Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bvdsjkvhjdkjxc

impreza z dj-em zamiast wiejskiego wesela z podrzędną kapelą

Polecane posty

Gość kokotnik
niektórym to się wydaje, że DJ na wesele to jakiś DJ Tiesto, słuchawki na uszach i napierdala muzę z laserami, a to raczej chodzi o Wodzireja, który przede wszystkim będzie umiał nawiązać dobry kontakt z gośćmi, a do tego puścić może każdy rodzaj muzyki, do wyboru do koloru. Ale fakt, że są też czasem do przesady przejęci, albo graja sety po 60 minut, albo non stop zabawy i konkursy, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonio
DJ na weselu ? Przecież to wyrzucone pieniądze ! To złodzieje i darmozjady !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfijrfovrjevorle
ech ile ludzi tyle opinii jestem zalozycielka tematu, 29 letnia przyszla panna mloda i nie,nie jestem dj-em, nie wiem po co takie domysly. to juz spytac sie nie mozna ? przeciez to luzna rozmowa, pytam o wasze zdanie a tu jak zwykle polska żółć wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik$$$
bfijrfovrjevorle. Po twojej pierwszej wypowiedzi widać, ze nic nie wiesz o dobrych weselach,, chamstwo z ciebie wychodzi, a juz na pewno nie dorosłaś do małżeństwa.Najpierw edukacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze wsi
Jak nie chcesz miec 'wiochy" dziecko na weselu to nakarm gosci swoją nadmierną głupotą a nie kotletami z wiochy. Zapewne należysz do do tych co to myslą,ze mleko jest z kartonu - nie od krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_frania83
nie rozumiem czemu nazywacie mnie ( mam teraz nick j/w) niedojrzala chamką - tylko dlatego ze chce miec dj-s na weselu a nie zespol????? ludzie skad wy sie bierzecie?? reeeetyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_frania83
wlasnie nie chce wiochy na weselu i nie chce wiejskiej kapeli grajacej "jestes szalona", " takie tango" czy jakas inna " dżaga"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_frania83
aha i gdzie ze mnie chamstwo wychodzi??? jak waszym zdaniem wyglada " dobre wesele"???? bylam na takim "typowym weselu" u mojej siostry, byl zespol gdzie dziewczyna fałszowala, a grajki puszczaly muzyke z plyty udajac ze grają, byl rosol i schabowy, byly oczepiny, rzucanie welonem itp i..... mi sie to nie podobalo po prostu, dla mnie to jest chałtura wieśniacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna_frania83 zmień forum, ja już udzielam się tutaj sporadycznie, bo chcesz porady, a zjadą Cię od góry do dołu. już raczej normalni ludzie tu nie zaglądają... są inne fajne fora ślubne, na którym na prawdę możesz uzyskać fajne porady. ja kiedyś pochwaliłam jakiegoś fotografa i już fala nienawiści na mnie, że ukryta reklama... a szkoda, bo lubiłam kiedyś to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_frania83
no zauwazylam ze tutaj cokolwiek by nie napisac to od razu sie jest chamem, nieudaczniekiem, gruba świnią...... ja nie wiem czemu ludzie sie tak wyzywają, tacy agresywni są. ludzie chcecie dac upust swoim frustracjom idzcie na jakis kurs tanca, teakwondo czy cos takiego a nie tylko zasmiecanie fora wyzwiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się tym. ja już po kilku wypowiedziach dostalam długi opis swojej osoby. uwierz mi, jest wiele innych forów ślubnych, na których takie zachowanie nie ma prawa bytu... dziewczyny wzajemnie fajnie sobie doradzają, piszą o swoich doświadczeniach i pomysłach, a jak ktoś ma inną wizję, to nikt go nie wyzywa od prostaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_frania83
a mozesz podac link do jakiegos fajnego forum ślubnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnbyba.
jezeli uzywasz epitetów w stylu " wiocha" to tylko swiadczy o twojej głupocie. wieksza wiochę zapewne masz w domu. tak jak ktoś napisał nakarm ludzi swoja głupota a nie schabowym bo on tez jest z wiochy. I nie udawaj ze szukasz porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner z B.
smutna_frania83. A ty niby w czym jestes lebsza debilko od wieśniaków?????????? A skad ty pochodzisz? dlaczego twój umysł zatrzymał sie na poziomie niemowlaka? Dla mnie większej chałtury nie ma jak wesele z dj. Widziałem juz ich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie frania
