Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Kropla staramy się 5cykl niby dopiero ale to nie na moje siły niestety. Ja chyba wstrzymam się..chce jechać na wakacje,w takie miejsce gdzie w ciązy bym nie pojechała i chyba tak zrobie..wróce do starań po wakacjach..kazałam męzowi odwołać wizytę u androloga już i zeby nie szedł na badanie nasienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, miałam dzisiaj zrobić kontrolne badanie tsh czy spada i dupa, moje skierowanie narazie nie działa bo jeszcze przychodnia nie ma kontraktu, dodatkowo dowiaduje się, że moja endo już u nich nie pracuje i będzie na jej miejsce ktoś inny. Ja też nie mam już siły! Człowiek potrzebuje wizyty u lekarza bo bez tego nie wiadomo co teraz robić a tu lipa, dostaniesz się w najlepszym wypadku za pół roku jak nie lepiej i do tego tłumacz nowemu lekarzowi o co kaman od początku i zaczynaj wszystko od początku bo a nóż ma inne spojrzenie na ten temat :-( na badanie nasienia też nie idziemy, auto nam się zepsuło i kasa na badanie poszła :-( do gina nie moge iść bez badania nasienia a leków też mi już nikt nie przepisze bo już mi się kończą i błędne koło! Czuje, że to nie mój czas, ryczeć mi się chce, załamka na całego. Nawet nie chce mi się starać a dzisiaj już 7 dc więc tuż, tuż... ale nie chce mi się po prostu nie mam siły na to wszystko :-( :-( :-( Wszystko pod górke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) u mnie @ brak dzisiaj ide po test i jutro robie z rana mam nadzieje ze wyjdzie pozytywny... boje sie strasznie.. ogolnie to podbrzusze mnie boli cały czas hmm sutki przy dotknieciu sa wrazliwe ale nie to zeby jakos super mocno.... okaze sie jutro :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziewczyny-nia załamujcie sie, wiem po sobie ze po jakims czasie przechodzi to załamanie i smutek...ja wolalabym miec dlugosc cykli takie jak Wy (moj 1 cykl staran to Wasze 2 lub 3).niestety nie zmienimy czegos na co nie mamy wplywu i co nie jest zalezne od nas... kanika-czekamy na wiesci:) iza-a czy jest mozliwosc ze owulka sie przesunela?miala miesjce 25/26 grudnia (kiedy mialas te bole) i @ powinna byc dzis lub jutro?no chyba ze jutro beda dwie kreseczki na tescie:) jestem ok. 8 dpo-dzisiaj bylam na badaniu progesteronu-wynik za 2-3 dni.ten cykl jest zupelnie inny od poprzednich - moze dzialanie castagnusa - to moj pierwszy cykl z nim(biore juz 43 dni od 4dc)?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia_amelia faktycznie masz zaj.....ie długie cykle. Ja czekam na efekty :) ponoć "nowy rok nowe możliwości" :) zobaczymy. za tydzień opwinna być @. ale dziś boli mnie brzuch a raczej podbrzusze jak na @ właśnie..(a jeszcze tyle czasu do niej)...hm co to może być. dodam że miesiąc temu też tak mnie bolało podbrzusze ale nic z tego nie wyszło więc teraz się nie nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze dostawałam co do dnia @ teraz brałam wogole antybiotyk Duomox moze to poprostu opoznia.... kurcze boje sie zrobic ten test strasznie mocno :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takkk sama sie tez sobie dziwie ale moze to od przeziebiebnia bo jestem tak chora ze nigdy taka chora nie bylam... tylko dziwi mnie tez słuz jest taki strasznie klejacy..... nie pamietam zeby był taki ... a co do pierwszej ciazy to nic nie pamietam jak było :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... zrobiłam test wynik negatywny :( nie ma o czym mowic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę dzisiaj na pierwszą wizytę do lekarza. Ciekawe co mi powie i wybada. Ja jeszcze