Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

złapie ją ale najpierw muszę łapke znalezc. Ej żule są z reguły starsi. A mam pytanie o normalnych starszych. Młody dziewczynom(nie wszystkim oczywiście) imponują starsi goście(30-40lat) tobie też? W sensie czy byś się z takim związała jakbyś poznała jakiegoś spoko typa w wieku 30+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a młodszy? Powiedzmy,że rok lub dwa lata młodszy od ciebie. Zakręca się w okół ciebie,powiedzmy,że podoba ci się fizycznie itp. Ma szanse? Czy młodsi kompletnie nie wchodzą w gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może i ma ale wątpliwe rzadko kiedy w moim wieku jest ktoś godny uwagi ze względu na mentalność itp. Nie ważne czy młody czy stary ważne co ma w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli chodzi o to,że są dziecinni? Czy o to,że są wiecznymi imprezowiczami? Haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałaś,że lubisz odśnieżać i kosic trawe więc pewnie mieszkasz w domu a nie w bloku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też w domu :D ale w przeciwieństwie do Ciebie,nie przepadam za koszeniem trawy :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zależy,czasami proszę więcej niż raz, jak tej rzeczy nie mogę naprawdę zrobić osobiście. Bo czasami tak jest,że nie masz możliwości/czasu na wykonanie jakiejś czynności a MUSISZ ją zrobić.Ale to się raczej odnosi tylko do brata bo jak mam sprawę do jakiegoś znajomego i odpowie "nie" to koniec tematu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałaś,że Wach (podobno bo to może być tylko medialne pierrdolenie) byl na koksie w walce z Władkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,mają mu zrobić kolejne badanie ,jak się potwierdzi,że był na koksie to roczna dyskwalifikacja chyba :D w sumie nie dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok dyskwalifikacji.A dla boksera to jest nic,w ciągu tego roku stoczyłby dwie walki...to prawie żadna kara za doping.A przecież w ciągu tego roku może regularnie ćwiczyć i toczyć sparingi i się przygotowywać do kolejnych walk.Co innego dla piłkarza,bo rok przerwy,bez meczów to już byłaby lipa.BVo piłkarz w ciągu roku rozgrywa kilkadziesiąt meczów a pięściarz 2,3 walki.A w przypadku Mariusza przeważnie w roku były dwie walki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę racji w tym jest a wiesz co tylko się nie śmiej :-) pomimo tego że jesteś tu ,pomimo tego że odzywasz się na poczcie ,pomimo że wiem jak wyglądasz to nadal jesteś dla mnie mało realny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż też żeby nie było,nigdy nie byłem przeciwnikiem stosowania dopingu.Niech każdy robi co chce na własne ryzyko.Mimo wszystko mam nadzieję,że badanie próbki "B" nie wykaże zawartości koksu w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh rozwiń myśl "mało realny" w sesie,że wydaje Ci się,żę wysyłam Ci cudze zdjęcia i pisze bzdury,nie mające nic wspólnego z rzeczywistością ?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,wierzę ci :-) ale to taki trochę dziwne bo trochę się znany a jednak się nie znamy nie wiem jaki masz głos ,nie wiem jak reagujesz na to co ci pisze .. Nie, dobra pierdole bez sensu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie potrzebny,taka fama o dopingu(nawet jak to okaże się ściemą) będzie się jeszcze jakiś czas za nim ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głos wiesz tylko z teorii(pod,którą ja się nie podpisuję,tak jak z wyglądem ala Burneika) jest to dziwne,zjednej strony,znamy się nawet dobrze a zdrugiej kompletnie się nie znamy :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×