Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Nie bylam na becie. Nie dalam rady. Caaaly dzien lezalam. Z krotkimi przerwami. Non stop przysypialam, ale jutro ide na bank. dzis bylo zbyt sennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już dobry znak ;-) ta Twoja senność, no to czekamy na jutrzejszą bete, mam nadzieje, że będzie wysooooka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kropelko-czekamy na informacje od Ciebie:) u mnie wczoraj test owulacyjny jeszcze nagatywny, nie chce zapeszac, ale cos sie ruszylo;) zobacze jaki dzisiaj (dzisiaj moj 19dc) bedzie pasek-czy kolor sciemnieje, czy wroci do "cienia cienia"...ale obawy wulki sa baaaardzo pewne i widoczne-oby juz nie cofnelo sie. napisze co i jak. lekarza mam za tydzien w srode (lub mialam podejsc wczesniej gdy test owulacyjny bedzie pozytywny-spr. czy pecherzyk pękł).jeslli sie sprawdzi z tym testem, to owulka bylaby ok 21dc-to byloby o wiele wiele wczeniej niz zwykle.wszystko zalezy od tego jaki dzisiaj bedzie test.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5028
kamelia trzymam kciuki za hiper szybką ovu :-D kropelko daj znać :-) u mnie 29 dc @ jeszcze nie przyszła ale wszystkie bóle wskazują na to że przyjdzie więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia trzymam kciuki za owu daj znac:) malinko a moze moze sie udalo:) u mnie bez zmian choc wczoraj pojawil sie bialy gesty sluz dosc duuuzo. brzuch pobolewa. na tym koniec oznakow. piersi nic zadnych boli od poczatku cyklu az dziwne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniko nie sądze, w sumie jeszcze mam czas bo ostatni cykl 30 dniowy a tak normalnie koło 28 więc może przyjść nawet jutro lub pojutrze, cholera tylko jak przyjdzie jutro lub pojutrze to już na bank następny cykl też będę miała dłuższy :-[ a mężuś ma 24 tego urodziny i też tak sobie myślałam, że fajnie by było jakby się udało, miałabym prezent ;-) może na Święta Bożego Narodzenia mi się uda :-D biały śluz często podają jako dobry objaw ciąży ale jest też normalny w fl więc wyznacznikiem to też nie jest ale coś czuje, że Tobie się uda chociażby dlatego, że ten cykl jest inny ;-) trzymam za Ciebie kciuki mocno zaciśnięte. Znowu zostane sama nie zaciążona jak wszystkie się tak rozpędzicie ;-) ale co tam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko mój też ma 24 urodziny:) i też tak liczyłam że się uda do tego czasu jako taki malusi prezent;) ja Ci malinko w każdym bądź razie życzę aby @ nie przyszła:) ja jadę dziś po 16 do tego szpitala zobaczę co mi powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to patrz jaki zbieg okoliczności, może mamy tego samego męża :-D zaraz się okaże :-D no ja dzisiaj inaczej ułożyłam włosy a mąż do mnie, że jakoś dzisiaj promienieje czy w ciąży nie jestem a ja w myśli oho obyś miał racje :-D ale facet jak to facet, po prostu wyglądam troche inaczej bo mam zrobione inaczej włosy a on nawet tego nie zauważył musiałam mu wyjaśnić dlaczego wyglądam "inaczej" :-D ale nie sądze żeby jego przeczucia się sprawdziły chociaż nadzieja pójdzie precz dopiero jak @ się pojawi :-) no to czekamy na sprawozdanie z wizyty i na @ za 9 miesięcy :-) u Ciebie i u mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wynik bety. 688,2 mlU/ml :). Chyba jestem w szoku... no bo to fasolka chyba, nie? Bo skali nie mam podanej. napisali tylko, ze od 5-50 jest wczesna ciaza i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko no jasne, że fasolka. Oficjalnie gratuluję przyszłej mamusi :-D super !!! teraz dbaj o siebie i umów się do lekarza za wczasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka gratulacje :) :) ale wiadomość :) ciesze się jak nie wiem :) powiedziałaś już mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko moje ogroooomne gratulacje:) super wiadomość, przyznaje zazdroszczę a teraz kochana może to tak nie w porę ale dopóki pamiętasz napisz nam jak wyglądała