Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość przemadrzala_rzepiniaka
eh..dopiero 22 dc...juz sie nie moge doczekac 29dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemadrzala_rzepiniaka
I znowu test wyszedł nagatywny ( owulacyjny) dosłownie co 2 dni zmiana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemadrzala_rzepiniaka
przestałam w nie wierzyc i teraz załuje ze aż 50 sztuk zamówilam na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) kanika-no to super wiadomosc!!!teraz musi sie udac-trzymamy kciuki:) POWODZENIA!!!powiedz mi prosze, ktory to Twoj dc, pamietam, ze bierzesz clo. u mnie wczoraj test owulacyjny negatywny...jesli w weekend nie bedzie pozytywny-ten cykl jest raczej bezowulacyjny...skoro pecherzyk 19 grudnia mial 1 cm, a rosnie 1-3 mm dziennie, to raczej powinien juz niebawem miec tę odpowiednia wielkosc...jaki bedzie dzisiejszy wynik testu oczywiscie dam znac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popieram właśnie dla osób, które starają się o dziecko taki monitoring u gina. To jest pewniejsze,niż wskazania testu. Inna sprawa jest taka czy dojdzie do owu czy nie, no ale na to to już nie ma się wpływu. ja to chyba jednak @ dostanę, bo samopoczucie bliższe jej temu niż ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje, ze beda dobre:) aktualnie faktycznie bije rekordy;) ostatnia owulacja (potwierdzona monitoringiem w poprzednim cyklu) w 33 dc, a dzisiaj mam 36 dc i czekam na nia...;) zmiany w sluzie i szyjce sa...chociaz cykle bezowulacyjne z reguły miałam krótkie-ok21 dni...ten cykl troche jest inny - roznice i zmiany widze szczegolnie w sluzie-moze to przez te dodatkowe specyfiki (castagnus i b6), ktore przyjmuje pierwszy cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję z calego serca:) tego samego zyczę Tobie oraz nam wszystkim:) ja nie trace nadziei:) wierze, ze sie uda...juz i tak jest lepiej niz kilka lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-) kanika no to niezłe wyhodowałaś pęcherzyki, będą z tego pięcioraczki ;-) Masz naprawde dobre warunki w tym cyklu i oby się udało! Musi :-D kamelia ale długaśny cykl szok a kiedy idziesz do lekarza sprawdzić ovu? osiemnastka może akurat :-) ja byłam w rosmanie, trzymałam się dobrze dopóki nie zobaczyłam testów :-D no i oczywiście rzuciłam się jak drapieżnik na swoją ofiare, cyk test do koszyka i już po testowaniu i oczywiście to co zwykle... nie byłam tak rozczarowana bo wiedziałam co wyjdzie. Nawet nie chciałam testować, nie wiem co mnie napadło :-D i już z głowy, przynajmniej nie myśle tylko czekam na sylwestrową @ - ubraną w czerwoną sukienkę ;-) buziaki dziewczyny :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam druga osiemnastka malinko dziekuje za wsparcie:) wczoraj z mezem dzialalismy ale nie bylo najprzyjemniej, lekarz mowil ze bede bardziej odczuwala owu niz zwykle ale sie tym nie przejelam bo zawsze dosc dosadnie czuje owu i niestety bylo duzo gorzej myslalam ze mi jajniki eksploduja, im maz bardziej "naciskal" tym bardziej mnie tam "rozsadzalo". ale dzis rano juz przeszlo czyli tak jak zawsze w tym dniu (14 dc) jest owu, dzis juz bedzie przyjemniej:) kamelia a Ty cos bierzesz na owu? druga osiemnastka jakies oznaki?:) malinko jak tam u Ciebie? przemadrzala nie jestem ekspertem w testach owu ale masz albo jakies felerne testy albo hormony Ci szaleja? co jest dziwne abcd szczesliwa jak sie czujecie? jak badania? justynko jak tam Twoja niespodzianka?:) oczekuje co slychac? ja tez sie...odezwij sie do nas:) kropelko a jak tam u Ciebie? polna gruszka co nowego? madziulek gdzie jestes? nova30 a jak u Ciebie w cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-raz jeszcze powodzenia:)oby Wam sie udalo!! ja aktualnie ze srodkow na recepte nie biore nic poza dostinex-em (1/2 tygodniowo). teraz ide do lekarza 2 stycznia-juz niedlugo, wiec sie okaze co sie dzieje z jajnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oznaki u mnie? :) Rano były na @ czyli lekkie pobolewanie w dole