Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia_pytaczka

mąż pokazuje moje NAGIE zdjęcia znajomym...

Polecane posty

Gość kawakula
Przesadzasz, nic się nie stało takiego - pooglądają sobie cycki i piczkę a potem z większym apetytem zabiorą się za swoje panny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herban001
Potweirzdam . Odczekaj i nie głupiej. Samo mu przejdzie golasko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herban001
a i jeszcze jedno- jak powiesz nzajomym ze nie chcesz zeby cie oglądali nago i ze się wstydzisz to bedzie jak z zakaznym owocem, że lepiej smakuje. I wtedy bedą jezcze bardziej chętni do oglądania i wrzucą to wszystko do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_lajka
Pokazuj zdjęcia jego penisa koleżankom. wymieniajcie się też fotami penisów waszych facetów :) napatrzysz się, porównasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuch_
@kasia_pytaczka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Pisz. Przeczytam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkloiu
lubiem ogladać gołe cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah:D
zaje***cie cie urządzil mąż hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka110
Mnie mąz też nagrywa i pokazuje to swoim kolegom jak przychodzą do nas ale im nie daje tych nagrań tylko na tv puszcza nawet jak jestem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Jeżeli ktoś ma ochotę na moje fotki w bieliźnie to podajcie adresy e-mail. Coś podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robin07
widzę ze podszyw znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghj0989867f
co za marne prowo pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.Zullus:)
kasia_pytaczka:) to Ty czy Twój podszyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Jak mam wam udowodnić że nie jestem podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.Zullus:)
Kasia :)To czemu tak nagła zmiana frontu i chcesz wysyłać zdjęcia? zaczęło Cie to kręcić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zainteresowany
wrzuć mi na zainteresowany@koszmail.pl chętnie popatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Widzę, że świetnie bawicie się moim kosztem. Jak będę miała z kim dyskutować to zabiorę głos. Narazie jestem wyzywana od najgorszych. Tylko kilka osób było chętnych mi pomóc. Nikomu nie oferuję moich zdjęć! Jeśli ktoś stąd ma do nich dostęp i nimi handluje to jest najgorszą i najobrzydliwszą świnią. Zwróciłam się z prawdziwym problemem, opisałam obcym ludziom najszczerzej jak potrafiłam wstydliwe i intymne sprawy, a inni się śmieją. Nawet nie wiecie jak to jest podłe. Każde zdanie o tym że jestem w internecie siedzi mi w głowie, jak i te że jestem głupia. Doszło między mną a mężem do niefortunnego nieporozumienia. Nie chcę jednak w ten sposób kończyć związku, bo moje życie mi odpowiada. Jedyna i ostatnia deska ratunku czyli internet mnie niestety zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark;p
hhehe jak tak przezywasz to znacy że jest co oglądać :D niech ktos wrzuci na jakis zagraniczny serwer to nie usunie a my pooglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiulek
nikt nie ma tych fot:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Pragnę jedynie poinformować, że delikatne rozmowy niestety nie pomogły. Jak mąż zrozumiał, że mówię na poważnie o moich zdjęciach, to czuję jakby zaczął mnie podejrzewać, że coś wiem. Popsuło się między nami, a w czasie ostatniego seksu nie wyjął aparatu. Nie chciałam rezygnować z naszego życia erotycznego, a tak to odczuwam. Rozmawiałam z przyjaciółką. Przeprosiła, że nic nie powiedziała, ale obiecała to swojemu chłopakowi i mojemu mężowi. Mówi, że nie wysyłała zdjęć do internetu oraz że wyszłam na nich super i nie śmiała się tylko zazdrościła. Przynajmniej między nami jest dobrze. Żałuję po raz kolejny, że się o tym wszystkim dowiedziałam, bo nie wiem jak to teraz odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art. 191a. [Utrwalanie wizerunku nagiej osoby bez jej zgody] 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Tyle z mojej strony, pozdrawiam. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Przecież nie będę się sądzić ze swoim mężem... Nie jesteśmy rodziną patologiczną tylko młodym, normalnym małżeństwem. Kochamy się. Są inne normalne sposoby np. rozmowa. Po drugie ja mu pozwoliłam robić rozbierane zdjęcia wszędzie na nich widać, że nie jestem zastraszona tylko patrzę w obiektyw, pozuję i mam na wielu rozbawioną twarz. Pomysł bardzo dziwny i nieżyciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac twoje posty
autorko stwierdzam ze jestes nienormalna tak samo jak twój pozal sie boze mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale to powiem
jestes dziwna osoba ja wpadlabym w taka wscieklosc jakby mi ktos to zrobil ze caly dom by fruwal, a maz by byl plackiem na suficie nie dziw sie komentarzom tutaj i wysmiewaniu - sprawiasz wrazenie osoby ktora mozna gwalcic bejsolem a ona nic nie powie tylko sie usmiechnie i powie ze nie szkodzi musisz otwarcie powiedziec ze WIESZ i niekoniecznie zdradzac zrodlo, mozesz napomknac ze jedna z zainteresowanych osob sie wygadala albo zrobila aluzje dziwie sie ze jeszcze cos czujesz do twojego meza procz nienawisci i zlosci serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.Zullus:)
Ludzie są rożni....... i na szczęscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychoo
a ja lubię oglądać cycki i tzipki na fotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.Zullus:)
Myślę ze Kasie to trochę kreci ze inni oglądają:) a czasem może trochę się boi ze przesadziła:) i ma tz. odczucia mieszane;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżingiel
@zullus Kasia pisała ze tylko jak fantazjuje z mężem i udawali że on robi te fotki dla znajomych ale nie wiedziała że on tak na serio wysyła hehe jak dla mnie sama sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×