nie czuję, że jestem w ciąży, ani nawet nie mam tego w swojej świadomości. Nie wiem czy to dobrze, czy źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Dzień dobry :-) Izunia - test wyszedł negatywny ale to jeszcze nic nie oznacza... przecie @ jeszcze nie przyszła :-) Przemądrzała - 5 cykl dopiero - nie poddawaj się jeszcze, choć wiem jakie to frustrujące :-( Al e może masz racje że odpoczynek trochę cię zdystansuje... Ja dziś 25 dzień cyklu... Piersi jak zwykle bolą okrutnie :-( Jednak coś sie zmieniło - apetyt. Wczoraj mąż przywiózł mi obiad do pracy i taką miałam na ten obiad ochotę ze zjadłam go w 30 sekund jak jakiś żarłok - mąż stał i patrzył na mnie jak na nienormalna :-) minutę później zrobiło mi się mega niedobrze i gdyby nie to że byłam w pracy i miałam klientów wszystko bym zwróciła... Dziwne? A dziś... ;-) haha na śniadanie ubiłam sobie śnieżkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) druga osiemnastka-powodzenia!trzymamu kciuki:) mam do Ciebie (oraz pozostalych przyszlych mam) jedno pytanie-czy zauwazylas/zauwazylyscie zmiane sluzu...?czytalam kiedys na ten temat, ale jestem ciekawa kiedy nastepuje jego zmiana (wygladu) i zmiana odczucia? czytalam tez na temat zmian szyjki,ale to takze podobny temat...duzo roznych opinii;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
Cześć Dziewczyny! Byłam własnie na pierwszej wizycie, no i w sumie nie wiele sie dowiedziala, maiałam robione usg dopochwowe, lekarka cos tam widziała ale dokładnie nie powiedziała co... jednak określiła wielkośc na 4 mm, no więc na mój rozum to chyba moje dzieciątko prawda?? Co myslicie czy to jeszcze pęcherzyk czy juz zarodek, ona powiedziała, że słabo widac, że chyba jeszcze jest za wczesnie żeby cos zobaczyc i wysłała mnie na kolejna betę hcg, wyniki jutro. w sumie nie wiem może to wina sprzętu, może nie był najlepszy... ni cięzko mi teraz gdybać. Jutro zobaczymy czy beta od ostagniego tyg. skoczyła duzo, tak czy tak powiedziała żeby pzryjsc na usg za tydzien moze bedzie juz widac wiecej. Iza spokojnie!!!!!!!!!!!!! mój tes pokazał druga bladoróżową kreske dopiero 8 dnia po spodziewanej @, więc jeszcze nic straconego, czekaj spokojnie i sie nie denerwuj :-) duga osiemnastko, my chyba jestesmy na podobnym etapie, czekamy na Twoja relacje z wizyty, ja szczególnie jestem ciekawa to skonfrontuje to z moją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga osienastka
Nova30, a który u Ciebie dokładnie jest tydzień :) Bo u mnie wychodzi 6 t i 3 d i też się zastanawiam czy będzie coś widać na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
druga osiemnasto ja mam 6 tc 2 dni tak mi pokazuje kalkulator, kurcze może rzeczywiście jeszcze troche wczesnie... napisz jak po wizycie!! Powodzienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
druga osiemnasto ja mam 6 tc 2 dni tak mi pokazuje kalkulator, kurcze może rzeczywiście jeszcze troche wczesnie... napisz jak po wizycie!! Powodzienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem aktualnie w 14dc. Od niedzieli pobolewalo mnie podbrzusze. Takie skurcze w jajnikach. Lekarz sie ucieszyl bo to znak,ze clostil dzialal jak nalezy. Jutro kontrolne usg. A mnie od wczoraj boli wszystko juz tam na dole. Czuje sie jakby ktos mnie napompowal, szczegolnie dyskomfort czuje jak siadam albo podczas staran. Chyba owu juz tuz tuz. Wczoraj zafundowalam sobie lezenie z klinem pod pupa:D. 20 minut-sposobem babcinym. Zeby nic sie nie zmarnowalo;)!Bo maz pojechal na szkolenie,wiec musi starczyc to co jest,hehe;):DA powiedzcie mi,ten sluz plodny jak bialko kurze