Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia_pytaczka

mąż pokazuje moje NAGIE zdjęcia znajomym...

Polecane posty

Gość gość
Buehehe przypomnialo mi sie jak znajomy kiedys pokazywal fotki cyckow swojej, ciekawe co by na to powiedziala bueheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Putinek? Buehrhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymityw polskiej wsi. Awansuje takie cos na sloikowanie w miescie i szaleje. Cham wies opusci ale wies chama nigdy. Pokazywanie zdjecia nagiej partnetki wsiowym kumplom to debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż swoje ciało na EROBOOK.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para nago
Moj maz tez mi robi zdjecia ale ja akurat nie mam nic przeciwko temu,wiem ze wymienis sie moimibzdjeciami publikuje je w internecie widzialam komentarze panow powiem ze sa super podobaja mi sie.Chwala moja figure cipkie biust.Mam 42l jestem szupla zgrabna kobieta nie jedna nastka morze mi pozazdriscic figury.Maz lubi robic zdjecia a ja mu nie zakzuje a i ja mam.jakas pamiatke z lat gdy jeszcze jestem na tyle atrakcyjna.Wiem tez ze pokazuje moje nagie i sex zdjecia filmiki jak uprawiamy sex swoim znajomym nawet jeden z nich powiedzial mi ze on chcialby miec taka zone ktura jest wyrozumiala dla swojego meza i ze jestem bardzo atrakcyjna i seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parka91
Zapraszam na parka91@poczta.fm wysle fotki w zamian za zalanie zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubimy takie zabawy - robienie seks fotek, też pokazywał znajomym, początek był że niby przypadkiem odpalił nie ten folder. Był taki aplauz, że nie pozwolili mi zatrzymać pokazu slajdów. Prawdę powiedziawszy fotki i wrażenie jakie wywołały bardzo mnie nakręciło. Zaproponowałam, że jak wszystkim się tak podobały, to należałoby się jakoś odwdzięczyć i następnym naszym spotkaniu przynieść swoje do pokazania. Od tego czasu pokazy aktualności to główna atrakcja naszych spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też kiedyś pokazał moje nagie zdjęcie koledze,który pożniej nie dawał mi spokoju,byłam przez niego dosłownie molestowana.Dopiął swego i skończyło się to tym że mu się oddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa35l

Mąż lubi fotografować, robi zdjęcia krajobrazów itp. ale również moje akty, kilka z nich wisi w naszym domu. Znajomi mogą oglądać moje nagie ciało i prawdę mówiąc lubię gdy patrzą na fotki i na mnie, chyba jestem ekshibicjonistką, ani mnie ani mężowi to nie przeszkadza, lubi chwalić się mną i gdy kokietuję innych mężczyzn ale podobają mi się też kobiety chociaż często są zazdrosne o swoich mężczyzn gdy oglądają mnie nago na zdjęciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×