Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ceglata

DZIEWICA W UKŁADZIE FF

Polecane posty

Gość o jejku jej
ludziom nie... e raczej sie nie zgodzi, porozwaza, porozwaza i strach ja obleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Skąd ty wiesz co ja zrobie ?! Zgodze sie to sie zgodze, nie zgodze to nie. Wy tu robicie z tego dylemat od dluzszego czasu, nie ja -.- Wie, ze dziewica, on ma doswiadczenie z reszta laski i tak sie do Niego kleja glownie dlatego ze biedny nie jest. O moim bylym myslalam, ze bedzie tym pierwszym i jedynym i co mi z tej milosci przyszlo pytam sie ? :) Dziekuje jak milosc ma tak wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
Nie popadaj ze skrajnosci w skrajnosc kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
nobonieco ale czy to kopniecie w dupe nie jest wliczone w ff? W koncu musza wyprobowac czy bedzie im dobrze razem, po co taki uklady jesli sex mialby byc zly? Jak sex z dziewica - pisze o 1 razie moglby byc satysfakcjonujacy dla obojga to nie jestem w stanie sobie wyobrazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
OOO nowe interesujace fakty. Czyli Ty masz dosc milosci a on ma dosc kobiet, ktore udaja milosc a naprawde chodzi im o kase. Rozumie chec takiego ukladu z jego strony, choc nie rozumie czemu wybral do tego niedoswiadczona dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
no masz racje, masz. pierwszy raz z dziewica i poprzestanie na nim nie moze byc satysfakcjonujacy dla faceta z doswiadczeniem. no chyba ze szczegolnie lubi taki anturaz dziewiczy:o ale miejmy nadzieje,z e dewiantem nie jest. autorko, to nie my mamy dylematy. tylko ty zadalas pytanie czy wejsc w ff, wiec dysputa sie toczy. zatem dylemat jest po twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
oj tam, a moze facet lubi dominowac i prowadzic za reke? moze ma slaba psychike i nie lubi byc porownywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
moze.. wszystko moze byc nie znamy faceta. Moze tez byc tak ze skrycie kocha sie w autorce i ma nadzieje, ze w ten sposob beda razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
naprawde nie wierze, ze facet zakochany bedzie tak brutalny i zaproponuje kobiecie ff. to grozi zerwaniem znajomosci. tyle ze oni sie znaja... to tez ciekawe. jakby wiedzial, ze moze u niej liczyc na cos takiego. mowilas kiedys, ze chcesz miec to juz za soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky707
znam mnostwo facetow ktorych rajcuje takie zerowe doswiadcznie partnerki bo chca nauczyc, swieza, niezmanierowana, bez chorb, nie pukana przez zadnego tylko on ma do niej wylacznosc a nie reszta czyli jakies pol miasta a to strasznie podwyzsza ich ego i im to sie podoba to nic dziwnego. czesto tak postepuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak postępują tylko
niedorozwinięci emocjonalnie duzi chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky707
moze tak ale duzo facetow nawet skrycie woli dziewice niz zeby mialo ja pol miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
pomiedzy dziewica a taka, co mialo ja pol miasta, jest jeszcze troche innych wariantow. poza tym przy takiej filozofii to cos mi podpowiada, ze za chwile autorka moze zasilic szeregi tych, o ktorych piszesz. ja jestem ciekawa co cie powstrzymuje autorko przed tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
wisky ale Ty o jakichs emocjonalnych popaprancach piszesz. To jacys faceci, ktorzy boja sie porownywania i chca dominowac nad partnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Rozmawialiśmy kiedys o zwiazkach i o tym, ze nie chce sie w nic pakowac po moim zwiazku z tym bylym. Po prostu tego nie chce, a o seksie tez cos wspominalam ale wtedy nie rozgadywalismy sie zbytnio na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
autorko masz 19lat. i sadzisz, ze nigdy nie bedziesz chciala byc w zwiazku? chyba nie jestes tak naiwna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek10100
to normalne ze facet woli wziasc czysta niz taka juz pukana xD czym tu sie dziwicie? u mezczyzn to normalne zjawisko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
cos wspominalas o seksie? ciekawe co? Moze powiedzialas, zwiazki mnie nie interesuja, ale jakby jakis seks sie trafil to why not? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Chce. Oczywiście, ze chce :) nawet kiedys miec rodzine (wiem zaskoczylam Cie :D) ale nie teraz. Nie potrzebne mi podobne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
A kregu o ktorym pisalas nie chce zasilic nie boj sie ;) ale ok wiesz lepiej ode mnie co zrobie za jakies moze 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
wlasnie nie zaskoczylas mnie. gdyby bylo inaczej, bylabym zdziwiona. wiec co cie powstrzymuje przed seksem z nim? czegos sie obawiasz, boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
ale problem typu ff jest Ci potrzebny? Po co, a moze powiedz mu po prostu sprobujmy zobaczmy czy z tego cos wyjdzie? A swoja droga po co zdrowy mlody facet pakuje sie w takie bagno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
a czemu za 5 lat dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Pewnie :D Powiedziałam mu ze moim marzeniem jest przetestowanie kamasutry :D i kiedy mozemy zaczac :D (oczywiscie dla formalnosci to byl zart :P) Nawet mu nie probowalam sugerowac ze bylabym chetna na taki uklad tylko ze nie chce sie teraz w nic co zwiazane z uczuciami angazowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
No taka madralinska patrzcie ja :D:D a nie umie sama podjac decyzji czy uprawiac seks ze swoim kolega czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Ja od poczatku nie pytalam sie czy mam to zrobic tylko chcialam poznac opinie innych osob które w takim układzie BYŁY ! Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
to ci odpowiem, poczekaj z takim ukladem az bedziesz wiedziala co to jest sex i jak na Ciebie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
ale co ja mam z Nim sprobowac ? Przeciez zwiazku nie chce. To z czym mam do Niego wychodzic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraa234
a ja bym wlasnie nie czekala!!! ;p rozkminy na wielka milosc zostaw sobie na pozniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
" Jestem dziewica, a pewien facet zaproponowal mi uklad ff. I teraz zastanawiam sie czy w to wejsc ? " to cytat z Ciebie, z pierwszego wpisu. To pytanie wskazuje na to, iz masz dylemat czy wejsc czy nie wejsc. czy masz to zrobic czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×