Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

No i na prądzie by się zaoszczędziło :D ale zaraziłbym Cię promieniowaniem i wtedy już byś taka szczęśliwa nie była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mój brat: -Kurwa ale my mamy hujowe mikołajki,że nic fajnego nie dostaniemy -ja-jak ty kurwa w wieku 19lat chcesz dostawać prezenty od Mikołaja to gratuluję ci inteligencji -on-a ty nie chciałbyś dostać jakiegoś fajnego prezentu? -ja-nie -on- no nie pierdol bo napewno chciałbyś dostać jakieś odżywki,sterydy albo żarcie. Hahaha jakie inteligentne dialogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasami jak jestem ze znajomymi. I ktoś zapyta o niego to później wszyscy zdychają ze śmiech. Takie opowieści są,że ja pierdole. Szkode,że nie rozmawiamy face to face. Poopowiadałbym ci. A tak jak napiszę to tylko stracą swój urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem ci tylko jedną. Bo one się tyllo zmarnują i takie wyczytane nie są tak śmieszne jak opowiedziane :) opowiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątej klasie nie przeszedł. Miał pałe na koniec z matmy,j.pol,i przyrody. Wrócił do domu i się uśmiecha. Ojciec mówi:"śmieje się,pewnie dali mu przejść. Daj to świadectwo". Ojciec patrzy na świadectwo a tam pisze"nie uzyskał promocji" i mówi "kurrwa mać,cały rok pasożyta hodować. Ani nauki ani żeby co pomógł w domu" haha :) i patrzy na oceny i tam pisze,że pała z przyrody. A ojciec do niego"co ty kurrwa nie wiesz gdzie kura ma dziub?" haha. Hodowla pasożytów ja pierdole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co ci chodzi :) przeciez to normalnie zabrzmialo. Probuję się na silę doszukac w twej wypowiedzi drugiego dna i nic :p nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie udany. Taka życiowa ciapa na calutkiej lini,w każdym aspekcie swego nędzne żywota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co może kurwa robić? Wpierdala chrupki i zaraz pójdzie spać(tradycyjnie bez umycia zębów). Właśnie mu wymieniłem wszystkie jego życiowe "osiągnięcia" to powiedział,że jestem dziwką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby moja krytyka działała na niego motywująco,dawała mu kopa w dupe i żeby się ogarnął to by było dobrze. Ale po nim wszystko spływa jak po kaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co,w ogóle się tu nie pojawisz? Jakbym chciał od ciebie odpoczywać to bym z tobą nie rozmawiał :p haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×