Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszulinka

BRAK OKRESU , TEST NEGATYWNY A JEDNAK CIAZA !!!

Polecane posty

Gość zrobilas rano test?
Tu juz nie ma co dyskutowac.robisz test z rana i wszystko wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz ... Mianowicie , jesli lekarz stwierdzi , ze byla owulacja ( poprzez obecnosc płynu w zatoce Douglas'a , to okres powinien przyjsc mniej wiecej po 14 dniach ( jesli nie ma ciazy ) . To wiem. Ale czy i tak moze sie przesunac ( spoznic ) , ze wzgledu na odstawienie tabletek? Lekarz stwierdzil , ze owulacja sie odbyla i pekł pecherzyk, wiec jak to bedzie z miesiaczka? powinna przyjsc +/- 14 dni po owu ? nawet mimo odstawienia hormonow. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście wątek urwany ;/ jak to mnie wku*wia! Myszulinka nie mogłaś dopisać czy byłaś w tej ciąży czy nie?! Chyba każda z nas buszuje w tym internecie po to aby się dowiedzieć/ przeczytać o podobnych sytuacjach. Ale jaki to ma sens skoro założycielki wątku nie podzielą się finałem swych historii?? To jak przeczytać książkę bez ostatniego rozdziału, no oszaleć można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że nie była. Gdyby była, chwaliłaby się całemu swiatu, łącznie z tym tematem, zwłaszcza by utrzeć nosa tym, które twierdziły, że na 100% nie jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to gówniara, sto razy o to samo pyta, mimo konkretnej odpowiedzi. No i brak zakończenia makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zalal ja ten plyn zatokowy :P hehe.. ja mam podobna sytuacje teraz. @ spozniona 0 10 dni, testy z rana robione negatywne, ginekolog w polskiej przychodni zniknal I nei bedzie go pare miesiecy, lekarz pierwszego kontaktu nie chce mi zrobic badania krwi ani skierowac do irlandzkiego gina,bo wedlug niego brak okesu do 6-ciu miesiecy to norma , lazienka zawalona testami owulacjyjnymi i posrodku tego ja...z bolaca glowa, mdlosciami,ktore byc moze sobie wkrecam i z lydkami ktroe mnie ostatnio bola, oraz z takim zluzem,ze moglabym go w fabryce,w butelki wkladac i opychac na czarnym rynku dla tych kobiet co na suchosc pochwy cierpia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×