Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

właśnie nie wiem bo na każdym inaczej :p a takie jak sobie zażyczyłem dobrze odzwierciedli twój wygląd :) zresztą przegrałaś i pokaż,że masz honor hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daleko jak daleko :p masz być cała na zdjęciu więc uda też będą :) haha a jak byś ty wygrała to jakie byś sobie zażyczyła? Miałaś już wymyślone? :D czy"nie dzieliłaś skóry na niedzwiedziu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaki ma być ten mikołajkowy prezent? Może,może go spełnię,jeżeli będzie mi "odpowiadał" hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,to już jes dziwne. Wręcz podchodzi pod jakąś metroseksualną "sweet focie" i tego niestety odmawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabargrał bym coś a pózniej bym się nie domył. Tak mnie chciałaś urządzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ten napis miałbyć imitacją tatuażu? Zapewne podobają ci się umięśnieni,łysi z tatuażami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak szybko" ha ha przecież my wczoraj pisaliśmy jakieś 10godzin :-) bez radykalnej przerwy. :-) będę po południu, możesz napisać nową listę w przypływie lenistwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
http://www.youtube.com/watch?v=cUIJq5Tah00 i nowy teledysk do prawie nowego kawałka :D "pierdolę branże, plebiscyty i rankingi, jestem tu gdzie wóda i potagowane cycki," zgadnij co mi się przypomniało ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
http://www.youtube.com/watch?v=z0wmeX6Xm_U "Znowu z betonu poczucia smaku goryczy nie zachowuj się jak kundel spuszczony ze smyczy Przestań węszyć jak coś cię nie dotyczy bo zęby wypadają nie tylko od słodyczy." hahahaha :D lista też już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×