Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia_pytaczka

mąż pokazuje moje NAGIE zdjęcia znajomym...

Polecane posty

Gość Violka_
No a co w tym niby takiego strasznego??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka_
Moj narzeczony też mnie pokazuje swoim kolegą. Wpradzie nie rozsyła tak moich zdjęć internetem ale im pokazuje jak przyjdą i filmy na komórce a tam jestem nago i się zabawiam z sobą albo robię dobrze narzeczonemu. Jego to podnieca a ja nie mam nic przeciwko - krzywda mi się nie dzieje :) Nieraz nawet jak przyjdą to mnie prosi żebym założyła coś seksownego albo wyszła do nich w bieliźnie i się śmiejemy na luzie. Kilka razy jak przychodzili na mecz to siadałam i prowokowałam bo byłam bez majtek pod spódniczką. To tylko luźna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka_
A co w tym takiego strasznego. Narzeczonego podnieca to jak się sama zabawiam i mnie nagrywa na samotne wieczory :) Przecież to normalne że pary się nagrywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka_
Nie rozumiem czemu dziwne :) Dla mnie to bardzo podniecające :) Przyznam że lubię być nagrywana. Taka jest prawda i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsjamsjjn
to wstaw jakies zdiecia to cie ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejkowa dama
Autorko czy Ty czasem nie masz na imię Marysia? Bo znam taką jedną parę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laffajetka
a ja ciumkałam cipciora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Nie powiem jak mam na imię chyba to jasne. Porozmawiałam z nim na poważnie na temat wysyłania zdjęć ze mną innym i chyba zrozumiał, że lepiej się zapytać. Wcześniej rozmawiałam z koleżanką, która powiedziała, że wprawdzie zrobił źle, że to przedemną ukrywał, ale chciał dobrze. Chodzi o to, że nie robił tego, by mi dokuczyć lub zawstydzić przed znajomymi. Był i jest dumny z mojego ciała i z naszego życia erotycznego. Żyje nam się dobrze i nie zamierzam tego psuć. Myślę, że jednak dobrze, że zareagowałam tak zdecydowanie i z nim porozmawiałam, bo inaczej nie wytrzymałabym psychicznie. Powiedział też, że nikt nie wysyłał tych zdjęć do internetu, bo mieli to zakazane. Już wszystko na szczęście wraca do normy. Staram się o tym już nie myśleć. Jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozorantka122
Moj mi też robi nagie fotki i wysyłą na portale randkowe i patrzymy jakie jest zainteresowanie. Brzydka nie jestem a mam 25 lat wiec ciało też zachęca:) Już nie mam oporów żeby rozłożyć nogi przed obiektywem:) Na początku też się wstydzilam ale nie ma czego. Tyle jest dziewczyn w internecie że mnie nawet nikt nie zapamięta. Mój mężczyzna bardzo lubi pokazywać mnie nago obcym, to go kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonXX
Mój kumpel ma pokaźną kolekcję fotek swojej niuni - tylko 20 latek. Bardzo odważne, wygolona, szczupła, w trakcie też. Sam widziałem. Wymienia się jej zdjęciami w internecie, a ona o tym nie wie haha:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko:
Marysiu pozdrów swojego męża Kamila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana...
Ale jesteście podli. Co się dzieje z ludźmi jak tak można się znęcać i to z uśmiechem na ustach. A jak ona sobie coś zrobi pomyślałeś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blurp
kwestia osobistego ekshibicjonizmu jak ktos lubi jego sprawa mnie co innego "zabilo" "Powiedział też, że nikt nie wysyłał tych zdjęć do internetu, bo mieli to zakazane. taaa i oczywiscie on ma samych takich dojrzalych , doroslych i w ogole powaznych kolegow, ze sie zastosowali(fajny bullshit..ale zdjecia ogladali i sie jarali dzieciaczki, i oczywiscie zostawili to tylko dla siebie w swoich prywatnych archiwach, :P:P:P--tak sie przerazili tego zakazu ) meza zmien, bo nie dorosnie nigdy, albo sie przyzwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko:
Po co się mamy zastanawiać , skoro ona sama na to pozwala? Jeżeli to ta para, o której myślę, to już nie pierwszy raz widzieliśmy ją w negliżu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahhaa
to jak ktoś ma zdjęcia też foczki to wrzucajcie pooglądamy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko:
Po co? Przecież to jej mąż jest od tego, żeby pokazywać ludziom jej goły tyłek :D Albo ci znajomi, którzy mieli tak bardzo "zakazane", żeby ich w sieci nie udostępniać... Głupia pipa z niej i tyle. Przez tyle lat jeszcze się rozumu nie nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzołappp
Odświezam żeby nikt nie zapomniał o biednej kasi_pytaczce czy może jak ktos napisał Marysi która krązy teraz po internecie z gołym tyłeczkiem ku uciesze milionów hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko:
Nie, nie! Nie ma opcji, nikt nie zapomni. A już na pewno jej znajomi (i nieznajomi) będą te foty pamiętać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika25ToJa
A macie jakieś dzieci? Jeżeli tak to jesteście pewni, że one tego nigdy nie zobaczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujaszekWW
jak same nie znajdą to ich koledzy już o to zadbają żeby się dowiedziały haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika25ToJa
Kasiu_pytaczko, pytałam czy macie dzieci czy je planujecie, jak wspominałaś? Zastanawiam się czy myśleliście o tym, co będzie, gdy za parę lat ktoś im o ty przypomni? Nie martwi Cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciowatyy
Ona juz nie zagląda na ten wątek chyba heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona już nie zagląda na ten
topik, albo zwyczajnie znajomi ją namierzyli i teraz nie wie, jak się wykręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko i jak się sprawa
rozwiązała? Mąż zrozumiał błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AOpks
Zostaw świnie jak najszybciej! Kochający mąż? Nigdy nie pokaże zdjęć nago tym bardziej Twoich komukolwiek!! zostaw go, nie bądź głupia stawiam to świnstwo na równi z zdradą. są rzeczy, sytuacje, które w związku czy małżeństwie nie mają prawa bytu ! miej odrobine godności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny55
Nic w tym dziwnego. Moja żona sama pokazywała znajomym swoje rozebrane zdjęcia i to w czasach gdy nie było jeszcze internetu i fotografii cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tego wyżej
I to jest wg Ciebie normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj maz to zapewne polski burak. Sloikuje w miescie? Zona jest do ogladania tylko przez meza i nie przez meza z nazwy ale takiego ktory ja kocha. Ja znam swoja zone na wskros. Jest bardzo ladna....ale jej cycuszki czy pipeczke ogladam tylko ja. Swojego putinka przeciez nikomu nie pokazuje tylko zonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×