Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbyt duża liczba partnerów

Kobiety dziś mają za sobą zbyt dużo partnerów seksualnych

Polecane posty

Gość lady spod lady
chcesz sie szybko pozbyć trądziku ,znajdż sobie partnerke i sex cie wyleczy,bo ci sie krew gotuje,a do szybkiego wyleczenia potrzebny jest jeszcze jeden medykament ,kup sobie i pij ( AU-100 jest to płynne złoto )powinneś znać symbol boś postudia ig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
A co do wykształcenia to zazwyczaj kobiety gorzej wykształcone są dość proste, na dodatek nie będą nigdy super zarabiać, jeśli nie założą swoich firm. Będą ciągle tyrać fizycznie za grosze. Czasem zdarzają się gorzej wykształcone osoby, które są oczytane i mają duża wiedzę, ale nie jest to takie częste. Ja od partnerki oczekuję pełnej ogłady, takiego wielkomiejskiego błysku w oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, nie, żebym chciała byc upierdliwa, ale masz cholernie nudny ton wypowiedzi. Jak mantrę powtarzasz w kółko opowieść o swoim nietypowym guscie muzycznym. Czy któras kobieta zakochała sie kiedys w zbiorze płyt??! Nawet jesli... to jakies ekstremalne wyjatki. Od zarania topiku ten sam, nudny bełkot. Czy Ty nie potrafisz choc raz na czas sie usmiechnąć? Mieć choc mały dystans do siebie? Ja bym nie wytrzymała z takim nudziarzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
MĘŻCZYZNI ROZUMIEM NIE SĄ PROŚCI?????DOWIEDZIAŁAM SIĘ CZEGOŚ NOWEGO,HEHE,DZIĘKUJĘ!!!!!!!ROZBAWIŁEŚ MNIE!!!!!!SKĄD TY TE POGLĄDY CHŁOPIE BIERZESZ????ŚREDNIOWIECZNE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
A co do dermatologii, to w niejednym gabinecie dermatologicznym byłem i tony leków w siebie wsmarowałem w ciągu życia, więc jakieś pojęcie mam prawo mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie było skostniałe i bije równym tempem. Ale co Ty możesz wiedzieć Vero 💤 ... mało tego, jak trafię na "swoją", to zaczyna bić szybciej. :P Taki psikus, taka zagadka. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady spod lady
vera z cheshire Powiedział bezdzietny kawaler pod 40-tkę. Cześć Nowy! Wiwat VERA -coś wesołego w tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ze w jakiejs się podkochujesz, lizałbyś jej rowa i takie tam. Skądinąd wiem, że ona ma nick...duch cafe. :classic_cool: Od 1979 roku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW, jestem wykształcona, nie mam swojej firmy, mimo tego nie tyram za grosze, skąd Ty bierzecz takie dziwne statystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
LADY!!!WYJĘŁAŚ MI TO Z UST!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
MAMUSIA MU WSZYSTKO DOKŁADNIE WYTŁUMACZYŁA!!!!DLATEGO TAK DOBRZE POINFORMOWANY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogarniety23młodzieniec
Słuchajcie, Nie rozumiem czemu narzekacie na autora? Każdy człowiek jest indywidualną jednostką o własnych potzrebach, przkonaniach itp. Jak komuś można narzucać jak ma żyć i być szczęśliwy? Tyle osób się wypowiadało, a nie zauważyło tego faktu. Ja tez chcę panne, która się bardzo szanuje, 2 partnerów to już dla mnie bardzo dużo.. Miałem 4 dziewczyny - wyprzedzam pytania. Tłumacze autora: jeśli jakas panna wymaga od pana samochodu, zaradności, dobrze zbudowanego ciała to dlaczego autor nie może wymagać niewinności od partnerki przyszłej? Każdy ma swój gust i wybiera 'rzeczy' które mu pasują, a w tym wypadku stara się znaleźć osobe odpowiadającą mu. Fakt, teraz dziewczyny się puszczają, przykre, bo w mojej opini taka dziewczyna zjechana w pochwe przez 5 facetów juz nie jest tak wyjątkowa. Nie chodzi o liczbe partnerów, ale właściwie ta liczba odbija się na psychice dziewczyny. Jednak to tylko moje odczucie. Fajna nuta, pozdrawiam Jon Secada - Just Another Day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jej" już się tak nie ograniczaj Vero. Wal śmiało że to on i poza wylizaniem jego rodzynów i przy okazji anusa do czerwoności, i niczym wisienka na torcie, obciągnę mu tak że kwestia spenetrowania mojego anusa, będzie tylko kwestią czasu... Widzisz Vero, Twój adwersarz, już wie że po takich tekstach dostaje się w zęba, Ty jako kobieta możesz pozwolić sobie na większą ekspresję, bez większych konsekwencji. Dlaczego więc tak się ograniczasz? I nie robisz ze mnie pedała jak inni popaprańcy na forume?