Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

to są dwie opcje: 1.wczesniej wyszłaś 2. Masz prace przy kompie i huja robisz i tylko się opierdalasz słuchając rapu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
http://www.youtube.com/watch?v=cUIJq5Tah00 i nowy teledysk do prawie nowego kawałka "pie**olę branże, plebiscyty i rankingi, jestem tu gdzie wóda i potagowane cycki," zgadnij co mi się przypomniało ? pisząc to miałem na myśli .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
to... "piszesz coś sobie na klacie, dla mnie (coś widocznego) robisz zdjęcie i mi wysyłasz " jak wiadomo tagi to napisy ,a klata to cycki :D hehe ja pierdole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ten pomarańczowy nick to w ogóle miałem zajebisty.....Pamiętam jak się co drugi dzień ktoś pytał komu kibicuje :D haha,jeszcze w tym starym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
a kibicujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no było coś w stylu,że jestem cipa nie kibic jak wstydze się nazwy swojego klubu haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
pare stron wczesniej pisala ze wspaniale bylo sie obudzic rano w luzku obok swojego menzczyzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu pomyślałem,że podobają ci się tatuaże na męskich ciałach a napis miałbyć imitacją tatuażu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
justynka nigdy nie mialas mysli lub fantazji na temat seksu lub zwiazku z menelem? Odpowiedz szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe co nagla taka cisza? Pijaczyna a może ty ch cesz być żulem? Szybka No nie mów,że nigdy nie marzyłaś o jakimś przystojnym żulu :) ej pisałaś,że lubisz jak faceta"czuć" przy bliższym kontakcie. Hahaha no w prawdzie ekskluzywne perfumy by to nie były ale zawsze to by jakiś zapach był haha :) kurwa znowu mi sie mysz tłucze. Tym razem pod łóżkiem brata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wieje,a ja mieszkam w takim terenie,że wiatry jak huj. Kurde jutro pewnie będę musiał z łopatą napierdzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×