Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a tak z ciekawości

Mamy przyznajcie się ILE WAŻYCIE przy jakim wzroście i ile macie dzieci

Polecane posty

26 lat, 167 cm wzrostu, 58 kg (jestem obecnie w 16 tygodniu drugiej ciazy, przytylam 2 kg). Corka ma ponad 3 lata po jej urodzeniu wazaylam dluugo 53 kg (czyli tyle zanim zaszlam w pierwsza ciaze). Potem mi doszlo dodatkowe kilka kilo stad wynik 56 na starcie drugiej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa...wszystkie mamuśki 180cm
Chyba jedna Kiwi ma na tyle cywilnej odwagi, żeby "na czarno" przyznać się ile naprawdę waży, choć nie w tym topiku (ma w stopce) :D. Jej gratuluję odwagi, reszcie wyobraźni 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarmiacapiersią
ja też po pierwszej ciąży ważyłam miej niż przed ciazą, natomiast 5lat pracy biurowej zrobiło swoje, 4kg przybyło mimo dość aktywnego trybu życia ale wcześniej nigdy nie siedziałam po 8godzin na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wyroznie :)
31 lat. 2 dzieci wzrost 167 waga 73 i tyle wazylam wychodzac z porodowki po drugim dziecki. Minal rok, a ja nie moge schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 lat, waga z wczoraj 51 kg przy wzroście 168, mama 2 córek: 8 lat i 1,5 roku zawsze byłam taka szczupła,przed ciążą ostatnią ważyłam 52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat nie znalazłam tutaj
żadnej osoby z wagą i wzrostem modelki, ale jak dla kogoś ktoś z normalną wagą od razu jest anoreksją to stąd podobne refleksje, że babki tutaj zmyślają:O jakoś zadna nie napisała, ze ma np. 178 cm i waży 50 kg, a to byłyby modelowe parametry, bo na pewno 160 cm i 47 kg, to żadna anoreksja:O no ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbygtrddrty
może nie anoreksja ale fajna porcja rosołowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat nie znalazłam tutaj
chociaż patrząc na zdjęcia Tamiły w ciąży, to w szoku jestem, że waży aż 60 kg przy 176 cm, bo na tym zdjęciu nie wygląda na więcej niż 55 kg jeśli ma 176 cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarmiacapiersią
no ja mam tyle wzrostu i dla mnie 47kg to bardzo mało, nie chciałabym tyle ważyć wolę już swoje 58kg a najlepiej wypośrodkować ale pewnie wiele osób nazwałoby mnie grubasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupa z dynki
166/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
27 lat,dziecko 2 latka,waga przed porodem 60 kg,przed ciążą 52,po ciąży po 2 tygodniach 52,5 i do tej pory tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbygtrddrty
Nie piszcie że 47kg to normalna waga, bo to niedowaga! Moja siostra waży 47kg, 160cm i nie wygląda za dobrze, skóra na kościach, tylko że ona sobie zdaje z tego sprawe, a schudła tak przez stresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olei olej olej
30 lat dziecko 20 miesięcy wzrost 152 cm obecnie ważę 57 kg .Przed ciąża 61 kg . W ciąży przytyłam 20 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie mama
Wiek 27, waga obecna78, wzrost ponad 180, waga przed ciaza 66-69, dziecko 1 -7 miesirczne. Juz w 2 mies ciazy wazylam 73 kg nie odmawialam sobie nigdy niczego:) takim sposobem doszlam do prawie 100. Teraz waze 78 nie odchudzam sie wogole i nadal jem tyle ile chce i kiedy chce....:P a waga i tak powoli spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarmiacapiersią
niska osoba jak waży mało i ma jeszcze młode rysy twarzy wygląda jak dzieciak :) ale zależy to też od proporcji i budowy ciała np inaczej wygląda ktoś kto ma budowę typu jabłko inaczej gruszka, klepsydra i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam się nie wstydzę
164cm, ok.54kg. 27lat, 2 letnie dziecko. Waga sprzed ciąży 58kg, w ciąży plus 10kg, w 3 miesiące po waga ok 55kg i tak się utrzymuje. Ale moja mama waży 45kg a jest mojego wzrostu, tata ok.70kg przy 180cm wzrostu. Babcie i dziadkowie też raczej drobni/szczupli. Moja mama by zabiła za kilka kg więcej, je po 5-6razy na dzień i to spore porcje,ale ma dobrą przemianę materii. Tasiemca nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat nie znalazłam tutaj
ale jaka niedowaga? to co mają powiedzieć te, które ważą po 50 kg, ale mając 10 cm więcej? każdy ma inną budowę i nie ma co uogólniać, bo dwie osoby o tej samej wadze i wzroście nie będą tak samo wyglądać wystarczy spojrzeć na zdjęcie Tamiły - przecież ona na tym zdjęciu w ciąży wygląda na mniejszą wagę niż podaje, że waży bez ciaży nie ma co odnosić się do jednego przypadku jeśli mowa o ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyhdx
