Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

też myślę i nic mi do głowy nie przychodzi. A co dziwne,ja się brzydze jeść po kimś. Np załóżmy,że brat zje pół kanapki to ja jej za huja nie zjem. Lub jakiegoś innego posiłku. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tego nie lubię i nie robię a fe! a napijesz się się z butelki po kimś ?? ja pierdole pamiętam w szkole 20 osób do jednej dopadało :P z bratem ewentualnie mogę pić z jednej szklanki a z rodzicami już nie,może kwestia przyzwyczajenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiję się ale tylko w ekstremalnych sytuacjach. Jak np gra w piłke,upał jak huj i tylko jedna butelka picia :) a po koledze jestem w stanie coś zjeść ale najebany i głodny jak huj. Inaczej się brzydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna to inna sytuacja. Bo przecież z dziewczyną i tak bym się całował itp. Nie brzydziłbym się żadnej części ciała własnej dziewczyny. Więc i nie brzydziłoby mnie jedzenie tym samym widelcem,z tego samego talerza. Ani picie z jednej szklanki. To byłoby już niezrozumiałe brzydzić się własnej dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he jak byłem w orange to też miałem takie niespodzianki. To dostałaś mikołajkowy prezent od orange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby zmiana sieci była kolejną rzeczą,ktorą zrobisz pod moim wpływem?hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chociaż to co się przeze mnie zmieniło w twoim życiu,to są to zmiany na lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi teraz też by takie nagłe zakończenie rozmów nie było obojętne. Ale jak już się wypalimy to wtedy płakać za sobą nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakiś tam mały żal mi będzie się z tobą rozstać" wiem,pokazałaś to kiedyś w e-mailu :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×