Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ocieplenie poddasza

Ocieplenie poddasza, docieplenie poddasza

Polecane posty

Gość greg

Czytałem sporo o różnych materiałach izolacyjnych doskonalaizolacja.pl/dla-inwestora/. Pogadałem z konsultantem o tej amerykańskiej piance QuadFoam500, którą promują. Udało mi się nawet porozmawiać z kilkoma osobami, które piankę u siebie zastosowały. I żadnych negatywnych opinii, nawet na forach zagranicznych nie znalazłem. Sama pianka to jest poziom premium można powiedzieć. Know how producenta zdaje się ponad 40 lat, z tego co pamiętam. Doskonała Izolacja zaufana marka i moim zdaniem warto się z nimi skonsultować, bo na wycenie na pewno nie oszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erta

Też się zastanawialiśmy, na jaki materiał postawić, jeśli chodzi o ocieplenie poddasza. Mąż sporo się na ten temat naczytał, w końcu postawiliśmy na ocieplanie pianką poliuretanową - wybraliśmy firmę Izolmax z Krakowa, ze względu na bardzo dobre opinie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Robiłem ocieplenie podłogi pianką QuadFoam500 od marki Doskonała Izolacja (doskonalaizolacja.pl). Tylko trzeba rozróżnić, że oni dostarczają amerykańską piankę, a nie własny komponent. Kluczowa sprawa w analizie. O tyle fajnie, że mocno ograniczasz grubość izolacji na podłodze, lepsze wykończenie. Tam, gdzie masz niski sufit to lepszej pianki po prostu nie ma o takich właściwościach. Dość długo szukałem tego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Robiłem ocieplenie podłogi pianką QuadFoam500 od marki Doskonała Izolacja (doskonalaizolacja.pl). Tylko trzeba rozróżnić, że oni dostarczają amerykańską piankę, a nie własny komponent. Kluczowa sprawa w analizie. O tyle fajnie, że mocno ograniczasz grubość izolacji na podłodze, lepsze wykończenie. Tam, gdzie masz niski sufit to lepszej pianki po prostu nie ma o takich właściwościach. Dość długo szukałem tego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamjj

Długo się zastanawiałem czy brać piankę czy jednak wełnę ale po tym jak dzieci mojego kolegi zaczęły mieć od wełny jakieś wysypki i inne uczulenia to kupiłem jednak piankę. Całą izolację robiła mi marka Termil ( termil.pl). Nie mam do nich zastrzeżeń, fachowa obsługa, bez fuszerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor451

Ja ze swojego doświadczenia polecam firmę euro-piana. Świetni fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jeśli chodzi o ofertę termil.pl to można na nich liczyć. Mają duże doświadczenie w zakresie natrysku pianki i świetnie przygotowaną ofertę. Jeśli ktoś będzie się chciał na taką propozycję zdecydować to można rzeczywiście na nich liczyć. Jeśli chodzi o wykonanie natrysku to firma ma spore doświadczenie i świetne podejście do klientów, warto więc z takiej możliwości skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić ofertę firmy z Myszkowa -ekopur-system.pl Sprawne wykonanie izolacji, do tego cała deklaracja aplikatora z informacją o maszynie i wykorzystywanej piance więc masz gwarancje, że izolacja jest dobrze zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×