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogarnięty23... wymagania wymaganiami a nudziarstwo nudziarstwem. Autor, to zwykłe flaki z olejem, przerost formy nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Akurat nie jestem przerostem formy nad treścią, jestem zabawny, mam poczucie humoru, ale na tym forum chcę się trochę poużalać nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
TYLKO DZIEWCZYNY NIE MASZ!!!MOZE Z POWOLANIEM SIE MINALES,KAZNIA LADNE BYS PISAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Mogłyby się pojawić, ale jakoś nie w głowie mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
KAZANIA!!!SORRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
TO CO CI W GLOWIE???BO JUZ NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Nie mam dziewczyny, bo może nie trafiłem na odpowiednią? Takie to trudne do zrozumienia? i Czemu non stop piszesz z CAPS LOCKIEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Nie mam głowy na używanie poczucia humoru w tej dyskusji ;) Nastrój mam bardzo kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czego masz poczucie, bo niczym sie jak dotąd nie wykazałeś... nie urzekła mnie Twoja historia. Nudy. Najmarniejsze prowo, przy jakim tu, na cafe, usnęłam. Co do meritum topiku, to jak wczesniej pisałam, matematyka i statystyka sa bezlitosne, jesli statystyczna kobieta ma nadmiar doświadczeń, to statystyczny facet ma ich jeszcze więcej, bo jest was mniej. Na Twoim miejscu odlozyłabym wacka między płyty, gdzie niewatpliwie jest jego poczesne miejsce, szkoda go marnowac na jakies latawice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
A ja naprawdę chciałbym poznać fajną i sensowną partnerkę, jednak poczucia bliskości brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto... jeśli chcesz miec cos dziewiczego w łózku, to najlepiej siegnij po to na półeczkę z płytami, ziemskie kobiety sa zanadto przesłuchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha smieszne liczy sie milosc bez wzhledu jaka przeszlosc itp jesli sie kocha to jest sie z ukochana osoba cale zycie a przeciez sie liczy przyszlosc a nie to co bulo kazdy popelnia bledy na ktorych sie uczymy. tyle. Czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja skonczylam pedagogike i
napisales:"Większość kobiet nie powala: wygląd nawet jeśli ładny, to przeciętny, skończona jakaś tam pedagogika, praca przeciętna, zainteresowania niezbyt powalające. Więc do takiego taka kobieta ma do zaoferowania? Otóż ma do zaoferowania wielu partnerów seksualnych i przygodne stosunku z obcymi facetami w przeszłości. Gra nie warta świeczki:" skonczyłam jakas tam pedagogike(studiowałes ja ,ze wiesz co jest na takich studiach>>wbrew pozorom to bardzo wszechstronne studia|),pracy nie miałam nigdy przecietnej,tym bardziej po pedagogice na ogole jest ciekawa praca,jesli pracujesz w zawodzie,zainteresowania mam,fotografia,astronomia,architektura,film,literatura,zeglarstwo i jednego faceta w całym swoim zyciu ,ktory jest moim mezem i kochankiem jednoczesnie..wiec przestan uogolniac,a czy jestem ladna nie mnie oceniac..ale zawsze sie podobalam facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
A NA KTÓREJ RANDCE BĘDZIESZ PYTAŁ O WYKSZTAŁCENIE I ILOŚĆ PARTNERÓW????TAK HIPOTETYCZNIE PYTAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×