Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrystalCrow

Postloop - zarabianie pieniędzy przez pisanie postów po angielsku

Polecane posty

Cześć! Kilka tygodniu temu postanowiłam pobawić się w pisanie postów po angielsku i przy okazji trochę zarobić. Na początku podchodziłam do tego bardzo sceptycznie, ale po pierwszej wypłacie zmieniłam zdanie. Okazało się, że to nie jest scam, a pieniązki można zarobic w bardzo przyjemny i prosty sposób, poswięcając ok. 2-3 godzin dziennie. W ten weekend udało mi się zdobyć 12,74$, co w przeliczeniu na złotówki daje ok. 40 zł. Znajomym udaje się zarobić nawet 10$ dziennie. Jak zacząć? Strona jest przeznaczona dla osób znających język angielski i posiadających konto Paypal (można je założyć dopiero przed pierwszą wypłatą) Na początku należy zarejestrować się na stronie Postloop. Proszę, skorzystaj z mojego zaproszenia: http://www.postloop.com/invite/Cora (nic na tym nie tracisz!) Następnie przechodzimy prosty proces weryfikacji. Mianowicie na specjalnym forum Postloop musimy napisać 10 postów i poczekać na ocenę. Z reguły ocena pojawia się w ciągu 24 godzinn. Podpowiem, że w procesie weryfikacji jest nie tylko pisanie postów, ale również zakładanie nowych wątków. Warto się do tego przyłożyć, gdyż nawet w procesie weryfikacji zdobywamy punkty zaliczane do naszej ogólnej puli punktów. Po uzyskaniu oceny możemy zdobywać kolejne punkty przez pisanie postów i zakładanie nowych wątków na forach dyskusyjnych oraz dodawanie komentarzy na blogach. W tym celu warto założyć sobie odręne konto e-mail. Na portalu mamy naprawdę duży wybór stron, na których można zdobyć punkty. Wypłaty Pieniądze, które zarobiliśmy, są przelewane na konto PayPal w ciągu 24 godzin od momentu, w którym zgłosiliśmy takie żądanie. Aby uzyskać wypłatę, należy uzyskać 100 punktów. 1 post = 0,05 centa, co oznacza że po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów dostaniemy 5$. Z reguły 1 post to 1,2 - 1,9 pkt. Ogólna ocena: Portal Postloop to ciekawy pomysł na zarobienie pieniędzy (i co najważniejsze sprawdzony!). Nie jest to może sposób na szybkie wzbogacenie się i w konsekwencji zrezygnowanie z dotychczasowej pracy, ale warto wiedzieć, że coś takiego istnieje i w każdej chwili można z tego skorzystać. Każdemu przydają się dodatkowe pieniądze na drobne lub większe wydatki. Zaproszenie: http://www.postloop.com/invite/Cora Bardzo proszę chętnych o zarejestrowanie się z tej strony. Nic na tym nie stracicie, a pomożecie mi w zbieraniu pieniędzy na czytnik ebooków :) Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesu na Postloop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetlove0305
Dziewczyny Postloop jest super! Mam tam już dwie wypłaty po 5$! Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdffddfdfdf
te posty pisze ta sama osoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie też, aby nie zrażać się pierwszą oceną Postloop, jeżeli nie będzie zgodna z Waszymi oczekiwaniami. Właściciele forów, na którym piszemy posty i zakładamy nowe wątki również wystawiają nam oceny, które liczą się do średniej. W konsekwencji, pisząc posty podwyższamy sobie rating i nasza stawka za post wzrasta. Przypominam o moim zaproszeniu: http://www.postloop.com/invite/Cora Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania dotyczące Postloop, chętnie odpowiem na nie tutaj :) Pamiętajcie, żeby uzyskać pierwszy rating, należy zarejestrować się na specjalnym forum Postloop, zasubskrybować je na stronie oraz napisać na tym forum co najmniej 10 średniej długości postów. Po uzyskaniu pozytywnej oceny możemy pisać na ponad 100 forach i kilkudziesięciu blogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×