Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ceglata

DZIEWICA W UKŁADZIE FF

Polecane posty

Gość Przypowieść o reading friends
Moja córka nie umie czytać, jest jeszcze za mała. Ale Bardzo chciała przeczytać Harry'ego Pottera (przecież każdy w tym wieku już czytał). Weszła w układ ze starszą siostrą, która ma cała serię i pożyczyła od niej jeden tom. Była bardzo podekscytowana, podobał jej się druk i to, że książka jest ładna i ma solidne wymiary, zwłaszcza grubość. Potrzymała ją w ręce, pooglądała z każdej strony i... koniecznie chciała, żeby ktoś ją nauczył czytać. Niestety. zapału wystarczyło tylko na początek. Książka poszła w kąt, a ona wróciła (póki co) do zabawy lalkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraa234
a ja stracilam po pijaku dziewictwo i zyje :D:D pfff tez mi cos :D przywiazywac wage do glupiej blony!! ludzie troche dystansu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
Marika dobrze pisze, posluchaj jej autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajmy, nie jest to duża różnica, między moim ff a mną było 11 lat różnicy. Ale ja wiedziałam co robie i nie byłam dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
normali faceci wybieraja kobiety w podobnym wieku i z podobnym doswidczeniem. nie traktuje cie powaznie a tylko jak ff. pewnie na jednym razie sie skonczy. takze lepiej zostaw to dla kogos innego kto potraktuje cie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
Ale autorka nie chce, zeby traktowal ja powaznie, tzn nie chce zwiazku. tak pisala. Ona tez chce ff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko po pijaku ale nie przemyślanie i z premedytacja w jakims dziwnym układzie. Niech i to bedzie pijacki spontan lepsze to niz takie przemyślane cos co na dodatek nie jest dobre. A tłumaczenie ze z obcym nie nie usprawiedliwia cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
marika tu nie chodzi konkretnie o roznice wieku tylko o to ze ona nie ma doswiadczenia. gosc o tym wie i pewnie laski w jego wieku daly sobie z nim spokuj wiec teraz urabia malolate. niestety. po co kolesiowi dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
Mysle, ze tutaj nikt nie przywiazuje wagi do blony samej w sobie. tylko do ewent. psych. konsekwencji ukladu ff czy jednorazowego seksu z kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
i to oczywiscie na starcie w zycie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Nie pisałam, ze chce od Niego milosci na boga!!! wlasnie wrecz przeciwnie! a wy mi tu wmawiacie ze zostawi mnie po pierwszym razie a ja biedna bede skamlec z milosci!! ale ja nie wymagam tego od Niego :) Jezu!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
autorko, zeby tylko oksytocyna i in. nie namieszala za bardzo, poza twoja wola;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
Ludziom nie przegadasz to teraz sie zastanawiam po co ja bylam mojemu facetowi, skoro bylam dziewica. Jakos normalniejsze wydaje mi sie jednorazowy sex z kolega na zasadzie sprobowac, zobaczyc co to jest niz rozwazanie wstapienia w uklad nie majac pojecia z czym to sie wiaze. to cale pisanie o tym, ze do sexsu nie trzeba milosci, uczuc nie majac pojecia o czym w ogole sie pisze zatraca o dziecinade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraa234
ja nawet nie pamietam kto mnie wtedy puknal bo tak bylam nawalona :P wiec lepiej jak wie z kim to robi niz zeby tego nawet nie wiedziala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
o jejku- ale chyba tutaj chodzi o intencje? co innego jesli wchodzimy relacje co do ktorej mamy naiwna czasem nadzieje, ze bedzie trwala - ale jest to CHCENIE, jest ta intencja szczera; a co innego jesli z premedytacja proponuje sie uklad ff dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
Autorko, napisz lepiej jaka decyzje podjelas po tej zacnej dyspucie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