A ja wole byc wieśniakiem i niż hołotą z miasta jak ty frania. Jak przeniesiesz sie na inne fora to cie wyrzucą za takie słownictwo. i buractwo- gówniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_frania83
jejku ludzie ja nie napisalam ze jestem od kogos lepsza tylko dlatego ze nie chce zespolu tylko dj-a, czemu wasze myslenie jest ograniczone do jednego typu/stylu wesela i zadnej innej opcji nie bierzecie pod uwage? czemu obrzucacie ludzi wyzwiskami i nazywacie od razu debilami?? ja z pelna swiadomoscia twierdze ze wesela ktore zapewne wy mialyscie to zwykla wiocha, tak powiedzcie to slowo wiocha czyzbyscie sie wstydzily ze najwazniejszy dzien w waszym zyciu byl jedna wielką wiochą i teraz czujecie zażenowanie myslac ze moglyscie ten dzien zorganizowac z klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna frania83
bo ja jestem pojebana ,czyli smutna frania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_frania83
no tak najlepiej sie podszyc i to w bledem i jeszcze przeklinac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna frania83.
tak naprawde jestem bardzo zazdrosna,ze kolezanka miała wspaniała zabawe i wesele, najlepsze wiejskie jedzenie bo te z miasta z fabryki to jakies sztuczne,wiec chcę sie w czyms dowartościować, zrobić jakos inaczej a nie mam pomysłu, Poza tym powiedziano mi ,ze nie mam słuchu wiec tak naprawdę nie wiem czy ktoś fałszuje. A moze powiedziec koleżance co mysle o tamtym weselu? kurczę przeciez ja tez tam byłam gościem wśród wieśniaków, i to ja pewnie byłam ta największą wieśniarą, już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna frania83.
Ja tam swoje wesele bede miała z klasą, tylko musze ja jeszcze skończyć. A spytac kazdy moze nawet ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana dj-em
Niedawno byłam na weselu był dj. Porażka, zenujace oczepiny z poznawaniem po kolanku, przciaganie jajka, prawie puszczał same disco polo, mimo prósb gosci , bo nikt sie nie bawił, robił swoje, normalna żenada. Wesele sie skończyło przed 2. Jezeli takie sa wesla z klasą to po tym weselu całej rodzinie wybito z głowy dj. i tą cała klasę. Nigdy wiecej. Najgorsze wesele było własnie z dj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
nie da się jednoznacznie okreslić co jest lepsze czy dj czy zespól. Jak ktoś zna się na swojej robocie to i dj rozbawi ludzi i zespół. Wszyscy się nabijają z disco polo ale prawda jest taka że jak je grają to wszyscy się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitkaa1983
Dlatego my mamy zespół bo w tym dniu najważniejsze jest dla nas aby wszyscy sie bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlanka,,4
Nie wszyscy bawią sie, ja nie, a tak twierdza tylko ci co karmia sie ta muzyką i ci co ja grają, sa jeszcze inne gatunki taneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdhhghgdghd
Ja zaglądam jeszcze na Kowbojki (z tym, że to jest forum ogólne, nie typowo ślubne) i na forum z linka, mimo że nie jestem z mazowieckiego. Na tych dwóch jest fajna atmosfera. http://www.warszawskiportalslubny.pl/forum.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner z B.
bfdhhghgdghd. smutna frania. Tez tak uważam ze to ta weselniczka. Współczuje twoim gosciom twojego sztucznego wesela. Myslisz,ze jak bedziesz chamska do innych to ktos bedzie ci udzielał miłych porad? Daruj sobie głupia nastolatko te prowokacje. Normalni ludzie nie przsiaduja tyle na forum z nudów co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_frania83
kelner z B. - nie jestem nastolatka, mam 29 lat. pracuje w domu ( jestem tlumaczem ) i dosc duzo czasu spedzam przy kompie, czasem potrzebuje sie zrelaksowac i wejde na forum, ale widze ze nie bardzo mozna tutaj uzyskac jakakolwiek rade albo pogadac na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_frania83
rozczarowana dj-em : napisalas ze ten dj gral same disco polo,a myslisz ze zespoly to co grają??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×