Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

kurcze wieczorkiem wczoraj zadzwonila siostra męża i... powiedziala ze jest w ciazy...oczywiscie bardzo sie ciesze ale w glebi serca jest mi przykro bo oni sie nie starali nic a nic...licze oczywiscie ze dolacze do Niej ale by bylo hehe:) w tym smutku policzylam nawet ktory mam dc a mialam tego nie robic no i dzis jest 30dc...ostatnie dwa cykle byly po 33dni wiec jeszcze poczekam...ale nie ukrywam ze MOCNO MOCNO wierze w to że jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie cały cykl poknocił...ustalilam dni płodne w maju miedzy 10 a 14...zarezerwowałam urlop , zapłacilam , i co ? i owulacja mi sie przesuneła z 14 dnia jak zawsze na 21 dc...jest rewelacyjnie..morze,palmy,plaża a ja dostane @ na wyjazd...niestety tamponów nie mogę nosić i jestem brzydko mowiąc w czarnej dupie.... no nic..zycie,najwyraźniej nie pisane mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 31dc...piersi bola, jestem strasznie wzdeta, boli brzuszek ale nie tak typowo na @ tylko chyba bardziej okolice jajników i same jajniki, szyjka nisko zamknieta ale nie twarda...a i to juz 5 dzien bez dupka...piszcie kochane co u was..na jakim jestescie etapie, czy ktoras testowanko ma za kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamelia który to już tydzień będzie? kiedy kolejna wizyta u lekarza? oczekuje mocno trzymam kciuki aby @ nie przyszła (mogłoby tak być że co m-c jedna z nas dobre wieści przekazuje, wcale bym się nie obraziła ;) ) przemądrzała to się nazywa złośliwość losu, rozumiem Cię bardzo dobrze, ale może coś się poprzesuwa i "strzelicie" w samo 10 :) tego Wam życzę malinko co tam u Ciebie? kropelko? druga osiemnastka? iza nic nie piszesz jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha u mnie nic ciekawego grzecznie czekam na co m-czną wariatkę, brałam w tym m-cu znów clo i powiem Wam, że lubię ten lek gdyż nie mam napięcia przed @, zero nic (a nie powiem że to mi się nie podoba:) dobrze jest się DOBRZE czuć przez cały m-c a nie tylko 1,5 tyg.), bolą mnie tylko sutki ale to od wczoraj i jak na razie lekko, trochę momentami brzuch czuje i nic poza tym, aż miło. oczywiście wołałabym najgorsze napięcie jeśli miało by to pomóc w "uzyskaniu" ciąży...no cóż nie jest mi dane a dzień cyklu 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mija drugi tydzien od wizyty u gina. Z tego co mowil to @ powinna przyjsc max za 3 tygodnie. Wiec tydzien jeszcze. Czekam cierpliwie. Dalej pobolewa mnie podbrzusze wiec pewnie zaraz @ nadejdzie. Potem zaczynamy na nowo walke przy pomocy clostilu. Zobaczymy co wyjdzie. Jakas sceptyczna jestem. Ale za to u moich znajomych z portali spolecznosciowych dzieci pojawiaja sie jak grzyby po deszczu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane...no i koniec cyklu: 31dni @ przyszła dzis rano a brzuch to chce mi rozsadzic..no nic dalej bedziemy sie starac:) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kanika-poczekajmy do 3 maja:) a może los milo zaskoczy;) zycze Ci tego:) oczekuje-szkoda, ze @ przyszla, ale trzeba zaczac od nowa:) powodzenia:) kropelko-miejmy nadzieje,ze u Ciebie sie ureguluje, malinko-rozumiem, ze dalej trzymamy kciuki:) u mnie 10 tc (z usg), nastepna wizyta za 3 tygodnie-jak pisalam-badanie przeziernosci + musze zrobić badania z krwi. licze na to,ze mdlosci w koncu mina,a apetyt wroci.pozdrawiam Was i czekam na dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo? Jest tu kto? ;) U mnie nadal oczekiwanie na @. Do wtorku najpozniej powinna sie pojawic bo wtedy minie ten trzeci tydzien od wizyty. Narazie lekko czasem mnie cos zaboli w podbrzuszu i tyle. I tak czekam i czekam i czekam... Dodatkowo chyba musze diete zmodyfikowac bo wzdeta jestem i zgaga mnie meczy. Cos okropnego. A tu na wiosne czlowiek ma ochote na grilowane, ostre,pikantne i sobie pojesc nie moze;). U nas juz 15 miesiecy mija od odstawienie tabletek i podjecia decyzji o powiekszeniu rodziny. Moze w koncu sie uda.;)Mam nadzieje,ze kazda sie doczeka i trzymam za to mocno kciuki:D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanik
