Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ceglata

DZIEWICA W UKŁADZIE FF

Polecane posty

Gość Ledger
ceglata jak chcesz byc tylko laska do ruchania i tylko zalezy ci na dupczeniu to ok tylko wez pod uwage ze mozesz juz na zawsze w tym gównie siedziec chyba lepiej stanac na trasie szybkiego ruchu chociaz zarobisz pare groszy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
FF to jest luzny zwiazek, w pewnym sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
jesli rozpatrujemy zwiazki miedzy ludzmi jako relacje, zwiazek= relacja, luzna, czyli taka, ze jestem jak jestem, a ja mnie nie ma,to radz sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Nie, bron boze !! Nie jestem w Nim zakochana i nie zamierzam. Od samego poczatku nie traktowalam go jako potencjalnego faceta do zwiazku ze mna :P Nie, nie. No chyba tak zrobie ;) Nawet nie chce nic planowac co potem mogloby sie stac.. bo po co ?! On jestem taka mieszanka :) Lubi sie bawic, nie jest typem spokojnego ulozonego faceta. Taka wolna dusza, ale z drugiej strony podejscie do zycia ma bardzo... przemyslane i odpowiedzialne ? Pracuje, wie ze to od niego zalezy jak potem w zyciu bedzie mial i raczej plany ma bardzo rozsadne i bym powiedziala jak na jego mlody wiek zadziwiajace. Z jednej strony taki hulaj dusza a z drugiej mysli rozsadnie o przyszlosci nie uwazajac ze zycie sklada sie z tylko zabawy. Tak bym to ujela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
a to ciekawe zagadnienie czy mozemy kontrolowac to czy sie zakochamy czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
ceglata do ff nie ma znacznie jaki on jest bo to jest tylko uklad, ale piszesz o nicm cieplo wiec pewnie sie chociaz zauroczylas. a jesli tak jest to odpowidz znamy, ze zgodzisz sie na to, a co pozniej sie stanie zalezy tylko od was. nie neguje.kazdy ma prawo do swoich wyborow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Juz pisalam, ze jesli zaczne czuc ze idzie to w niebezpieczna strone to sie wycofam :) po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
oby ci nie bylo zbyt trudno zostawic kogos w kim sie zakochalas. oby on byl stale fair. zeby cie nie zwodzil. czytalam tutaj wiele tematow takich, ze niby ff, a potem to juz nie wiadomo co. laski sie zakochiwaly, a faceci jedna noga tu, druga tam. a laski w nadziei, ze i w nim cos drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wycofasz się bo bedzie ci dobrze i bedziesz chciałą miec chociaż to ze czasem z Tobą bedzie sypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Ale skad ! jak kogos po prostu lubisz to normalne ze mowisz o nim dobrze jesli ktos Cie zapyta jak on jest. Lubisz swoja kolezanke ? To nie powiesz, ze jest powalona bo dazysz ja jakas tam sympatia. O zadnym zauroczeniu nie ma tu mowy. A ja na taki uklad wlasnie poszlabym tylko wtedy gdy ta osobe lubie. Nie wyobrazam sobie tkwic w tym gdy ktos dziala mi na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
mariika, zgadza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
zgadzam sie. wielu manipuluje laskami aby je poprostu wykorzystac. pozniej powie ze przeciez wiedzialas na co sie godzilas. aczkolwiek jak sie cos do kogos czuje to jak sie w to nie wejdzie to sie nie przekona czy da sie cos z tego wykrzesac. a z reguly laski wchodza w ff z powodu zakochania. bo na ff to nie problem kogos znalezc i wtedy nie m dylemtow. dylematy sie pojawiaja jak sie cos do kogos czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma działac na nwery, ale powinien byc obojętny. Mnie dziwi ze chcesz oddac dziewictwo facetowi któremu sie chce najzwyczajniej w świecie dymac i który uważa sie za Twojego kolege na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyliczanki-macanki
klasyczna: kocha-lubi-szanuje ff: pieprzy-mówi, że lubi-pogardza, tylko głośno tego nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogl sie na tyle postarac zeby Cie pooodkręcac odpowiednio zebys to ty mu taki układ zaproponowała. On swój szacunek do Ciebie juz wyraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
