Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bvdsjkvhjdkjxc

impreza z dj-em zamiast wiejskiego wesela z podrzędną kapelą

Polecane posty

Gość bvdsjkvhjdkjxc

hej forumowicze i forumowiczki mam pytanie kto z was zdecydowal sie na impreze z dj-em zamiast typowego wiejskiego wesela z muzyką disco polo, żanującym wodzirejem itp??? ja nie znoszę takich "typowych" wesel, chcialabym aby moja impreza po slubie byla inna, tzn. - inna muzyka ( wybrana przeze mnie i mixowana przez dj-a) - inny wystroj ( zamiast kolorowych balonow i satynowych zaslon wszytsko w kolorze bialym, do tego lamiony na zewnatrz gdy sie sciemni) napiszcie - jesli wasze wesele bylo inne od standardowych - jak wygladalo wasze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na weselu ze współczesną, że tak się wyrażę muzyką, ale to była impreza tylko dla znajomych Młodych, czyli młodych ludzi. Nie wyobrażam sobie rodziców, ciotek i bardziej dojrzałych kuzynek bawiących się przy miksowanej na żywo muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvdsjkvhjdkjxc
ok w takim razie uwazacie ze impreze trzeba zrobic " pod babcie i ciotki", bo oni potrafia sie bawic tylko przy disco polo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvdsjkvhjdkjxc
aha, jesli chodzi o "starszych ludzi" bedzie ich garstka, 90 % to beda mlodzi ludzie, wiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, uważam, że imprezę trzeba robić taką, żeby każdy znalazł coś dla siebie i się dobrze bawił. Ale skoro wiesz, że 90% gości będzie się dobrze bawiło przy nowoczesnej muzyce, to po co nas pytasz o zdanie? A mogę z ciekawości spytać jaka będzie to muzyka? Bo nie bardzo wiem jak rozumieć miksowaną? Klubowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
skoro wiesz że większość gości woli dyskotekę to rób wiochę z wesela i zrób dyskotekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvdsjkvhjdkjxc
uwazacie ze wesela z kapelą ktora gra "jestes szalona" co godzine to nie jest wiocha?????? przeciez to jest totalna żenada jak mozna sie w ogole przy czyms takim bawic i jeszcze jakies oczepiny, wodzireje itp - no prosze was, wam naprawde sie to podoba???? czy po prostu robicie taką wioche z najwazniejszego wieczoru w waszym zyciu bo " tak trzeba", " bo tak inni chcą" " bo tak wszytscy robią"???? uwazacie ze muzyka wybrana przeze mnie, zmiksowana przez dj-a jest gorsza i to dpiero jest wiocha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
jak weźmiesz kapelę zamiast dobrego zespołu to tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvdsjkvhjdkjxc
ok to podrzuccie filmiki z fajną kapelą, o ile taka istnieje bo ja nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BURAS Z DĄBROWY
nie rób tego błędu i nie bierz dj-a byłem na takim weselu i skończyło się przed 24.00 jakiś koszmar musi być zespół . Kiedyś byłem też na weselu gdzie był zespół ale taki z prawdziwego zdarzenia trąbka , puzon, klawisze , gitara elektryczna , perkusja , byli to uczniowi liceum muzycznego rewelacja wszyscy świetnie sie bawili i było na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvdsjkvhjdkjxc
nie sorry nikt mnie nie namowi na kapele grajacą disco polo nigdy w zyciu! jejku czemu wszytscy sa tacy ograniczeni do tego rodzaju muzyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy DJ i super sie bawilismy a muzyka byla rozna i dla starszych i dla mlodszych,ale naprawde nie bylo wybrzydzania i wbrew pozorom bawilismy sie do rana a DJ rewelacyjnie wszystko poprowadzil i zorganizowal:) Bylam na wesleu gdzie byla orkiestra i zamiast przedniej zabawy zrobila sie stypa...ech...wyleczyli mnie z orkiestry na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Predator-Eliminator
a dlaczego ty, DJ piszesz tu jako panna młoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
jest wiele super zespołów,tak samo jak jest wielu super dj ,trzeba tylko dobrze trafić,z tym że moim zdaniem dj jest dobry ale na małe wesela do 50 osób,dobry zespół do duży wydatek i wiele osób wybiera dj dla oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam potrafię się bawić przy "jesteś szalona" ale przy nowocześniejszych, zagranicznych kawałkach również. Ale widzę niektórym strasznie luzu brakuje. A swoją drogą nie każda orkiestra to "wiocha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry wybór