Twoja ostatnia szczęśliwa 2 faza cyklu, czy coś było szczególnego, to tak dla zainteresowanych, tzn np dla mnie brałaś clo więc jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Maż wie, zaraz sie dowiedział. Nie wytrzymalam jak to sobie planowałam do walentynek :) Moge napisac, że przed owu jeszcze bolal mnie dol brzucha. Upierdliwy bol. Towarzyszył mi nawet podczas staran. Lekarz uznał go za dobry znak. I utrzymywal sie chyba ponad tydzien po owu. Był biały sluz - myslalam,ze to infekcja. Ból piersi, najpierw sutki pozniej całe. Mialam zgage nie wiadomo od czego i spac mi sie chcialo. Poza tym podwyzszona temperatura ale mierzona pod paszka ;). I to chyba wszystko :) A no i szyjka była taka miekka z wierzchu... Nie wiem jak to okreslic. Narazie nie umiem sie w pelni ucieszyc. Chce od lekarza uslyszeć, że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny raczej dostane bo coraz bardziej mnie brzuch i plecy bolą nie mówiąc już o tym, że mam dalej te plamienia ale teraz mają kolor jaśniutkiego brązu albo ecru :-( musze sobie strzelić liścia żeby uświadomić sobie że to niemożliwe po tym negatywnym teście :-/ kropelko te wiadomości będą przydatne nam wszystkim, zdaje sobie sprawe z tego, że każda kobieta jest inna ale warto wiedzieć takie rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny raczej dostane bo coraz bardziej mnie brzuch i plecy bolą nie mówiąc już o tym, że mam dalej te plamienia ale teraz mają kolor jaśniutkiego brązu albo ecru :-( musze sobie strzelić liścia żeby uświadomić sobie że to niemożliwe po tym negatywnym teście :-/ kropelko te wiadomości będą przydatne nam wszystkim, zdaje sobie sprawe z tego, że każda kobieta jest inna ale warto wiedzieć takie rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Maż wie, zaraz sie dowiedział. Nie wytrzymalam jak to sobie planowałam do walentynek :) Moge napisac, że przed owu jeszcze bolal mnie dol brzucha. Upierdliwy bol. Towarzyszył mi nawet podczas staran. Lekarz uznał go za dobry znak. I utrzymywal sie chyba ponad tydzien po owu. Był biały sluz - myslalam,ze to infekcja. Ból piersi, najpierw sutki pozniej całe. Mialam zgage nie wiadomo od czego i spac mi sie chcialo. Poza tym podwyzszona temperatura ale mierzona pod paszka ;). I to chyba wszystko :) A no i szyjka była taka miekka z wierzchu... Nie wiem jak to okreslic. Narazie nie umiem sie w pelni ucieszyc. Chce od lekarza uslyszeć, że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny raczej dostane bo coraz bardziej mnie brzuch i plecy bolą nie mówiąc już o tym, że mam dalej te plamienia ale teraz mają kolor jaśniutkiego brązu albo ecru :-( musze sobie strzelić liścia żeby uświadomić sobie że to niemożliwe po tym negatywnym teście :-/ kropelko te wiadomości będą przydatne nam wszystkim, zdaje sobie sprawe z tego, że każda kobieta jest inna ale warto wiedzieć takie rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko dziekuje za odpowiedz, a ja wracam ze szpitala i tak: rejestracja jest od pon do pt w godz 8-14 osobiscie a ja w tych godz.naogol pracuje wiec bedzie ciezko a o dniu wolnym moge zapomniec, czeka sie na badanie od 2 do 3 m-cy. aha a ta rejestracja to polega na zarejestrowaniu sie na rtg podajac terminy 3 przyszlych cykli tylko skad wiedziec ze beda regularne? ubranie wziasc szpitalne tzn koszula szlafrok i trwa to ze wszystkim 1 dzien.takze jak dobrze pojdzie zalapie sie na kwiecien. maz mnie namawia na prywatne badanie ale mi szkoda 600 zl skoro mam skierowanie, sama nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemdrzala_rzepinianka
