Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ceglata

DZIEWICA W UKŁADZIE FF

Polecane posty

Ten układ sie ksonczy pojdzie w następny bo skoro jej sie chce. Ja juz pisałam i zdania nie zmienie takie układy sa dla ludzi dojrzałych emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
i tak sie zgodzi. takze lepiej niech bedzie la niego chlodna moze na koniec uda sie jej wyjsc z tego z twarza. najgorsze wydaje sie byc to dziewictwo w tym wszystkim. bo jak sie koles rozgada po kolegach co jest prawdopodobne to latka jej na zawsze zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
a mozesz napisac o ile on jest starszy od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociągac musi a nie odpychac ale to nie ma byc blisko kolega którego lubisz! Nie widzisz róznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
ff jest dla ludzie ktorzy raczej wiedza co to jest seks i co sie z tym wiarze. jak sama nazwa wskazuje nie chodzi tam o rozdziewiczanie napewno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, ze lepszy seks mozna miec z kims kto Cie nie pociąga fizycznie niż nie wiadomo jakim bóstwem piękna? Nie wiesz, bo nie wiesz co to seks, a koleś wydaje sie podejrzany. Z reszta co za normalny kolega proponouje kolezance seks. Ile Wy się znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jak wpadniesz z tym swoim ff? Jako dorosła kobieta gotowa na seks chyba wiesz ze takie rzeczy sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
tez jestem ciekawa ile to on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też:D FF to jest raczej układ na dłużej, bo na jeden raz to by sie nie nazywało związek czy układ. A jak z dziewica można isc w ff, skoro ona jeszcze ani razu tego nie robiła a ma robic w miare regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
no wlasnie nie chodzi... ale najpierw byla mowa o ff, potem o luzny zwiazku... to wszystko chyba dla zachety,a tak naprawde nie wiadomo jakie koles ma zamiary. skoro chce ff to chce seksu, a w takim razie dziwne, ze swiadomie zdecydowalby sie na to z dziewica. chyba ze ma w zyciu jakas posuche i nie znalazl innej chetnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
ona i tak to zrobi. inaczej od razu by odmwila i poprosila aby wiecej nie robil jej takich propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
przeciez tak naprawde to ani Ty ani on nie wiecie czy seks to Twoj zywiol. mimo ze teraz masz wrazenie czy wiesz/czujesz, ze Ci sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle. Martwi mnie raczej co się dzieje z tym światem teraz, dziewica co chce seksu i nie mowie tu o stracie tego z niewiadomo jakiej miłości... Fajny start i wejscie w zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
on albo sie zakochal albo to desperat z tym sie zgodze. ff z dziewica to sie nie godzi. watpie aby mial z tego jakas przyjemnac chyba ze jest dewiantem i chodzi mu o ten jeden jedyny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
wiec proponowanie ci ff jest jakims nieporozumieniem. albo mydli oczy, a chodzi mi o jeden numer, moze lubi dziewice, albo to jakas prowokacja. no to jest mocne dziwaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
moim zdaniem, gdy sie zakochal to nie ryzykowalby tak proponujac ff czy luzny zwiazek. facet zakochany wazy kazde swoje slowo, aby nie urazic niczym kobiety, i zle nie wypasc w jej oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto by chciał dziewice na jeden numer, skoro i tak pewnie im sie za 1 razem nie uda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
mysle ze piszac ze jej sie chce bardziej miala na mysli hormony ktore jej szaleja na mysl o nim a nie o seksie bo tego jeszcze nie zna. takze autorka jest zaurczona badz zakochana a jej wybranek ma gorszy czas z kobietami dlatego na ff wybiera dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta autorka i tak chce juz stracic dziewictwo chce poznac seks. Tylko seksu nie poznasz z jakims pierwszym lepszym ruchaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
moze on tez ma zerowe doswiadczenie i woli zrobic to z rowna sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze on sam jest prawiczkiem i nie chce sie ośmieszyc? Albo jest tak słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
No i zaczyna sie jazda od poczatku :P jeden z drugim doslownie mnie przekrzykuja :D ok od poczatku tematu chyba juz sie przyzwyczaiłam :P On ma 25 skoro tak Was to ciekawi ;) Mnie sie nie pytaj czemu zaproponowal to dziewicy bo Nim nie jestem. Pisalam tylko, ze lubimy ze soba rozmawiac jak kumple, spedzac czas no i wyszla od Niego ta propozycja. A ja nie powiedzialam ze to zrobie tylko sie zastanawiam !! Od poczatku tematu tak pisalam. A Wy juz na przod :) A rozwazam to bo tak jak pisalam chce w koncu poznac co to seks, a Jemu ten brak doswiadczenia rzekomo nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ledger
ja uwazam ze to co napisalas jest strasznie sztuczne i nie naturalne !!! :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
oczywiscie, autorko przed pierwszym seksem nie jestes jeszcze seksualnie rozbudzona. kobieta wtym zakresie funkcjonuje inaczej niz facet. raczej pewnie bliskosc cial cie kreci, po prostu bliskosc, a nie same ruchy frykcyjne i czysta mechaniczna kopulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest desperatem? A ile się znacie? wiesz ja mam pełno kolegów, więcej niż kolezanek, jak to z kolegami pijam piwo i miło nam sie rozmawia i nie proponuja mi seksu, a niczego mi nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
mariika, widze, ze jednoczesnie wpadlysmy na ten sam trop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie mozesz poszukac stałego partnera który da Ci coś wiecej niż seks i z nim sie seksic do woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
to juz wszystko jasne. on ma 25 ty o ile dobrze pamietam 19. wierz mi nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
moze facet ma jakies kompleksy, jest prawiczkiem, albo jakas bardziej doswiadczona go wysmiala kiedys. i woli teraz dziewice. no kto wie. moze byc i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, faceci normalni zdrowi psychicznie na obiekty seksualne wyboeraja takie co im zrobią dobrze, a nie takie co nic nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×