Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia_pytaczka

mąż pokazuje moje NAGIE zdjęcia znajomym...

Polecane posty

To się leczy:). Twój mąż cierpi na kompleks jakiś tam (naprawdę nie pamiętam, ale ma on swoją nazwę) Prawdopodobnie jest z Ciebie bardzo dumny i kocha Cię bardzo, ale jego postąpowanie jest objawem tego zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Lady Chatterley piszesz poważnie? Tu chodzi o jakieś zaburzenie? Z tego co czytam to faceci już tak mają - za wszelką cenę chcą się pochwalić swoją kobietą. Mąż mógł się bać, że się nie zgodzę i dlatego wysłał zdjęcia bez mojej zgody, a potem samo się potoczyło aż do tego rozmiaru. Wysyła im te zdjęcia przynajmniej od 5 miesięcy. Starsze wiadomości były usunięte. Wolałabym, żeby sam doszedł do wniosku, że powinien się spytać i że może mnie w ten sposób zawstydzać przed przyjaciółmi. Urządzali sobie bardzo odważne rozmowy na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Zulluss:)
kasia_pytaczka. żaden ze znajomych nie przyznał się ze Cie widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Nie. Sama się dowiedziałam. Pisałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, piszę poważnie. Moja znajoma miała taki problem z mężem, który dodatkowo próbował ją obnażać w obecności innych mężczyzn. To jest zaburzenie psychiczne i mąż powinien udać się do specjalisty. Nie każdy mężczyzna chwali się w ten sposób ukochaną kobietą. Postępowanie Twojego męża jest szokujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I szczerze mówiąc dziwi mnie Twój spokój w obliczu tej sytuacji. Jestem ładną kobietą i nie mam cielesnych kompleksów, ale gdybym odkryła, że mąż upublicznia moje nagie zdjęcia, zrobiłabym mu potworną awanturę. Jak i jego znajomym. Im też by się oberwało. Nie widzisz, że traktują Cię jak przedmiot? Zgadzasz się na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnaś trafić na wiocha pl
cos mi się wydaje że te domowe sesje wykonywane przez męża zboczeńca tylko do tego się nadają , tam jest miejsce takich żenua... twoja postawa w tej spawie jest śmiechu warta , nic takiego sie nie stało bo przeciez dobrze nam w łóżku i kochamy się , gdyby cie kochał nie zrobił by tak ohydnej rzeczy , zastanów się jakim on jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Lady Chatterley wcale nie jestem spokojna. Wprost przeciwnie. Dziś na pewno mąż będzie chciał się ze mną bawić robiąc mi kolejne zdjęcia. Kompletnie nie wiem jak zareaguję mając tą świadomość, że może za kilka dni zobaczą je przyjaciele. Boję się, że się zorientuje. Wiem, że zrobił błąd, ale ludzie popełniają błędy. Być może to nasza wspólna wina i to co mówiłam w podnieceniu wziął na poważnie. A może ma też taki fetysz. Nie sądzę że się mylisz, ale nie wydaje mi się żeby miał problemy. Jest normalnym facetem, a nie jakimś "pychicznym". Też jestem ładną kobietą, wiem jak na mnie reagują faceci - nie mam kompleksów. Ale czuję straszny wstyd, bo pokazałam wszystko i w każdy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Ostatniego wpisu o "wiocha" nie rozumiem. Co jest takiego w pokazywaniu się nago swojemu mężczyźnie? Każda para, jaką znam robi sobie takie zdjęcia i nie jest to powód do nazywania kogoś zboczeńcem... Mnie boli najbardziej to, że znajomi od pół roku oglądają te zdjęcia z uśmiechem na twarzy a przy mnie udają, że nic się nie stało. To boli bardziej, niż same pokazanie się nago. Spróbuję mu dziś jakoś wspomnieć o tym, żeby dobrze te zdjęcia zabezpieczył. Mam nadzieję, że zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toc hiba
Kasiu a co ty sobie wkładasz do cipeczki mężuś będzie szukał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toc hiba
a może raczej ASIU!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokobietyyyyyyyy
Piszesz,ze boisz sie trafic do internetu a przeciez juz tam trafilas!!!! Ja na twoim miejscu namowilabym meza zeby tym razem to on rozebral sie przed obiektywem i zrobila mu naprawde bardzo kompromitujace foty, po czym wrzucila je na strony gejowskie i oczywiscie rozeslala do wszystkich znajomych i nawet pracodawcy. Pozniej bym sie rozwiodla,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JONDROO