Kanika niestety właśnie zaczyna się @ :( Nadzieja umarła..jutro zadzwonie do szpitala umowić sie na przyszły tydzien na hsg :( załamka.. Kropla miałam nosa co do Ciebie i Twoich objawów :) jeszcze raz serdecznie gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala-nie zalamuj sie prosze-jestesmy z Toba i bedziemy myslalmi przy Tobie podczas badania. moj dzisiejszy test owulacyjny-jeszcze negatywny, ale jak pisalam kolor sciemnial,wiec mam eszcze nadzieje...jutro zapewne sie wyjasni...juz nie raz tak mialam, ze wszystkie objawy owu byly, a potem odeszly na 2-3 tygodnie, po czym znow sie pojawily...gdybym wiedziala, ze tyle bede kupowala tych testow-od razu zainwestowalabym w mikrskop-Donne lub Afrodyte...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala przykro mi bo wiem co to teraz oznacza dla Ciebie. rozumiem bo to samo i mnie czeka. mam do Ciebie pytanie jak w Twoim szpitalu wyglada kwestia badan czystosci pochwy kiedy i jakie badania? u mnie nowy objaw bol 1 piersi z dolu wraz z brodawka za to pobolewanie brzucha zniknelo. dzis 20 dc kropelko pytanie do Ciebie Ty tez mialas w cyklach z clo zawsze inne dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze inne? Tzn? Powtarzały mi sie bóle sutków, i biały śluz, pogorszenie cery. Chyba nie mialam tak, żeby okazywało się,że w kolejnym cyklu dzieje się coś zupełnie innego. Dzwonilam do gina kazal mi przyjsc 13.02 na wizyte wiec troche poczekac musze. Mąż juz sie naszym najblizszym osobom pochwalil, a ja wolalam,zeby poczekał. Wiecie jak to jest. Teściowa mi zaraz zakazała chwalenia się bo pierwsze 3 miesiace to sa niepewne. Mówi, wiem, że chcesz sie cieszyc, ale wiesz jak jest... :) Coż za delikatny przekaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia, ja zainwestowała w Afrodytę. I gdybym pewnego razu nie zapomniała jej zabrac na weekend, to guzik by z tego wszystkiego było. Afrodyta nawet nie "drgnęła" gdy miałam owu. Dobrze jest wtedy sprawdzać na dwóch różnych testach. Przynajmniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala przytulam :-( mam nadzieje, że po zabiegu będziesz miała nowe siły i wróci nadzieja... kropelko moja bratowa też nie chciała powiedzieć odrazu bo miała wcześniej przykre doświadczenie i za drugim razem troche to trwało jak się dowiedzieliśmy ale musisz być dobrej myśli a do 13 szybko zleci ;-) 30 dc u mnie myśle że dzisiaj coś się zacznie dziać bo rano przy podcieraniu miałam po raz kolejny różowy śluz ze strzępkami krwi więc dzisiaj albo jutro spodziewam się @ i cykl mi się znowu wydłużył. Mam jeden test ale sądze że się nie przyda po tej krwi z rana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jedną rzecz zauwazylam...miesiąc temu owu mialam raniutko i @ przyszła raniutko. W tym cyklu miałam owu w nocy z 13/14dc i @ przyszła wczoraj w póżnych godzinach nocnych - idealnie 14 dni..dziwne nie?? tzn fajnie jak w zegarku,ale dopiero to zauwazylam. Potwwierdziłą sie Wasza interpretacja testu owu :) co do godziny haha Za 2 h dzwonię do szpitala zapisać się na badanie..eh.. Jak dostalam @ wczoraj koło 21 to 1dc był wczoraj czy dzis? pierwszy raz zdurnialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala ja bym dala wczoraj 1 dc ale pewna nie jestem bo w sumie późno było, jak byś poszla spać i zobaczyłabyś dopiero dzisiaj to dziś dałabyś 1 dc bo nie wiadomo o której godzinie, powiem Ci że ciężka sprawa dla mnie również ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko inne tzn w zeszlym m-cu z clo byl bol sutkow od owu duzo sluzu, pobolewanie brzucha ale inne niz teraz i wypryski na twarzy, a w tym do dzis bolu sutkow brak nawet w owu, od dzis bol od dolu piersi i brodawka, sluz jest, pobolewanie brzucha do wczoraj do poludnia teraz cisza, cera piekna poprawa. dlatego ze jest znow inaczej nie wiem co sie dzieje zawsze bylo wedlug jakiegos schematu i 1 i 2 faza cyklu a teraz pogubilam sie a co do tesciowej faktycznie mogla delikatniej, inaczej. ta wiadomosc to sama radosc po co ja ukrywac ja tez jak dowiedzialam sie o ciazy wszystkim powiedzialam, niestety moja radosc nie trwala dlugo ale i tak nie uwazam tego za blad iz podzielilam sie z innym ta informacja malinko ale ten Twoj organizm "bawi sie" z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×