wesele z dj to najlepsze co mozna zrobic , mnie zawsze odrzucaja kapele weselne , roszczą sobie prawo jak goscie weselni do stołu i wódy , zachowuja sie jak celebryci w dupach im sie poprzewracało , a tak jeden facet zmiksuje co potrzeba muzyke wybierasz ty i nie najesz sie wstydu przez te smieszne ''gwiazdy estrady''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy robi jak chce
czyli rozumiem, że wyznacznikiem nie-wiejskiego wesela, jest to że gra na nim dj, a nie zespół, ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę DJ i wodzireja, własnie dlatego bo nie lubię zespołów. ale chcemy, żeby było tradycyjnie- oczepiny, zabawy i konkursy integrujące gości, muzyka lat 70,80,90 i disco polo, żeby każdy znalazł coś dla siebie. jeżeli masz pewność, że Twoi goście będą się super bawić przy zmiksowanej, współczesnej muzyce, to zrób tak. ja tak nie planuję, bo na taką imprezę mogę iść co tydzień do klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wstydzę się tego, że znam refren "jesteś szalona", bo każdy go zna. wkurza mnie taka hipokryzja, że ludzie tak psioczą na to disco polo, ale potem po dwóch kielichach, jak puszczą jakikolwiek kawałek disco polo, to nagle cała sala pełna i wszyscy śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubie d. p.
Ja nie lubie disco polo, ale w zyciu nie wynajęłabym dj -a na wesele. Obciach po kilku weselach z dj na którym byłam. Poza tym jest wiele zespołów które nie graja disco polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzyka nie konczy sie na polo
Tak mysla tylko ludzie o niskiej i ograniczonej kulturze. radzę posłuchac radio i zapoznac sie z polska muzyką i polskimi przebojami. Co do wiochy to po ostatnich komentarzach zespolików disco polowych to najwiekszą wioche robia w Warszawie, tam najwiecej tego słuchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner z B.
Wesele dla mnie kojarzy sie z dobra zabawa i zespołem a nie z dj-em z zamulajacymi kawałkami przy których tylko dj dobrze sia bawi no i Para Młoda bo tak wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askjlksj3
Ja Ciebie rozumiem, też nie znoszę takich typowych weselisk z kapelą - zespołem jak kto woli z tandetnymi przyspiewkami. Twoje wesele, wiec zrób tak jak chcesz, dostosuj jednak muzykę pod wszystkich gości. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaewa35.
Jeszcze nie spotkałam dj który by rozkrecił i starych i młodych. Jak dla mnie to pomyłka i brak szacunku do rodziny i egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyNiePowiesz
byłam na wielu weselach, ale tylko na jednym z nich grał DJ i muszę przyznać że to było wesele na którym bawiłam się najlepiej, koleś bardzo zabawny i profesjonalny ( nie chciał wypić nawet jednego kieliszka wódki) puszczał bardzo zróżnicowaną muzykę (disco polo było bardzo mało za miast tego było sporo starszych polskich przebojów i rock&roll) a jak około 2 czy 3 puścił modny wtedy kawałek "What the fuck" bawiła się cała sala razem z dziadkami i ciotkami, to dopiero był ubaw :) także uważam że wszystko zależy od profesjonalizmu wynajętej przez nas osoby i oczywiście gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t56trwa
Ja wole zespół i dobra zabawę niz plastikowe wesela z dj. Wesea i zabawę z zespołami zawsze wspominam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner z B.
Uwazam ,ze ten temat na bank jest ponownie załozony przez dj. Ten sam styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyNiePowiesz
t56trwa możesz mi wytłumaczyć co rozumiesz przez stwierdzenie "plastikowe wesele" ? bo nie bardzo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurecki2,
bvdsjkvhjdkjxc. Autoro. Jak chcesz aby twoje wesele było inne to zrób na wysypisku smieci i nie zasmiecaj forum. Na odległosc ten temat smierdzi jakims marnym dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×