o dziecinade traca to ze ona mysli, ze zaproponoal to jej bo ja lubi, bo dobrze sie im gada itd. ale pewniejsze wydaje sie to ze nie mial do tego nikogo innego. i teraz pytanie jak ona do tego podchodzi jesli na zasadzie ze chce przestac byc dziewica z byle kim o ok, ale watpie aby tak bylo skoro pisze o nim same mile rzeczy. do seksu kto nie musi byc ani mily ani lady ani tym bardziej odpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
Ale do pierwszego sexu - jesli nie wchodzi w gre uczucie to przydalo by sie aby wiedzial co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraa234
a co ma czekac na rozdziewiczenie az pojawi sie wielka milosc ktora moze przyjsc nawet w wieku 35 lat ?????????????????? ale gadacie jak potluczeni. Moze on po prostu nie chce do takiego ukladu zwyklej kurwy z adidasami i innymi syfami ;] i tyle a wy dorabacie jakies ideologie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
ale nikt nie kaze jej czekac na rozdziewiczenie az pojawi sie pierwsza milosc, ale zeby tak od razu uklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
no bo ma az 19lat i blona jej nader ciazy. pewnie kolezanki juz sa od 4 lat po pierwszym seksie;) nie dajmy sie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Nie chce czekac na ta wielka milosc, nie rozumiecie tego ?! Chlopak z ktorym bylam w zwiazku i w ktorym bylam zakochana zdradzil mnie a niby taka wielka milosc i róż -.- wole juz jasne sytuacje gdzie uczucia nie maja miejsca niz zeby taki mi gadal o zakochaniu a robił co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
autorko, a miales w ogole chlopaka juz? jesli tak, on nie chcial seksu? ty nie chcialas seksu? czy ty w ogole jestes taka dziewica w relacjach damsko-meskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
nie chce do seksu laski z adidasem ale chce laske z ktora nie poszaleje bo jest dziewica. odlozy swoja przyjemnosc na dalszy plan any troszczyc sie o nia w koncu im na sobie nie zalezy :O bez sensu. gosc ma pojecie pewnie co nie co bo ma swoje lata a jesli nie to jest z nim cos nie tak. dlaczego nie znajdzie sobie laski w posobnym wieku z podobnym doswiadczeniem, ktorej nie skrzywdzi tylko miesza w glowie mlodej dziewczynie, ktorej tworzy sie przeswiadczenie ze w zasadzie kazdy moze z nia byc. nie musi byc desperatka i brac pierwszego lepszego ktory jej to zaproponowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
mialas* o akurat sama o tym napisala ;) no to skad te dylematy u ciebie? on chce seksu, ty chcesz- to nic tylko robic:) i nie zastanawiac sie co bedzie, nie pytac tutaj o nic. uklad ff zyje tu i teraz, chwila./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
a tak w ogole to niech sprobuje, po pierwszym razie jak hormony i emocje zrobia swoje to bedzie myslala moj ci on i teraz juz jestes moj i inne takie typu jestesmy razem. Dobrze napisala Marika na samym poczatku w uklady FF nadaja sie ludzie dojrzali emocjonalnie, a nie mlode dziewczyny, ktore blona swedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
ona i tak sie zgodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jej
A tak w ogole to on wie, ze jestes dziewica czy tylko mu powiedzialas, ze masz male doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
ff tak ale dla osob ktore wiedza co znaczy ff a nie ktorym sie wydaje ze wiedza. z reszta jaka roznica ona i tak sie zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
bywa, ze dziewczyny w takim wieku lubia zainteresownie soba starszych od siebie facetow. on jeszcze proponuje seks. mozna poczuc sie jeszcze bardziej atrakcyjna niz dotad, zwlaszcza ze po zdradzie samopoczucie moglo troszke podupasc. ty myslisz, ze to bedzie ff. a tymczasem naprawde nie wiesz czy on po 1 razie mimo wszystko nie kopnie cie w dupe? nie obawiasz sie tego? to nie byloby mile,a pewnie trudne dla ciebie. to oczywiscie skrajny scenariusz, ale jesli idzie o taka wartosc wielka jaka ty jestes sama dla siebie, to przed dzialaniem trzeba wszystko przekalkulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×