to kiedy sie powinien pojawic? Przed owu? W trakcie? Czy kiedy?Bo nie bardzo wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko-nie wiem jak jest u innych, ale u mnie pojawia sie przed owulka, jest w dniu owulacji, dzien po i zanika drugiego dnia po owulce. powinien pojawic sie przed owulka, gdyz jest to sluz, w ktorym dominuja estrogeny (gdy pecherzyk dojrzewa). ja moze jutro juz odbiore moj wynik progesteronu-dam znac:) zobaczymy kiedy nadejdzie @ - czy castagnus pomogl wydluzyc faze lutealna;) bo jesli nie pomogl, to jutro powinnam dostac @ - jutro bede w 10 dpo. w wolnej chwili napisze wszystkie roznice z poprzednich cykli (bez castagnusa), w szczegolnosci dlugosc cyklu, bole, sluz itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tylko na moment bo jakos nie mam humoru ani nawet co pisac, u mnie 27 dc nadal bez zmian, sutki bola okropnie duzo sluzu pobolewanie brzucha ale juz bez skurczy aha i cos nowego wypryski na twarzy (dotychczas tego nie bylo) ten clo chyba takie zmiamy wprowadzil. a jutro @. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jestem juz 4 dni po @ a tu ani widu ani słychu :) w pon do gin :) tylko nie wiem czy sie cieswzyc czy sie bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za Was kciuki żeby @ nie przyszła ale w dobrym tego słowa znaczeniu a nie żeby cykl się wydłużył!!!!!!!! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za Was kciuki żeby @ nie przyszła ale w dobrym tego słowa znaczeniu a nie żeby cykl się wydłużył!!!!!!!! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza, ale do niego nie weszłam. Wizyta była na 20.00. Pod gabinetem byłam 19.55. A tu na wąskiej klatce schodowej z 10 osób. Pytam czy przyszli do lekarza. Oni, że tak. Pomyślałam, że może tu przyjmuje jeszcze inny lekarz. Powiedziałam nazwisko, a oni, że tak, do tego lekarza. Pytam więc, czy jest opóźnienie, bo byli ludzie z 19.30, 19.40. Faceta mi odpowiedział, że nie ma opóźnienia, tu jest tak zawsze, że się czeka i wchodzi się do gabinetu w kolejności w jakiej się przyszło, a nie zgodnie z umówioną godziną. Wyszliśmy więc, bo nikt sobie żartów ze mnie robił nie będzie i ja na stojącą na klatce schodowej na schodkach stała nie będę po 2 lub 3 godziny żeby się dostać do "lekarza" na 10 minut. Na dzisiaj umówiłam się do kogoś innego. Mam nadzieję, że ten lekarz będzie miał bardziej ludzkie podejście do pacjenta i nie będzie kazał ludziom stać na schodach w oczekiwaniu na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika, widze ze nie jestem sama z tymi wypryskami. I teraz w sumie mam potwierdzenie,ze to sprawka clo. Zawsze mialam spokoj z takimi sprawami. A za wypryski zwalalam wine na odstawienie antykonceptow. U mnie pojawiaja sie w sumie w okolicy owu. Sluz tez mnie zalewa zawsze i bol piersi dokucza. Dzis kontrola i zobaczymy,czy pecherzyk pekl. Ale czuje,ze pekl,bo to cale napiecie w dole brzucha zniknelo. Teraz tylko miec nadzieje,ze plemniczki daly rade i cos z tego bedzie. Milego dnia dziewczynki Wam zycze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wynik odebralam - progesteron 12,88 ng/mol - lekarz oceni co i jak. wyczytalam, ze musi byc rowne 10 i wiecej-swiadczy o odbytej owulce i prawidlowym funkcjonowaniu cialka zoltego. normy labolatorium ng/mol: faza folikularna 0,2 - 1,5 faza owulacyjna 0,8 - 3 faza lutealna 1,7 - 27 tylko pgr to hormon wydzielany pulsacyjnie-z godziny na godzine moze zmieniac sie nawet o 50%,wiec jednorazowe badanie nie jest zadnym wyznacznikiem...zobaczymy kiedy nadejdzie@...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×