Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

skrajne ale w pewnym sensie podobne do siebie. To może inaczej,który z nich Cię bardziej przeraża/brzydzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taki znowu duży :) skromne 173kg? :) :) hahaha żartuję przecież. Wysoka jesteś jak na kobiete,nawet bym powiedział,że ciut za wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie,ale chyba nie bo pravik chce brać sterydy a pijaczyna się brzydzi sterydziarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn gdybym miał(to hipoteza,tak głośno myslę :) ) kobietę 173cm to spoko ale jakby ubrała szpilki 10cm to już czułbym się taki trochę "zdominowany" haha :) (tak pół serio, pół żartem to piszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej oni tamtego tematu nie skasują. Zamiast usunąć temat to usuneli Twój post :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odpowiem (czysto hipotetycznie) że na takich to ja nie umiem chodzić max 9cm :-) na początku nauki na obcasach ,tego lata nie raz musiałam boso po mieście biegać :-) :-) cóż bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odpowiem,że w ogóle nie lubię jak kobiety moszą te obcasy,szpilki czy co tam jeszcze. Najlepsze jakieś sportowe normalne buciki :) (tak na codzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię to ogólnie i zawsze to powtarzam. Tego nie rozumiem,że jest takie ciche przyzwolenie na to żeby faceci ruchali co chcieli i ile chcieli. Jest tak:facet zalicza w huj lasek to jest gość! Dziewczyna zalicza w huj chłopaków to jest dziwką. Tego nie rozumiem. Moim zdaniem albo wszyscy są szmatami/szmaciarzami albo nikt. Do seksu trzeba dwojga,a facet nie jest obezwładniany i gwałcony tylko w pełni świadomie to robi tak jak dziewczyna. I zawsze to powtarzam jak mantre,że to jest bardzo niesprawiedliwe(tak przy kolegach też to mówię,żeby nie było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację dla mnie i po 20mogę mieć mnie to nie dotyczy i nie obchodzi :-) idę spać bo właśnie obudziłam się z tel na eee dekoldzie a takie rzeczy mi się nie zdażają nigdy :-) dobranoc miłych koszmarow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×