Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KochamPełneUsta

Wąskie usta u kobiety to tragedia

Polecane posty

Gość KochamPełneUsta

Kobiety z wąskimi ustami wyglądają tragicznie i są aseksualne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pełnoe botoxu nie
sa sexi ,zreszta ostatni kazda jedna szczególnie mało atrakcyjna wali sobi botoks :D atrakcyjne nie muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorzeqqqqqqqqq
jestes pojebany!To cecha ktorej nikt sobie nie wybiera.Tragedia to jest jak umiera albo choruje dziecko, a nie jak czlowiek ma waskie usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakajakajak
ja właśnie rozważam powiększenie ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam. Mam wąskie małe i jestem aseksualna. I wiecie co? Nawet zajebista sylwetka nie pomoże jak się ma brzydką twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość focus_
ja mam pełne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbdfbd
a pelne sa do robienia laski najlepsze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość focus_
@ gbdfbd to Ty masz pełne i obciągasz, czy wąskie i nie wiesz co to seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Zawsze miałam bardzo małe usta i chciałam je troszeczkę powiększyć. Zrobiłam zabieg w bardzo fajnej klinice Arte Clinic-Stomatologia i Medycyna Estetyczna w Gliwicach. Bardzo dobry specjaliści, widać , że na wszystkim się znają. Moje usta po zabiegu wyglądaja bardzo dobrze, są powiększone i wogóle nie widac , że w nie ingerowałam , wyglądaja naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego co danej twarzy pasuje.

Mimo, że sam mam dość spore "wary" zdarzało się, że podobały mi się dziewczyny zarówno ze sporymi ustami jak i te z wąskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifes

marcin wawa podoba mi się ta dziewczyna którą masz w avatarze :)) 9/10 🙂 kto to? 

moja mama ma wąskie usta a podobała się 90 % mężczyznom jacy mieli z nią styczność. Bo wszystko inne miała idealne - figurę, włosy i cała twarz była też na plus pomijając to, że usta mogłyby być pełniejsze i tak było super 😉

a ja choć nie jestem tak ładna jak ona to też brzydka nie jestem i niektórzy uważają, że piękna 😉 oczywiście, że mogłabym mieć ładniejsze usta, ale mam lamentować z tego powodu, że są wąskie albo je powiększyć? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifes

poza tym statystycznie sporo polek ma raczej małe i wąskie usta, latynoski i murzynki mają pełne 😉

cycki też mam małe, ale poza ustami i cyckami wszystko jest ok, tyłek nie jest płaski, nogi nie są krzywe, rysy twarzy, nos, oczy, kości policzkowe są ok, mam gęste włosy - więc nie mam na co narzekać, cieszę się, że jestem młoda i zdrowa [cool]

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ifes napisał:

poza tym statystycznie sporo polek ma raczej małe i wąskie usta, latynoski i murzynki mają pełne 😉

cycki też mam małe, ale poza ustami i cyckami wszystko jest ok, tyłek nie jest płaski, nogi nie są krzywe, rysy twarzy, nos, oczy, kości policzkowe są ok, mam gęste włosy - więc nie mam na co narzekać, cieszę się, że jestem młoda i zdrowa [cool]

 

Mowa tylko o ustach które całkiem płaskie nigdy nie będą atrakcyjne a ty litanie całą o sobie wystosowałas... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze się całuje i dobrze ssie znaczy, że usta kobiety spełniają swoje zadanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co tu całować gdy ust nie ma? Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

To zalezy od kultury, kiedys pełne i duże usta wcale nie były uważane za ładne np. w okresie międzywojennym.

Teraz też to zalezy od kraju np. w Japonii małe usta uchodzą za ładne

Ja sama mam dosyc pełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ifes napisał:

marcin wawa podoba mi się ta dziewczyna którą masz w avatarze :)) 9/10 🙂 kto to?

Szczerze? Nie wiem :)

Ładna jest, ale ja oceniłbym ją troszkę niżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widać że z was prawiki bo nadal wierzycie w naturalne piękno skosnookiej ze zdjęcia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la luna

małe usta mogą wyglądać dobrze jeśli mają ładny kształt i pasują do reszty twarzy, ale wąskie usta nigdy nie będą ładne.

A najbardziej mi się podobaja takie dość pełne, ale nie jakieś olbrzymie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela

Czy to ma znaczenie jakie kobieta ma usta? Dla mnie ważne jest co one wydobywają. Moje usta są średniej wielkości aczkolwiek nie spotkałam się z opinią ludzi na poziomie, że są parszywe. Mężczyźni patrzą pod tylko kątem seksualnym, to świadczy o nich na minus. Ośmielę się stwierdzić, że to nie są mężczyźni tylko zwykli faceci bez ogłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu nie można już po prostu podyskutować co jest obiektywnie ładne a co nie? To że kobieta ma płaskie usta jeszcze nie oznacza że ogólnie jest brzydka więc o co się burzycie od razu? Nie zmienia to faktu że takie usta same w sobie atrakcyjne nie są. Powiększanie powinno właśnie służyć takim kobietom a nie idiotkom które mając duże z natury robią sobie pawiania pizde. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123

Wąskie usta to niewątpliwa wada u kobiety, tak jak np. duży nos czy małe oczy, ale są dziewczyny, które mają pojedyncze wady, a moga być atrakcyjne np. z wąskimi ustami.

Poza tym wąkie usta można powiększyc i techniki na to sa coraz lepsze, tak zeby usta wygladaly naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czemu nie można już po prostu podyskutować co jest obiektywnie ładne a co nie? To że kobieta ma płaskie usta jeszcze nie oznacza że ogólnie jest brzydka więc o co się burzycie od razu? Nie zmienia to faktu że takie usta same w sobie atrakcyjne nie są. Powiększanie powinno właśnie służyć takim kobietom a nie idiotkom które mając duże z natury robią sobie pawiania pizde.  

Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są ładne ale jak nie wyglądają jak te pontoniary wary po zabiegach.

Usta można dobrze pomalować i są większe od razu.
 Gorzej już w długimi nochalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesika

Problem nie jest w ich wyglądzie, tylko w charakterze ich właścicielek, malowanie na to nie pomoże, franca zawsze pozostanie francą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zalezy jak bardzo waskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćgośćGość
1 godzinę temu, Gość Alina napisał:

tym bardziej mi to się przydają gdyż uprawiam sex kilka razy dziennie i mężczyźni je chwalą.

Panuje takie powiedzenie, że te z wąskimi ustami są szerokopiczne, prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ben
7 minut temu, Gość GośćgośćGość napisał:

Panuje takie powiedzenie, że te z wąskimi ustami są szerokopiczne, prawda to?

prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×