Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Przy dobrych układach za 11 godzin jest się na miejscu (samochodem). Noclegi mozna załatwić w necie bezpośrednio u właścicieli lub w biurze podróży, wiadomo. Wtedy będzie nieco drożej. Zazwyczaj oferty do Chorwacji z biur przewidują autokar oraz dojazd własny, do wyboru. Ceny w Chorwacji są porównywalne do naszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście plaże w Chorwacji rzadko są piaszczyste. Trzeba się liczyć ze żwirkiem malutkim, który jednak nie jest uciązliwy nawet wtedy kiedy leży się na kocu bez karimaty. Można wypożyczyć leżaki albo weź swoje. Ale ja zawsze wybieram plażowy ręcznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym w czerwcu... i z tego co wiem, nie powinno być problemów z pogodą w tym czasie. i na szczęście jest wiele ofert samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie chorwacja marzy od lat, ale poki dzieci male nie mielismy jak jechac. Bo z nimi nie chce.Są jeszcze za male zeby cos zapamietac a ja nie wypoczne tylko bede musiala sie nimi zajmowac,wymyslac zabawy i pilnowac zeby nic im sie nie stalo.Teraz sa troche wieksze to mamy zamiar zostawic je u rodzicow i pojechac sami samochodem. zazdroszcze ci ze jezdzisz tam regularnie. czesto ogladam zdjecia w necie i sa tak przepiekne ze zaraz wyobrazam tam siebie heheh w tym roku juz nie odpuszcze, musze tam jechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autokarem jechałam w czasach studenckich ok. 14 godzin. Więc też bez tragedii. Samolotem wiadomo pełen komfort i szybciutko na miejscu. Lotnisko jest w Splicie. My wolimy samochodem, bo lubimy sobie jeździć na miejscu tu i tam. Znajomy był w czerwcu tam gdzie ja później i troszkę mu deszcz lał, ale w większości dni były ładne. Ja mam termin urlopu uzależniony od pracy, więc wybór zawężony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Makarskiej, Breli czy Baska Voda na plażach jest wiele atrakcji dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodice też są fajną miejscowością, Trogir. Jeśli ktoś nie lubi zbyt dużych zbiorowisk ludzi to polecam miejscowości na wyspie Brać, która jest przecudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wlasnie my wolimy podroze samochodem bo bez problemu mozesz pojechac do innej miejscowosci.ja nie mam zamiaru dwa tyg lezec plackiem na plazy w jednym miejscu tylko chce zobaczyc jak najwiecej.bo tam kazda miejscowosc to calkiem co innego do zwiedzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie my tez tak wolimy urozmaicić sobie pobyt. A architektura chorwacka jest piękna. Klimat tych miast i miasteczek jest niepowtarzalny. Koniecznie musicie pojechać i też zakochacie się w tym kraju ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście, szybko przeczytałam i muszę wam pogratulować spadków wagi :) ja się zważę i zmierzę w środę dopiero. Dzisiaj świętowałam i nie wiem ile kalorii zjadłam bo były różne przekąski, troszkę ciasta i w sumie mam ochotę jeszcze na drinka więc zmykam a od jutra wracam na dietę w 100% ;) a z warzyw to polecam mrożonki, ja kupuję takie na patelnie i do parowaru, w różnych sklepach są różne rodzaje i zawsze idealnie pasują do obiadu. Jutro poczytam dokładnie co tu nabazgroliłyście chudzinki ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tez kiedyś na Istrii czyli w północnej części równie interesującej, ale nie tak klimatycznej. Troszkę inna przyroda, inna zabudowa wpływa na inne ogólne wrażenie. Dalmacja jest znacznie ładniejsza, przytulniejsza i atmosfera jaka tam panuje jest jedyna w swoim rodzaju. Będziecie mieć cudowne wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie bylam a juz sie zakochalam. przez Ciebie juz nie moge doczekac sie lipca. Ide spac, ciekawe czy teraz zasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, w tygodniu zawsze wszystko wraca do normy. Ja dziś zgrzeszyłam szarlotką ;) x Ja też zmykam spać, bo pobudka o 5:30 :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfsc
linka nie czytalam calej historii tego tematu bo jest troche dluga ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze dieta 1000 kcal jednak nie jest najlepszym rozwiazaniem. Bylam na niej kilka lat temu i bardzo duzo schudlam, staralam sie zdrowo odzywiac, uprawialam tez sport. Przez jakis czas moaj waga utrzymywala i bylam wniebowzieta. Niestety pozniej nastapil efekt jojo i do tej pory nie moge tego zrzucic. To jest bardzo efektywna dieta ale jednak rowniez bardzo drastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem to. dowiedzialam sie troche po czasie, ale juz powoli zwiekszam ilosc kalorii zeby za dlugo nie byc na tej diecie. Z reguly 1000 kalorii jest dobre podobno dla tych ktorzy maja do schudniecia 20-30kg a jak tylko 5 to miesiac