brzucha i ogólnie takie "nabrzmienie" w brzuchu czuję, a teraz cisza, nic nie czuję :) Ja jak droga koleżanka powyżej, będę świętowała sylwestra na czerwono pewnie :) albo jak się coś popierniczy (bo to jest drugi cykl po odstawieniu) to będę biegała do gina po nowym roku na wywołanie @. Babski urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia dziekuje:) mysle ze z ta Twoja owu gin powinien cos zrobic dac Ci jakies wspomagacze moze wystarczy tylko troszke Tobie pomoc aby fasolka sie zagniezdzila:) druga osiemnastka czyli tak naprawde szanse sa wyrownane moze byc i @ i II kreseczki, jeszcze nic straconego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika, jak na ten moment to masz rację, 50/50. Jak myślę, że przyjdzie @ bo mam typowe symptomy , to wszystko wraca do normy. A jak myślę, ze może ciąża, to objawy @ się pojawiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
Dziewczynki ja okresu nadal nie mam(3 dzień), więc moge powiedzieć, że żyję nadzieją choć dzis cały dzień dobrze się czułam a teraz mam takie objawy jak przed okresem, tu mnie gdzies zakłuje tam mnie gdzies ukłuje... no nic zobaczymy. Zmylił mnie troche ten test który zrobiłam w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki, bo był negatywny, myslałam żeby juz zrobic kolejny ale mam tylko taki który sie 6-8 dni po spodziewanej miesiaczce robi, a poza tym daję sobie na wstrzymanie bo boję się że znowu może wyjść negatyw, co by oznaczało tylko że @ sie spoxnia jak nigdy. Mam z reguły regularne cykle 28-30 dni, tylko raz w tym roku, dokładnie w kwietniu spoźnił sie o 10!! dni a wtedy się jeszcze nie staralismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą zrobiłam test i widać cień drugiej kreseczki, ale taki minimalny... Jeśli to prawda to się narobiło.... :) Owu wypadała gdzieś 17 grudnia więc nie wiem czy to wiarygodny wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiemnastka no to już coś :-D szanse są ogromne!!! Powtórz test jutro rano a pewnie będzie już kreseczka ;-) Ale fajnie :-) :-) :-) ja też dzisiaj się wpatrywałam ale nawet cienia nie było więc sama widzisz, no może cień był ale w odwrotną strone niż pierwsza kreseczka :-D daj znać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastka trzymam kciuki i koniecznie napisz co Ci z teściku wyszlo! Kanika imponujące te twoje pecherzyki. :) Tym razem napewno się uda. Ja od wczoraj jestem z niechciana @. No ale jest. W sylwestra akurat zaczynam brac clo. Więc z zabawy i jakiegokolwiek alko nici, tym bardziej,ze sie pochorowalam i antybiotyk biore. Wszystko sie komplikuje. Ostatnio po tej becie co robilam przed swietami mialam takiego dola,ze nie moglam sie ogarnac. Spac nie moglam i ogladalam w TV slynnego wrozbite Macieja. Az wstyd sie przyznac,ze napisalam tam smsa. Chyba mi na mozg padlo. Odpisali mi,ze zajde w ciąże w pierwszej polowie stycznia. :D Szkoda tylko,ze nikt mi nie napisal tam w ktorym roku to bedzie, hehehe :D Jaka by wrozba nie byla trzeba sie brac do roboty na powaznie bo juz tylko dwa cykle z clostilem nam zostaly. Aż się boję co będzie jak się nie uda. Przerażają mnie badania, laparoskopie i związane z tym wszystkim koszty. Kurde znowu smuce. Sorry dziewczyny ale mam takie napięcie przy tej @ jak juz dawno nie mialam. Wczoraj malo męża nie zabilam bo mnie ciagle denerwował. A to głaskał, a to dotknal a to cos gadal... :D:D:D:D Co ta @ z człowiekiem robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, jak masz ochotę to możesz tu smęcić, zawsze to lepsze niż trucie męża :P Dasz radę ze wszystkim, bo jak nie Ty, to kto za Ciebie? Nakręcała się pewnie będziesz, tego nie unikniesz, ale oby wszystko było bezstresowo i tego Ci życzę i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
druga osiemnastko to czekamy na dobre wiesci!!! a do reszty napisze tylko: Próbowac dziewczyny, próbowac!!! ja 4 dzien opoznienia :-) czekamy dalej, narazie testu nie robie, postanowailam wstrzymac sie do poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×