Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia_pytaczka

mąż pokazuje moje NAGIE zdjęcia znajomym...

Polecane posty

Gość FiFi lanstrumph
weź idź stąd dziewczyno czytać się ciebie nie da jakby ci wsadził w doopę ogórka i pokazał twojemu tacie foto z bliska to też byś mówiła że wszystko jest ok??? Jak się na to godzisz to twoja sprawa ale mąż nie ma do swojej żony szacunku wszyscy wiedzą że coś takiego to problem ale nie ty swoje wiesz. PS skąd wiesz że znajomi o te zdjęcia prosili?? Przeciez nie klikali za niego myszką w wybierz i wyślij, ale winni są oni tak??? A POZA TYM TO JEST PROOOOOOOOOOOOWOOOOOOOKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACJAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
alone20, ja tak nie potrafię powiedzieć wprost. Boję się kłótni Nie chcę zmieniać tego, co jest między nami. Wiem, że jeśli się dowie o tym że wiem, to będzie inaczej. Muszę to zrobić tak, żeby sam się domyślił. Taki mam charakter. To nie chodzi o inteligencję, jak niektórzy "delikatnie" mi wytykają... Dzisiaj będę miała okazję spróbować, o ile dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADNIKbydgoski
no dobra,skoro masz mientkie serce i boisz sie przyznac,ze sie na skrzynke wlamalas to powiedz mu,ze znajomi ci juz doniesli,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynia fest
pewnie, nie zmieniaj tego co jest miedzy wami :) to kiedy zobaczymy te foty? a filmik bedzie? nie musi byc wyrazny, mozesz byc w masce itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Z nikim nie będę się kłóciła. Tym bardziej, że od początku nikogo nie obraziłam, a jestem wyzywana. Internet jest moją ostatnią deską ratunku. Mężowi się nie wyżalę, przyjaciółce też bo o wszystkim wie, rodzinie też nie. Mnie już dziś nie będzie. Dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynia fest
a fotki? ludzilem sie niepotrzebnie, ide podgladac siore pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADNIKbydgoski
dynia nie zapomnij fotek porobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria z dzieckiem
Jeśli jeszcze ktoś ma dużo to też może mnie wspomuc bo jestem w cięszkiej sytuacji. Mój adres to alicja579@op.pl Mogę zrobić dużo żeby się odwdzięczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynia fest
Daria, na poczatek poucz sie ortografii. dam piątaka za kazde poprawnie napisane slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrytyjskiE hurtowe
pozostać. Poza tym co się stało wszystko jest dobrze. Kocham go i zawsze będę kochała. Skoro robi to tylko po to, żeby się mną pochwalić, to znaczy że ma pozytywne intencje. Może nie być świadomy krzywdy, jaką wyrządza. Pretensje mogę mieć tylko do znajomych, którzy mnie okłamują i go zachęcają do wrzucenia tego do internetu Jesteś masakrycznie naiwna, poddancza i niepewna siebie To nie znajomi robią cie w balona tylko twój ślubny On robi z ciebie mięso i szmate na pokaz Ale ty go -- kochasz --- masakra jesteś tak żałosna ze można ci tyko współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muju buju wuju
Wrzuccie zdjęcia tej Kasi !!!! wiem że ktoś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpel swojej kobiety
! Ja też zamawiam jej foty pełna dyskrecja nie przesle dalej: andersss123_X@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twoj facet powiniem byc twoim najlepszym przyjacielem i powinnas z nim pogadac a nie z falszywymi znajomymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,Zullus:)
kasia_pytaczka. szkoda ze poszłaś...... miałbym podpowiedz co zrobiła moja znajoma w podobnej sytuacji.. jak się odezwiesz to napisze. może.....pomoże;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulus beksa _
a co teraz może niby? zmienic nazwisko i wyjechać na kubę? żeby jej nie poznali hehe śmiechowe XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbietka_
ja tam lubie robić sobie gołe fotki przy których potem jarają się faceci mam ładne ciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to bym chciala zeby moj
maz pokazywal moje foty kolegom, podnieca mnie to strasznie i rajcuje, no ale on jest za grzeczny w swojej niegrzecznosci i jedynie moze kolege powqrwiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnomek
Bo tak powinno wlasnie być laseczki:) Niech autorka tematu nie wydziwia bo robi z siebie jakąś cnotke. To tylko ciało, a jak jest młode i seksowne to grzechem jest ukrywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakut
Ja miałam podobną sytuacje do twojej,mąź często gdy byliśmy gdzieś nad jeziorem ze znajomymi ściągał mi bikini.Pewnego razu nad morzem rozebrałam się do naga i poprosiłam by zrobił mi zdjecie.Po kilku dniach daław je powiekszyć i w ramce powiesiłam w przedpokoju.Zdziwił się a ja mu na to przecieź zawsze mnie rozbierasz przy innych.Opanował się,zdjęcie wisi ale w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnomek
@kasiakut fajnie zrobilaś:) Tylko po co zabralas te zdjęcie z przedpokoju :) ja bym kazał zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszlooo
no wlasnie niech wisi w przedpokoju i reklamuje uslugi!!!! niczym w agencji towarzyskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakut
Zdjęcie jest w sypialni chociaźby przez takich małolatów jak ,,weszlo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, mimo że zostałam "zjechana". Niestety życie to nie forum. Widocznie nie wszyscy wiedzą, co znaczy prawdziwa miłość albo przebaczenie. Nie będę się rozstawała z mężczyzną, z którym staram się o dziecko. Nie wiecie wszystkiego. Napisałam na samym początku, że eksperymentujemy. Mąż robi mi różne zdjęcia, bawimy się bardzo perwersyjnie. Udajemy, że te zdjęcia zobaczą inni ludzie i znajomi i w ten sposób "świntuszymy". Ponadto mam za sobą rozbierane sesje w miejscach publicznych (oczywiście nikt mnie nie widział, ale chodziło o ryzyko), opalanie się nago, chodzenie bez bielizny itp. Mąż może mnie uznawać za odważną i pruderyjną. Myślę, że dlatego to robi, a na dodatek nie zrozumiał, że to co mówię podniecona to tylko słowa do zabaw. Nie jestem głupia, a mąż nie robi mi tego na złość. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia seksualne, co nie zmienia że odczuwam wstyd, bo w takiej sytuacji jeszcze nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszlooo
wyslij swoje nagie fotki latawico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszlooo
kasiu ty tez wyslij mi fotki niepokornyruhacz666@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
PS. Niestety wczoraj rozmowa nie potoczyła się tak jak chciałam. Po seksie powiedziałam, żeby odpowiednio zabezpieczył te pliki, ale zaczął rozmawiać w żartach tak jakbyśmy ciągle się bawili i udawali. Będę musiała porozmawiać wprost tak jak niektórzy radzili, ale teraz nie czuję się na siłach. Prawdopodobnie zacznę od przyjaciółki. Może ona na niego wpłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pytaczka
Jesteście straszni. Znajdzcie sobie dziewczynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszlooo
durna baba wyliz mu buty i blagaj o wybaczenie za to ze istniejesz szmatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokemon21
SRUP MI LASKE KURWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChlepRazowy
weszlooo - ktos tu pisał ze ma foty tej laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×