na 1000 to maksimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:) Czuję się jak zombie po tym weekendzie ;) Jestem już w trakcie śniadania z mocną kawą na obudzenie. xxx menu: śniadanie: owsianka z migdałami i rodzynkami 360kcal 2 śniadanie: jogurt 170kcal obiad: sałatka pseudo grecka (sałaty, fasola, oliwki zielone, pomidor, ogórek ziel. papryka, feta) + filet z kurczaka 450kcal podwieczorek: orzechy 120kcal kolacja: twarożek domowy + cebulka zielona+papryka 170kcal x Udanego początku tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle alr ty ranny ptaszek ;) ja tez zaczelam po Bozemu jogurt naturalny banan + musli dla mnie to ok 300 kcal potem II Sniadanie kalarepa obiad kasza gryczana mielony + surowka kolacja ???????????// wczoraj rozmarzylam sie z Chorwacja chociaz nigdy nie bylam za to jestem maniaczka grecji odwiedzilam ja z 10 razy i moglabym jescze 10 uwielbiam greckie klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka;smv
jakbym chciala utrzyma wage juz nie chudnac to najlepiej na ilu kaloriach byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam jeszcze jeden problem zatwardzenia ;( rzucilam palenie i sie zakorkowalam ;( musze z tym dojsc do porzadku ;( i te swieta mnie dobijaja troszeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj na obiad planuję naleśniki z serem bananowym (ser zmiksowany z bananami) mój syn je uwielbia tylko muszę poszukać ile kalorii to będzie miało bo obiecałam sobie wzorowo trzymać się 1500kcl a najlepiej jakby było 1300kcal. Po południu poćwiczę Skalpel a jutro spróbuję Killer :) Na śniadanie zjadłam grahamkę z jajkiem na twardo, masłem, pomidorem plus kawa zbożowa ze śmietanką wyszło 443kcal czyli idealnie bo mam przeznaczone na śniadania 450kcal. Potem jakiś owoc, obiad, a po ćwiczeniach pół kefiru, na kolacje serek wiejski którego wczoraj nie zjadłam dorzucę do niego ogórka może. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allealle
Cześć dziewczyny! Na diecie 1000 kcal, a właściwie 1200 jestem już od miesiąca i udało mi się schudnąć już 4 kg! Dodatkowo raz w tygodniu plates i codziennie 20 min ćwiczeń. Zauważyłam, że moje ciało jest bardziej zbite i cm również zaczęły uciekać. Przy wzroście 169 ważę aktualnie 62,5kg i chciałabym dojść do 56. Ostatnio miewam chwile słabości, dlatego postanowiłam dołączyć do forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy allealle super wynik 4 kg gratuluje prawidlowy spadek 1kg tygodniowo . Ja teraz do swiat chcialabym zobaczyc 5 z przodu mam nadzieje ze sie uda potemod stycznia mam nadzieje dac czadu i wrocic to tradycji poniedzialkow sokowych bardzo mi to sluzylo i mam nadzieje powrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za długimi podróżami samochodem, więc ja wybieram samolot + na miejscu wypożyczenie samochodu. jak dla mnie to najlepszy sposób na zwiedzanie, ale na wylegiwanie się na plaży też znajdę czas :) dodob, tak jak Ty jestem zakochana w Grecji, w greckiej kuchni, w greckim klimacie i krajobrazach :) choć nie pogardzę też Turcją i Hiszpanią ;) jestem już po śniadaniu: sałatka z mozzarellą i rukolą - 282 kcal Potem w planach: kawa 2 w 1 + mandarynka - 73 kcal jabłko - 69 kcal jogurt naturalny + wafel ryżowy - 187 kcal I jeszcze prawie 400 kcal zostaje na jedzonko po siłowni, na którą dziś się wybieram :) niestety raczej nie mam możliwości, żeby w pracy jeść obiad, więc mój największy posiłek jest dopiero po powrocie do domu. Jednak jak widać to nie przeszkadza w chudnięciu. Poza tym późno chodzę spać, więc nie przestrzegam zasady: nie jemy po 18 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----allealle dobrze Ci idzie dołącz do nas :) ----dodob o co chodzi z tymi sokami? przez jeden dzień w tygodniu pijesz cały dzień tylko soki? czemu to ma służyć? napisz coś więcej ;) ----meliska jaką kawę pijesz? bo moja 2w1 ma aż 70kcal a dzisiaj zrobiłam zbożową ze śmietanką w proszku właściwie smakuje tak samo jak te gotowe a wyszło tylko 33kcal. Przeliczyłam mój obiad na oko wyszło 450kcal, ćwiczenia zaliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob-> jestem rannym ptaszkiem, bo muszę na 7.30 dojechać do pracy 15km. Trzymam kciuki za skuteczne rzucenie fajek!!! :) A na zaparcie bardzo dobrze na ogół działają: suszone śliwki, morele, woda z cytryną wypita na czczo x Meliska, Dodob-> ja też kocham Grecję :) ale bardziej Chorwację ;) Wypożyczenie samochodu na miejscu jest super wyjściem, ale mój mąż nienawidzi latać, więc ... ;) A mnie jest wszystko jedno jak podróżuję tak naprawdę :) x Dziewczyny, Wy takie gotowe te kawy pijecie 2w1? Ja robię z ekspresu (zwykłego, nie ciśnieniowego) i piję z mlekiem 0,5%, bez cukru (cukru w napojach nie używam od 17 roku życia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×