starter i main course.. To nie była nawet godzina mojej pracy, wieprzu :) A ty dalej zasuwaj w fabrycze na obrabiarce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, wróciłeś do Polski , piszesz, jest ci dobrze to czemu w każdym temacie próbujesz sie dowartościować ? Ja tez wróciłam do Warszawy z UK, UK strasznie mi zbrzydło. W PL jest mi lepiej, łatwiej , ale nie pisze tego na każdym temacie na k****eterii :D zmień dilera lub lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo bingol strasznie szczęśliwy w PL skoro tu ciągle ujada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk wszyscy sie nudza. My Polacy w PL mamy zupelnie inaczej, setki rozrywek. Grille co tydzien. Zyje nam sie lepiej niz brytolom. I setki rozrywek. A wołami roboczymi sa u nas cudzoziemcy jak angole, ukraincy i inni podobni. I jest miodzio. Gnijcie w uk syfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie byla tania restauracja ale jedna z najlepszych wloskich restauracji w miescie.. ludzie nie przesadzajcie. .. Co jak co, ale siec Jamie Oliver tania I gorsza nazwal NIE mozna - tania (i mim zdaniem nie smaczna) jest np siec Zizzi Tanio to jest np w dominos ale to jest zarciodajnia a ne restauracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golonki nie lubilam nigdy prostaku. Lubie zjesc mieso typu zrazy wolowe ktore sama robie, lubie ryby takie jak dorsz losos pstrag tunczyk (swiezy nie z puszki) . Twoje golonki to syf I sam tluszcz a tunczyka jest na liscie najzdrowszych pokarmow swiata jako JEDYNE mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kazdym razem bazgrze to samo, "tysiace rozrywek w Polsce". Wymien jedna rzecz ktora mozesz robic w posce ktorej nie da sie zrobic w UK. (jest jedna, ale trzeba miec mozg zeby sie domyslic wiec bingol padnie) I nie chrzan o grillach bo to ze ciebie nawet do parku nie wpuszczaja schlanego w dresie nic nie znaczy. Menel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista dobrze pisze. Wystarczy wymienic termy podhalanskie, kulig, jazdy quadem po lesie, mazury, snieg na swieta, prawdziwa choinke, 12 potraw, pasterke. Tylko w PL mamy, w uk to nie do pomyslenia. I setki innych. Zatkało kakało osrusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:42 tak sie sklada, ze kilka lat temu na swieta my tu w UK (w czesci w ktorej mieszkam) mielismy na swieta i nowy rok snieg -nie za duzo, bo tlyko ok 10 cm, ale byl, a u moich rodzicow i u moich tesciow - dzieli ich prawie 150 km - zero sniegu w tamtym czasie. w Polsce. A w lutym w tym roku, jak nasypalo u nas, to kilka dni male wzgorza pod miastem byly zasypane tak, ze chwilami sniegu bylo powyzej kolan... i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK takze mamy lasy - byles w Szkocji/ nie? to nie plec bzdur ze tu lasow nie ma bo jest zatrzesienie! mamy jeziora i to duuuzo i duuuuze (Loch Lomond , znasz? pewnie nie...) mamy piekne parki narodowe, w tym jeden z najwiekszych parkow narodowych Europy - park Cairngorms!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o a moze w druga strone by tak, czego nie ma w Polsce a jest w UK ? np renifery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie az takim debilem nie urodzil, on musial brac lekcje! :D Wuefista dobrze pisze. Wystarczy wymienic termy podhalanskie- termy sa w licznych miejscach w UK i Na calym swiecie debilu. kulig, jazdy quadem po lesie- quady i kulig to nie wynalazek polski wiesniaku, a lasy sa wszedzie- co za debil. mazury- jak lubisz gory jedz w mazury, ja nie lubie. snieg na swieta- chlapa nie snieg i od zmian klimatu od lat zaczyna na prawde padac w marcu dopiero. prawdziwa choinke- czy to na prawde trzeba kometowac? No debil po prostu. 12 potraw, pasterke- gotujesz sobie co chcesz i Ile chcesz, gdziekolwiek chcesz przyglupie. A pasterka to zbieranina meneli i pijakow, czyli twoich znajomych w sumie. Ty niewybrazalny wprost glabie i wiesniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol , co cie obchodzi jak inni maja ? Swojej doopy pilnuj. Jamie Oliver to zaden luksus, dla Polaka z biedy byc moze owszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, bingol nie wystawił nosa poza swój wiejski płot a myśli że tylko w PL są rozrywki :D to komiczne stwierdzenie zwłaszcza jak było się w Londynie (jednym z największych miast świata). Chcesz ludziom wmówić że twoja wieś ma więcej rozrywek niż 10milionowe miasto z setkami lat różnych tradycji i kulturami z wszystkich zakątków świata? Ty co najwyżej możesz liczyć na występ kółka gospodyń wiejskich, ja na jakąkolwiek gwiazdę muzyki bo nikt nigdy nie omija Londynu. I tak jest w każdej kategorii, wiec zamknij paszczę bo wstyd robisz Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×