Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a tak z ciekawości

Mamy przyznajcie się ILE WAŻYCIE przy jakim wzroście i ile macie dzieci

Polecane posty

mniej - więcej hehe to tak z 10 bym chciała chociaż. Ale na razie stawiam sobie za punkt honoru choć 5 - na zachęte, cobym się nie zniechęciła że tak duzo przede mną. Mniejsze cele łatwiej wyznaczać i osiągać. ja też nie jem pieczywa, jem 4-5 małych posiłków ale waga od jakiegoś czasu nie chce drgnąć. ja moge jeść malutkie porcje a waga stoi, tak mam. zastanawiam się znów nad dukanem - na nim w tamtym roku schudłam 6kg. Musze ruszyć zad bo inaczej nie dyrydy. Właśnie namówiłam brata na wspólny karnet rodzinny na siłownię. Najgorzej zacząć, a potem już pójdzie. Apropos czasu honoru - też oglądam :) Ostatnio oglądałam Siostry Magdalenki - polecam ci. Poza tym nic więcej. Mam film Pochowajcie mnie pod podłogą, tylko musze małożna poprosić żeby wieczorem włączył. To wtedy zdam relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala prawda o mie
31 lat, 2 dzieci 8lat i prawie 2 lata waga 87 kg,wzrost 167 przed 1wsza ciaza waga 70 kg przed 2ga 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka pod I
waga przed 1 ciążą 55- po porodzie 60 - wiek 26 lat waga przed 2 ciąza 65, po porodzie 3 mieciące-waga 74 (zgroza!!!)- wiek 33 lata jak sie tego pozbyc? przymierzam się do treningu interwalowego, tylko jakos motywacji brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mamą 4 dzieci, piąte w drodze. :) jestem w 25 tygodniu i ważę 57kg przy wzroście 164cm. przed ciążą ważyłam 51-52kg. szczerze mówiąc, to nigdy nie miałam żadnego problemu z zrzuceniem kilogramów po porodzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ajkenda ale wsty
176cm i 95kg a bylo 103 :O dzieki Bogu schudlam i mam nadziejeschudnac wiecej. :) 2 dzieci , 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ajkenda ale wsty
aha, przed pierwsza ciaza 86kg i wbrew pzorom wtedy wgladama najladniej - tak twierdzi moj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka jak Ty to robisz ze po tylu ciążach jesteś szczupła, dalej zdradzaj nam ten sekret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnego sekretu. :) dużo ćwiczę sama w domu, co jakiś czas chodzę na basen z koleżanką i zdrowo się odżywiam, ot cały sekret. :) poza tym, przy tylu dzieciach nie sposób usiedzieć na miejscu dłuższą chwilę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 28 lat,dwojke dzieci 2,5 roku i 4,5 miesiaca. 1 ciaza : start 66 kg porod 77 po ciazy 62 2 ciaza start 65, porod 77,obecnie 64. Karmie piersia. Po pierwszej ciazy zrzucilam wszystko w 10 dni, po drugiej po 3 misiacach. Mam 172.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny, szczerze
wam zazdroszcze tego szybkiego schudniecia po ciazach i tak w wiekszosci malych wag , ja raczej gruba jestem z wielkim flaczkiem zamiast brzucha :( mowie wam az sie plakac chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfeghtjyu
a ja najwięcej i sie przyznam 104 kg 173 cm wzrostu i 2 dzieci aha mam 27 lat ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia kukusz
179cm i 67kg ;( 2 dzieci. przytylam 5 kg dlugo po porodzie drugim.. po porodach wazylam 63 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak:(
1 dziecko, 25 lat, waga przed ciążą 68kg wzrost 176cm teraz 92kg.....dziecko ma 4 lata spaslak!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnkaa
30 lat waga obecna 103 kg przy wzroście 169 poród 5 miesięcy temu Waga przed ciąża 58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiii888
hej, ja ważyłam przed ciążą 53kg, w 9miesiacu 62kg:) po urodzeniu od razu brzuszki itd, wrocilam niemalze zara do formy. teraz waze 52kg około, mam 175, 24 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta - dieta South Beach wygląda obiecująco, ale Ty pewnie nie masz tak naprawde dużo do zrzucenia, więc organizm się broni;) poczytaj sobie o diecie trzydniowej - mam ją w odwodzie jak przestanę się kurczyć;) podobno są efekty:) a Siostry Magdalenki widziałam:) brytyjska tv trochę daje ciała tej jesieni -nie znalazłam żadnego serialu, który by mnie wciągnał, ale może się wezmę za Downtown Abbey - tyle nagród zgarnął, że może być dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiii888
zaraz* miało byc w poprzednim poście. zapomniałam napisac, mam córkę, 2,5 roku, wiecej dzieci nie planuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiii888
co do filmow polecam Dom Glassów/ dobra matka, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opozycyjna zona
4 dzieci 58kg wzrost 168 Przed pierwsza ciaza 47kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cos wiem na ten temat
32 lata, 176 cm, 69 kg, dziecko bedzie mialo za 3 miesiace 3 lata. Przed ciaza wazylam 75 kg - 3 miesiace potrzebowalam zeby wrocic do tej wagi po porodzie. Teraz waze 69 kg i powiem Wam ze jesli chcecie schudnac stosujac jedynie diete to nie liczcie na zadne spektakularne efekty. Do diety musicie dolaczyc cwiczenia cardio i silowe zeby zwiekszyc mase miesniowa bo tylko wtedy szybciej spalicie tluszcz. No i tak jak bylo juz mowione - 4-5 malych, regularnych posilkow w ciagu dnia. Jem chleb ale tylko zytni, razowy. Makarony i ryz tez jem ale tylko brazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym zrzucić z 5 kg, ale mam zbyt słabą wolę :P Wprawdzie nie wyglądam tragicznie, ale rewelacyjnie to też nie. Pocieszam się, że bmi mam prawidłowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamą 2 dzieci w ciazy byłam 3 razy i ważę 52kg wzrost 158 mam 34 lata chciała bym o 2 kg za dużo przed pierwszym porodem ważyłam 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena88888
mam 168 i waze 56 kg, przed ciążą 55 -dziecko ma 2 ,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z ciekawości
no to chyba mam szczęście, bo po żadnej z ciąż nie ćwiczyłam nawet przez 5 minut (nie było czasu;) ) i błyskawicznie wracałam do formy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×