Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

eee nie sądzę :) z jakiego powodu dość? Bo jeśli chodzi o wkładanie nogę na nogę podczas snu to żaden problem hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w dodatku na zimnej podłodze byłaby krwiożercza mysz i nie wrzuciłbym cię do niej ;) na pastwe dzikiego zwierzęcia. No chyba,że byś chrapała to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak przy otwartym oknie spałaś to musiałaś duużo tego ciepła wydzielić ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna i bestia :D e tam,bestia ale z gołębim sercem :) haha i gorącym ciałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież w łóżku z nim nie śpię hahaha. Ale łóżko to mam naprawdę zjebane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara wersalka. Całe życie na niej przespałem haha. Jak dla mnie jest wygodna. Mamuśka już mi sto razy chciała kupić nowe łóżko ale ja jestem nieugięty :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. Ta jest spoko,dobrze się śpi więc nie mam sensu zmieniać. Wersalka cię odstraszyła? Haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy jednak nie sądzę byś się bała wersalki. Nie wyglądasz na kogoś,kto potrzebuje luksusów :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi tylko o wygląd. Ogólnie i z charakteru i twarzy widać,że takie "poczciwe dziewcze" z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej. Wiesz dla jakiejś plastikowej niuni to byłaby obelga. A ty jesteś typem takiej,normalnej,fajnej,uczciwej dziewczyny.(tak mi się przynajmniej wydaje,wnioskując po tym co piszesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to i zabrzmi nieskromnie ale chyba tak jest nie potrzebuje miliardów na koncie aby być szczęśliwa wystarczą mi szczerzy i wierni ludzie obok z reszta dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się. Nie trzeba być milionerem by poczuć szczęście. Choć ja ani szczęśliwy ani bogaty nie jestem haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałabyś się z kim kłócić ale za to jak po kłótni przyjemnie jest się pogodzić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie jest powiedziane,że trzeba się kłócić. Czasami zdania/opinie się różnią,ale można kulturalnie i na spokojnie rozwiązywać problemy. Nie trzeba odrazu wydzierać ryja hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×