@toc hiba ,zapodaj lnk do jej fotek :) zrub to dla dobra ogółu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
czytam to i nie wierzę:o facet wysyłał znajomym golą dupę żony a ta zastanawia się jeszcze jak mu to powiedzieć żeby go nie urazić. Sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji.Czułabym się zdradzona zarówno przez męża jak i przyjaciół. To, w jaki sposób bym mu to powiedziała byłoby tu najmniej ważne (pewnie by dostał w twarz na przywitaniu) Zastanawiałabym się bardziej, co później, bo zaufanie do niego szlag by trafił. Nastałyby pewnie długie ciche dni..A znajomym chyba na oczy bym się nie pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna tak myślę
Swinie jesteście! Dziewczyna przychodzi z problemem jest załamana a wy się będziecie wymieniać jej fotkami. Mam wstręt do takich typów! Przez was dostanie depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
przez nas? chyba przez swojego meża idiotę i fałszywych przyjaciół..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manago
Nie wiem o co tyle hałasu. Normalne - w pracy, w gronie kolegów pokazujemy sobie fotki swoich dziewczyn, często nagie albo w różnych seksownych pozycjach. Ot tak, żeby się pochwalić albo popatrzeć z ciekawości na ładny biust lub zgrabną pupkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADNIKbydgoski
oczywiscie,ze pokazujecie bo traktujecie swoje dziewczyny jak dziwki.tylko prymitywy tak robia.na wszelki wypadek UWAGA DZIEWCZYNY-nie dawajcie sobie robic takich fotek a najlepiej w ogole nie wiazcie sie z facetami.lesbijki gora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucasLIVIEN
"normalna tak myślę" - spokojnie bo ci żyłka pęknie :) Teraz już za późno i nikt nie zabroni oglądać jej zdjęć choćby nie wiem jak płakała i prosiła :) Sama jest sobie winna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manago
Jakie prymitywy? Akurat mam ukończone studia na UW, politechniczne studia podyplomowe, koledzy to specjaliści w swoich dziedzinach, niektórzy w trakcie studiów doktoranckich - kulturalni, wykształceni, bywali w świecie, oczytani, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdeugo_kowala
jak niedorozwinieta pipka rozkraczyla nogi przed obiektywem to niech nie beczy tylko pokaze fotoski bo moze niepotrzebnie sie wstydzi ;) prześlijcie mi jej fotki - pdeugo_kowal@wp.pl ja sie juz nimi zajme hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADNIKbydgoski
kultury nie mierzy sie tytulami i wyksztalceniem, jak pokazujesz kolegom nagie fotki swojej laski to znaczy ze sloma ci z butow wystaje i masz mega kompleksy,moze lepiej pokaz im zdjecia swojego pena? chociaz watpie ze mialbys sie czym pochwalic buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna tak myślę
Tylko prymityw niszczy życie dziewczynie. Przecież ona pisze że się tego wstydzi i żałuje. Dlatego świństwem jest jawne przesyłanie jej zdjec przecież ona to czyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucasLIVIEN
A jak laska się zgadza? :) Nikt jej z ukrycia zdjęć nie robił więc niech sobie daruje. Ja zdjęcia swojej też pokazywałem. Mało tego - przesłałem kumplowi film na którym robi mi loda. Dowiedziała się. Zgadnijcie jak sie skończyło? Zapomniała. Laski traktują to jak darmową reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybrydaaaaa
jakby moj maz pokazal moje gole foty komukolwiek obcielabym mu czlonka, zalała formaliną i wystawiła w muzeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manago
Pudło - raczej nie mam kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADNIKbydgoski
darmowa reklama? czyli pozniej kolegom tez lody strzela? mogla sie zgadzac na foty,ale czy zgadzala sie na pokazywanie tych fot kolegom? jesli tak to mozesz od razu na odlotach ja reklamowac i kaski troche wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADNIKbydgoski
kompleksow nie masz,w koncu obracasz sie w towarzystwie prostakow i krotkofiutkowcow i nie wiesz,ze mozna aspirowac do czegos lepszego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×