Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bvdsjkvhjdkjxc

impreza z dj-em zamiast wiejskiego wesela z podrzędną kapelą

Polecane posty

Gość ja jestem zadowlolona
bo mialam DJ-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefinka
Ja miałam wesele z dj. Wiele z was myli tu nieco pojęcia. Dj to niekoniecznie ktoś puszczający zmiksowaną muzykę (takiej nie toleruję za bardzo), z kolei zespół nie musi śpiewać jedynie o szalonych i majteczkach w kropeczki. Na naszym weselu djem był chłopak, który - zgodnie z naszymi zaleceniami - miał nie puszczać disco polo(jeśli już to na wyraźne życzenie jakiegoś gościa), ale też unikać muzyki rodem z dyskoteki. Były fajne (czasem stare) kawałki, przy których dobrze bawili się zarówno nasi znajomi, jak i wujkowie i ciocie pod 60 (momentami oni nawet bardziej). Więc bez przesady, że taka opcja jest jedynie dla młodych. Z drugiej strony, kilka ostatnich wesel, na jakich byłam - z orkiestrą - również była bardzo udana. Większość naszych znajomych słucha rocka i dlatego nie chcieli disco polo u siebie. Kapele jakie mieli grały klasyczne, świetne (przede wszystkim do tańca) kawałki. Piszecie, że każdy jak wypije, to od razu bawi sie przy hitach disco polo. Trochę w tym racji, choć mnie to "niestety" nie dotyczy. Musiałabym wypić od razu z pół litra, żeby móc się przy tym ruszac. po prostu nie cierpię takiej muzyki i nie potrafię się przy niej rozluźnić (drazni mnie jak nie wiem). Ale co kto woli - jego sprawa. Tak więc orkiestra autorko może być dużo fajniejsza od Dj (zwłaszcza, że czasami świetnie grają na różnych instrumentach i mają super solistów), z drugiej strony Dj to też często dobry wybór, zwłaszcza jeśli potrafi odpowiednio wesele "nakręcić"- być takim wodzirejem (zapewniam, że to ważne... i nie chodzi mi o zabawy z podtekstami, których nie znoszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Ania88
Cześć Dziewczyny. Najlepszy jest ten kelner z B. "Typ" jak z tamtej epoki. A najciekawsze w tej dyskusji jest to że zespoliki weselne strasznie gwiazdorzą i się tu udzielają :) Gdybym nie była ,to bym nie pisała że, właśnie przed weselem najbardziej nieufni byli starsi członkowie rodziny. Mój Brat jednak zdecydował się na dj i ustrzelił super fachowca. Tak rozkręcił wszystkich że brakowało im tchu. Co najlepsze najgłośniej właśnie najstarsi demonstrowali swoje zadowolenie z tak prowadzonej imprezy. Też był profesjonalistą i nie wypił ani jednego kieliszka. Co tu dużo pisać grał wspaniale, miał super sprzęt i światełka. Było kolorowo i tu niestety zespoły mają wiele do nadrobienia. Skąd wiem ? A no tak się wynudziłam z zespołem że nie opiszę dramatu Pary Młodej. Przerwa za przerwą jednostajna muzyka . No i jedna buteleczka weselnej im nie wystarczyła. Wesele Brata pamiętam ze szczegółami mimo ze było ponad rok temu, a te sprzed 2 miesięcy wolę zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mysle sobie i
widać, ze dj-e znów sie uaktywnili i przekonują do siebie pewnie nie mają zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też będziemy mieli dj-a, widzialiśmy go w akcji tak samo jako wiele kapel i chłopak nie ma sobie równych. Jest jednocześnie świetnym wodzirejem i potrafi zachęcić ludzi do zabawy. Poza tym ja lubię piosenki w oryginale, ale niestety większość kapel niemiłosiernie fałszuje, do tego potrafią się upijać, no i kosztują sporo w porównaniu do dj-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Ania88
UWAŻAJCIE ! te linki do youtuba to usunięte filmy lub brytyjski mam talent ! Lipnie ktoś wrzucił i nie warto klikać . Ktoś chce sobie oglądalność podbić. Autorko -Damascenka- nie rób ludzi w bambuko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka29
A dla mnie smiesza te przekonywania dj o swoich "umiejetnosciach" Poza tym większosc z was nie ma słuchu i zdolnosci muzycznych, wiec niech lepiej sie nie osmiesza i nie ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeerwwe
nie chcesz disco polo to po prostu mówisz to zespołowi. Płacisz- wymagasz. Nie na wszystkich weselach króluje disco polo, nie zapominajmy o fajnych kawałkach polskich odpowiednich do tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychaczka
ja tam wole zespół i disco polo,jak się upiją to nie wszyscy ,zawsze ktoś zostanie trzeźwy a dj jest sam więc jak się upije to nie będzie nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo8002
Zanim zaczniecie najeżdzać na disco polo zastanówcie się że jest disco polo i disco polo. Osobiście sam około tygodnia oświadczając się będę powoli myślał nad weselem. Powiem krótko. Gram w zespole trash metalowym, co oczywistym jest, disco za bardzo nie lubię. Niemniej jednak, w tym roku byłem na weselu, który organizowała agencja disco polo, chyba blue land jakoś tak śmiesznie się nazywa. Nie było tu już mowy o jakieś kapeli z remizy. Co prawda kuzyn się wykosztował, ale powiem jedno był to pierwszy raz w życiu kiedy bawiłem się przy disko w polu i było naprawdę fajnie. Zamówili jakiś popularny zespół i ludzie naprawdę się bawili. Ja o dziwo także. Byłem w tym roku jeszcze na dwóch weselach, no i co... wszędzie disko w polu. Z tą różnicą, że to były kapele coverowe. Sam poważnie zaczynam się zastanawiać aby ten jeden raz w życiu na swoim weselu skorzystać z lepszego zespołu za kilka tysięcy złotych i żeby to miało ręce i nogi a nie grajki. Niestety nie mogę swoich preferencji muzycznych dać na wesele, z szacunku do rodziców, ale gdyby nie ta jedna zabawa zrobiona profesjonalnie to chyba bym się przemógł. Piszę posta tylko w jednym celu. Nie jedźmy tak po tego typu imprezach, bo gdy każdy złorzeczy a wypije kilka głębszych to jest co wspominać do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Ania88 UWAŻAJCIE ! te linki do youtuba to usunięte filmy lub brytyjski mam talent ! Lipnie ktoś wrzucił i nie warto klikać . Ktoś chce sobie oglądalność podbić. Autorko -Damascenka- nie rób ludzi w bambuko !" xxx Niunia, ściśnij zwieracze, bo popuścisz z wrażenia :) O co ci chodzi? Zapamiętaj raz na zawsze, mała: ZAWSZE PODPISUJĘ SIĘ SWOIM NICKIEM. Czego i tobie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|Lipnie ktoś wrzucił i nie warto klikać" xxx A klikać było warto, słońce :) Ale to za wysokie progi dla ciebie, nie doceniłabyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Ania88 Słonko, wymyśl coś bardziej inteligentnego. Coś, co z daleka nie będzie zalatywało twoją głupotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To taka Q...wa internetowa LINKI od ciebie są nic nie warte i naruszają prawa autorskie." xxx Słońce, niczego nie naruszają :) Zawierają standardową licencję youtube, wiesz? :) Znajdź sobie faceta, niech ci bobra przetrzepie, może się uspokoisz i z nadzieją spojrzysz w przyszłość :) Wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.djmartin.net.pl - serdecznie zapraszam i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×