ceglata moglas o nim napisac ze jest przystojny czujesz chemie, ale do zwiazku sie nie nadaje bo jest chulaka. mysle, ze cos jest na rzeczy. inaczej poprostu bys to zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już facet o zdrowych zmysłach jak dla mnie nie zaproponowałbyc dziewicy ff, może on jest az tak zdesperowany juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denisrozrabiaka666
ale robicie jej wode z mozgu!! nie zakocha sie to nie zakocha i juz zakocha sie to sie zakocha i juz. a moze zyskac przez to milosc ? nie wiadomo co sie stac moze.. potem wlasnie czlowiek duzo w zyciu zaluje przez te organiczenia i zahamowania. Rob co chcesz a nie co rozsadne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mowisz ze jest przytojny i jest chemia. Nic więcej nie trzeba, ciepło to mozna powiedziec o koledze, ale jest brzydki i mi sie nie podoba i sie z takim do łózka nie idzie. A jak jest ładny ciągnie go do ciebie ale właśnie do związku sie nie nadaje bo coś tam cos to sie idzie, albo sie idzie bo juz coś wisi w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszytskim spojrzcie z eona jest dziwicą. Raczej ma zerowa wiedze o życiu uczuciowym? Czy takowe życie młoda dziewczyna powinna rozpoczynac w ten sposób? Teraz sobie wyobraździe co bedzie dalej i jak sie dziewczynka ładnie bedzie sypac do 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
marika masz racje. nie znam faceta ktory bylby chetyny na ff z dziewica. to jest podejrzane. to tak jakby proponowac komus bez prawa jazdy wystepy w formule 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On albo Cie kocha serio albo jest desperatem na maxa, albo chce stuknąc dziewice i nie wie gdzie takiej sobie poszukac a Ciebie ma pod ręka. To jest prawie pewne ze bedzie musiał Cie wszytskiego nauczyc, chyba ze masz juz jakies doświadczenie seksualne...? Bedzie mu potrzebna cierpliwośc i hcolera wie co tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
prawda jest taka ze i tak zrobi jak zechce. pewnie sie zgodzi bo inaczej nawet by o tym nie pomyslala. co wicej pewnie sie zawiedzie tym calym seksem bo niestey, ale dziewictwo w pl jest wynoszone na piedestaly a w ff nie raczej co liczyc na czulosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
ano. moze faceta to jara dodatkowo? ze pierwszy przetrze szlak, zakrwawia loze, a potem jakby co to powie: ciao, przeciez to luzny zwiazek. i psycha zryta byc moze. ale to twoje zycie dziewczyno, my tutaj tak sobie dywagujemy luzno (tez :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denisrozrabiaka666
bo ty juz wiesz jak ona bedzie sie uczuc majac 30 dychy :P haha przestan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to jakby szczeniaka bic od małego i oczekiwac od niego ze bedzie zdrowy psychicznie. Jak ktoś zycie seksualne od ff zaczyna to to jego zycie seksualne normalne nigdy nie bedzie, nie ukrywajmy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom nie przegadasz
ciagnie do zlego chlopca. ciagnie co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
to mnie wlasnie dziwi... bo w ff chodzi o seks, o ktorym Ty z punktu widzenia praktyki nie masz zadnego pojecia. chyba ze urodzilas sie z takim talentem, ktory objawi sie podczas pierwszego razu, ktory na ogol dobry rzadko jest. wiec facet ma chyba zylke pedagoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
A ty bys poszla do lozka z kims kto cie zupelnie nie pociaga fizycznie, wrecz pod tym wzgledem odpycha ? to co to by byl za seks ? chyba tortura. Logiczne ze pociag musi byc abym chciala w to wejsc ale to nie znaczy ze sikam w majtki na Jego widok noooooo :P jezusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobonieco
no no, zeby to sie nie skonczylo tylko na rozdziewczeniu i zegnaj gienia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×