Dziecko 3, 5 lata, waga przed ciążą 58, waga obecna 51, wzrost 170 ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyhdx
wiek 27 ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba matka dzieci
Napisałam wczoraj ze mam 163 cm i 64 kg uważasz ze to jest normalna waga? Że za szczupła może jestem? Wyglądam paskudnie, nosze ciuchy rozmiar 40 (czasem 38) i mam ogromne uda jak u słonicy afrykańskiej. To ze ktoś nie wazy 100 kg przy 160 cm nie oznacza ze nie mówi prawdy! Ja uważam ze waga 47 kg do 160 cm jest idealna, sama dążę do max 55 a najlepiej ciut mniej i to osiągnę. Tez kiedyś ważyłam podobnie jak Kiwi ale zawzięłam się bo ileż można wyglądać jak monstrum za którym się ludzie oglądają na ulicy. Zrzuciłam ponad 30 kg i zrzucę jeszcze te 10 które mi zostały. Kobiet szczupłych jest całkiem dużo w naszym kraju wbrew temu co chcą nam media wmówić. Mnie jakoś wcale nie trudno uwierzyć ze ktoś po kilku ciążach wazy 50 kg. Zwyczajnie jadł w ciąży a nie wpieprzał co popadnie jak np ja to robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba matka dobrze prawi
poza tym jeśli ktos ma dobrą przemianę i jest zdrowy, to żadna ciąża nie jest powodem by ważyć Bóg wie ile, bez przesady naprawdę są tacy ludzie, zwłaszcza po 30-ce, bo te młode mamusie koło 20 faktycznie często mają nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed zajściem w ciąże ważyłam 69kg i bez problemu nosiłam rozmiar 38, dawno temu schudłam do 59kg i to była porażka - tylko wystające kości i złe samopoczucie... mam cel - dojśc do 70 kg w przyszłym roku:) pewnie optymalnie byłoby z 66, ale cycki raczej tego nie zniosą;) ważę teraz dużo, ale nie powiem ile, bo mam dość wyzywania ostatnimi dniami:) aha - chudnięcie niezależnie od wieku nigdy nie było dla mnie łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko ma 15 miesiecy
a ja waze 89kg. przed ciaza tez bylam gruba(74kg przy 161). Ogolnie juz od kilkunastu lat borykam sie z nadwaga, najmniej wazylam ok 62kg na studiach, kosztem wielu wyrzeczen. kwestia genow, moja przyjaciolka wazy 44-48kg, a codziennie zjada tyle fastfoodow i slodyczy ile ja przez miesiac. Moja mama do 45 rz wchodzila w rozmiar M, a ja juz majac 15 lat bylam spaslakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko ma 15 miesiecy
a zeby bylo smieszniej to po porodzie wazylam jakies 82, przytylam 7 kg w czasie karmienia piersia, bo nie mialam mleka i mialam sie odzywiac bardziej kalorycznie. Mleka dalej bylo malo ale dupa rosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ex-D.Bill - hej! witaj w klubie odchudzania :) dla mnie też schudnięcie zawsze przychodziło z trudem. W szkole średniej ważyłam 47-49kg, w pasie 58cm. Wszystko zmieniło się przez problemy hormonalne. ja nosze teraz rozm. 40, też nie napisze ile waże, napisze jak uda mi się schudnąć, na razie -3kg, ale dobry rydz jak nic. ex-D.Bill - stosujesz jakąś dietę? a jak filmy, obejrzałaś coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
178 cm obecnie 77 kg, musze zmienic w stopce..ale chcialabym 75;( rok przed ciaza 63...pozniej hormony na zajscie w ciaze i po hormonach stalam sie slonica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta:) weź mnie nie dołuj - tyle to ja ważyłam we wczesnej podstawówce;) w liceum to już było 60kg, chociaz to były głównie mięśnie, a i kościec mam mocny, więc nie patrzę na wagę tylko na rozmiar;) stosuję dietę niełączenia, ZM i eliminacji tego co najszybciej tuczy, czyli pieczywa, makaronów, ciastek , czipsów, alkoholu;) dwa dni w tygodniu jestem na kefirze, a jedną kolację w tygodniu w nagrodę za wysiłek mogę sobie ułozyć z tego co niedozwolone plus lampka wina - bardzo mobilizuje przy okazji:) jeżdzę na rowerze i robię coś na brzuch:) a filmy leżą, bo mi chłop zabrał lapka, gdzie miałam wszystko nagrane i dał go koledze (który się po trzech filmach zdołował;)) także piłuję Czas honoru sezon 4:) a ile chcesz schudnąć, tak mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciążą plus minus 50kg, w dniu porodu 60kg. Wzrost 164cm. W 2 miesiące po porodzie ok. 52 kg i tak jest do dzisiaj. Mam tu i tam kilka wałków,grube uda i spory zadek,ale jak to mawiała moja babcia-kobieta musi mieć na czym siedzieć i czym oddychać. Lubię siebie,a innych opinie mam w d... w sumie mam dość dużą,więc wiele tych opinii się zmieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×