hej dziewczyny chyba zrobilam duzy blad zaczne od poczatku po 1 od kilku dni choruje prawdopodobnie oskrzela kupilam leki ale wszystkie sa zabronione w ciazy a ja wlasnie czekam na okres powinien byc w srode wieczorem lub w czwartek rano wiec ich nie biore ale wczoraj tak mnie dusilo ze postanowilam ze rano zrobie test a jak wyjdzie neg to wezme leki, o 23 zachcialo mi sie do wc pomyslalam ze zrobie test (tak wiem powinnam poczekac chociaz do rana) no i na tescie pojawila sie kreska kontrolna a po jakis 20 sek 2 kreska ale taka bardzo bardzo slaba taki cien cienia (nigdy tak nie mialam a uzywalam do tej pory ten sam rodzaj testu). co o tym sadzicie? moze to efekt zastrzyku z ovitrelle? choc on utrzymuje sie do 10 dni a wczoraj byl 13. i nie wiem brac te leki? nie chce sie nakrecac ze to ciaza bo boje sie rozczarowania ale co chodzi z tym testem? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniko, a nie mozesz powtorzyc testu albo pojsc na bete? Bylaby jasnosc wtedy. Mam nadzieje,ze samopoczucie Ci sie poprawi i ta druga ktreseczka to to na co czekamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko niestety bety nie moge zrobic caly dzien w pracy jestem a test wydaje mi sie ze robienie go teraz nie ma sensu bo stezenie hcg jest ew.za niskie tymbardziej ze 2 dni mam do @ ale rano napewni powtorze. myslalam ze moze ktoras z Was tak miala i ze faktycznie zdarzaja sie takie psikusy. ale dziekuje kropelko za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) kanika-nie wiem jaki wplyw ma zastrzyc, ale raczej stezenia hcg nie podnosi (chyba,ze zawiera go w swoim skladzie);) wszystko na dobrej drodze.niczyj sie nie denerwuj i nie stresuj.na 100% nie bierz tych lekarstw,po prostu powtorz test.skoro ten robilas dzisiaj w nocy-zrob test jutro rano.porownuj czy kreseczka ciemnieje:) no chyba, ze jestes baaardzo niecierpliwa i masz nadmiar testow, zrob sobie tez dzisiaj po pracy.zycze Ci z calego serca zeby to bylo "to":)czekamy na dobre wiesci:) beta na pewno by juz wyszla, jednak uwazam,ze nie ma sensu aktulanie jej robic-na wynik bedziesz musiala czekac,a test do tego dnia na 100% wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniko moim zdaniem to jest to na co czekamy, nie bierz tych leków , zrób test albo najlepiej trzy innych firm i sprawdź poprawność tamtego. No i oczywiście beta wskazana bo powie prawde bez dwóch zdań. Ovitrelle już nie powinna mieć na to wpływu ale dokładnie Ci nie powiem. Najlepiej pokazuje to beta jak wychodzi bardzo, bardzo niska to jest prawdopodobieństwo że to ovitrelle a jak wysoka to raczej ciąża. Test nie powinien się już mylić bo tak niskiego stężenia po takim czasie by chyba nie wykrył od ovi. Zamotałam troche ale trzymam kciuki oby się udało :-) kropelko no to może i u Ciebie jakaś niespodzianka ;-) u mnie bezowulacyjny tak jak pisałam, dziś 30 dc i zaraz @ powinna przyjść bo bóle chwilami mocne... czekam na następny mam nadzieję owulacyjny cykl :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, u mnie to napewno nic sie "urodzi";). Cykl bezowulacyjny pewnie. Ale za Was wszystkie kciuki trzymam. Czuje,ze posypia nam sie fasolki na ta spozniona wiosne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam inny test jutro rano zrobię, choć cały czas myślę że ten cień cienia to jakaś pomyłka chociaż....(kurczę naprawdę nie chcę się nakręcać bo mam dość rozczarowań) ale symptomy prócz dziwnego wyniku testu są takie: bolą mnie okropnie sutki (a przeważnie brodawki lub po boku) ale gdy brałam pierwszy raz clo to też taki objaw się pojawił więc nie biorę go pod uwagę, a brzuch hmm czuję momentami pobolewanie jak na @ ale częściej odczuwam takie jakby skurcze, ciągnięcie - to znowu wiąże z hsg, taki efekt uboczny. wynik testu naprawdę zagmatwał sprawę, kaszle niesamowicie i najlepiej jakbym jednak wzięła te leki a w tym wypadku boję no gdyby jednak... oglądam i oglądam ten test, wczoraj zanim "wysechł" kreseczka, przepraszam to za dużo powiedziane, cień był bardziej widoczny niż dziś ale wciąż ją widzę lub zwariowałam :) bo człowiek rożne rzeczy potrafi sobie wmówić, jutro napisze co tam magiczny test pokazał, ale "po cichu powiem" trzymajcie kciuki - w końcu nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniko ja trzymam kciuki mocno!! I wierze,ze ten cien to ta upragniona fasolka. U mnie tez byl cien cienia i byla fasolka. :) Pocichutku juz sie ciesze. I mam nadzieje,ze zle samopoczucie minie zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana trzymam kciuki i wierze w to, że Ci się udało ;-) Daj koniecznie znać odrazu po teście ;-) Nie moge się doczekać Twojej dobrej wiadomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiaaaaaaa
Witam Kochane !:) dołączę do tych "starań' :) my z mężem staramy się drugi cykl, wiem, że mozliwe , że to dopiero początek a moze jednak...:) Dziś jest mój 15dc przy w miarę regularnych 30 dniowych cyklach i w tym miesiącu postanowiłam wypróbować takie najzwyklejsze ovu testy i dzisiaj pojawiły się już dwie owu krechy :) nie napalam sie na nic, no ale a nóz....:) Nie mam jeszcze dzieci więc nie wiem czy będzie o nie łatwo czy trudno, ale razem z mężem bardzo pragniemy tego "pierwszego" :) Piszcie jak tam idą Wasze próby, będę odwiedzać Was częściej, bo razem czeka się raźniej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Claudia! Zapraszamy, im nas wiecej, tym lepiej. :) Wiadomo, ze "w kupie" razniej. Wiec zagladaj, pisz i powodzonka w staraniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cladia, u mnie fasolka byla,ale sie zmyla.;) Na samym starcie poronilam. Ale teraz zaczynamy od maja starania na nowo. Zobaczymy co przyniesie los. A ty bylas na jakis badaniach u gina? Czy narazie idziecie na zywiol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj claudia :) fajnie ze jeszcze ktos do Nas dolączyl:) czegos o nas tak na wstepie dowiesz sie z Naszej tabelki jest na stronie(ach) wczesniej:) rożnie to bywa z Naszymi starankami:) pobedziesz troszke z Nami to sama zobaczysz mam nadzieje ze zostaniesz z Nami na dłużej ale oczywiście w stanie cieżarnej:) fajnie gdyby udalo sie Wam juz w tym cyklu bede trzylala kciukasy za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tez pomykam na weekend ale nie bede miala wtedy ovu szkoda no ale co zrobic...u mnie dopiero 4dc wiec do ovu jeszcze jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chyba dziewczyny mocno trzymałyście kciuki :) MAM PIĘKNE 2 KRESECZKI!!! i przyznam nie robiłam testu rano tylko o 1 w nocy bo nie wytrzymałam i po 20-30 sek były już moje dwie kreseczki, przez co nie spałam do 4 rano a o 5 budzik dzwonił Ale jeśli miałoby być tak codziennie dla "kruszynki" to wyrażam zgodę ;) idę dziś na betę, lekarz kazał abym też od razu po becie pozytywnej dała mu znać to się umówimy na wizytę boję się że znów coś pójdzie nie tak, nie chcę tego bo bym chyba nie przeżyła, mam dość mocne skurcze w podbrzuszu ale chyba to normalne? kamelia jesteś dalszej fazie? :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniko gratuluje:*!! Baaaardzo sie ciesze:). Wiedzialam,ze sie udalo. Jak juz pokazalo sie cokolwiek na tescie to juz odwrotu nie bylo;). Napewno wszystko bedzie dobrze. Daj koniecznie znac jak beta i standardowo dbaj o siebie. Dziewczyny, teraz to sie pewnie fasolki posypia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) claudiaaaaaaa-witamy:) kanika-weszlam po to,zeby przeczytac,ze sa u Ciebie dwie kreseczki:) gratulujeeeeeee!czyli cos sie jednak odblokowalo:) lekkie pobolewanie przypominajace bole jak na @ mialam-to normalne, tylko one byly b b b slabe (1 w skali od 1-10).mocne oczywiscie tez sie zdazaja-mozna wziac nospe.calkowite i glebokie zagniezdzenie ma miejsce do 6 tygodnia,wiec spokojnie, tylko uwazaj na siebie:) mozesz czuc dyskomfort w podbrzuszu.nie martw sie na zapas-bedzie dobrze. hmmm-a nie mowilam Ci,ze sie uda?:) czyli spotkanie brzuszkowe lub wozeczkowe-nieuniknione;)ps-nie zrozumialam za bardzo pytania do mnie w Twojej wypowiedzi;)jak cos-pytaj:) czyli..."fasolkowy wirus" krazy w powietrzu;) ktora nastepna?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×