Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łokitokiokidoki

pomysł na prezent dla kobiety

Polecane posty

Gość łokitokiokidoki

Wiem, takich tematów było pełno ale nie znalazłam nic co by pasowało. Prezent dla kobiety, 32 lata. Komletnie nie wiem co jej kupić. Ona nie ma żadnych pasji. Książki odpadają bo ona kupuje sobie sama i leżą zakurzone nawet połowy nie przeczytała bo "nie ma czasu". Ubrania odpadają bo to osoba sporych rozmiarów więc ciężko trafić, z resztą ma tez dziwny gust. Odpadają prezenty typu śmieszne rzeczy, kubki ze zdjęciem i inne typu zbieracze kurzu. Najlepiej żeby prezent był praktyczny. No i niestety mam skromny budżet bo tylko 80zł . Macie jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annje
A może daj jej bon na zakupy w jakimś konkretnym sklepie? Albo bon do salonu kosmetycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje jakis dobry zestaw kosmetykow pielegnacyjnych w jednej linii zapachow. cos do kapieli, balsam, myjka, tylko naprawde dobrej jakosci. do tego swieca zapachowa i olejek do aromaterapii w tym samym zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokitokiokidoki
nie ma chyba bonów o wartości 80zł. są 50 lub 100, zwłaszcza w sklepie w którym ona się ubiera, wiem że są tylko 50 lub 100. 50 troche mało a wiem że do stówy brakuje tylko 20zł ale jestem bezrobotna i dla mnie każdy grosz się liczy. Salon kosmetyczny odpada, ona nie chodzi do takich miejsc. Dla niej kupić jakis prezent to istny koszmar. Ona nie ma żadnych pasji. Nic nie robi poza pracą, snem i jedzeniem. Nie spotyka się z koleżankami, nie chodzi do kina. Niby jest towarzyska, ludzie ją lubia ale ona jest mega leniem i najlepiej lubi spędzać czas w łożku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokitokiokidoki
Jowita - myslałam o tym i pozostawie tą opcje jako ostateczność bo już przez ostatnie 2 lata dostawała ode mnie kosmetyki. Ona ma prysznic więc jeśli chodzi o jakiś relaks w wannie to odpada. Poza tym tak jak pisalam, głupio mi kupowac jej zestawy blasamów itp już 3 rok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annje
No to może jakiś kosz słodkości -za 80zł to już coś fajnego w sklepie ci zrobią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokitokiokidoki
poduszek mają w łóżku chyba 9. Ale ona nie przykłada uwagi do takich bzdet jak pościel. Myślę że najbardziej chciała by taki prezent żeby był DLA NIEJ i żeby mogła się z niego cieszyć, a pościel to wiesz, ubierze w nią kołdrę i tyle. I co to za przyjemność. Nie chce żebyście myśleli że wybrzydzam, po prostu staram się wymyśleć coś co jej się spodoba, dawajcie pomysły może w końcu cos spasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokitokiokidoki
eee nie żarcie to nie prezent, ona ma pełną lodówke i jak ma na cos zachcianke to sobie sama kupuje. za słydczami nie przepada. Przecież nie kupie jej czipsów i coli bo to lubi. pomyśli se że uważam że żre jak świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie kup jej zestaw rzeczy do jedzenia, ale nie same słodycze!!! dobrą herbatę, kawę, suszone pomidory, ser pleśniowy, pralinki - jakieś nietypowe rzeczy których sama sobie nie kupuje. Z tego co widzę większości ludzi żal na takie rzeczy pieniędzy i uważa je za "wynalazki" a czasem warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokitokiokidoki
nieee, ręczniki to tak samo jak posciel. Powiesi w łazieńce i co to za przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakas ozdobe do domu? albo komplet pojemnikow do lazienki. piszesz ze chcesz cos uzytkowego kupic a jak ci wymieniam cos uzytkowego to piszesz ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokitokiokidoki
pracuje w zwykłym sklepie spozywczym, do pracy ma stosunek neutralny. Nie chce kupować jej jedzenia. Takie rzeczy ona kupuje sobie sama. W dodatku ona lubi jeść niezdrowe rzeczy typu chipsy, cola, frytki. No przecież nie bede jej takich rzeczy kupować. Ona nie jada serów pleśniowych, pomidorów suszonych ani innych tego typu jedzenia. Poza tym jeśli cokolwiek lubi jeść to kupuje to sobie, jak by to powiedziec ona nie musi liczyć pieniędzy. Ja już nie wiem co jej kupić, ona na prawde nie ma żadnych pasji, zainteresowań, jest kompletnym leniem. Kurcze perfumy lubi i dużo używa ale za 80zł to nie kupie jej żadnego perfumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
kup jej notatnik albo kalendarz na nowy rok. (jakis skorzany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokitokiokidoki
Biletów nie moge jej kupic bo ona z męzem pracują na 3 zmiany. Nie znam ich grafików, do opery i teatru nie chodzą. Do kina też nie, wszystkie nowości ściagają z neta. Nooo wiem że jestem ograniczona finansowo. Tak chodzi mi o uzytkowo prezent, praktyczny ale taki dla niej a nie dla domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTTOceramika
Chyba mam dla Ciebie dobre rozwiązanie. Na stronie http://ottoceramika.pl/ znajdziesz fajne lampiony, bardzo ładnie wyglądają na stole lub na meblach zwłaszcza przy wieczornym relaksie. Sama mam taki stożkowy i świetnie wygląda kiedy zapali się świeczkę i światło prześwituje przez ogrom dziurek. A jeśli chcesz coś bardziej pożytecznego to może kominek zapachowy? Na tej stronie znajdziesz go jako lampion kule lub cały zestaw - do środka świeczka na górę olejek. Chyba każda kobieta lubi jak w jej domu ślicznie pachnie i wygląda, bo ten dodatek wygląda naprawdę ekskluzywnie. A co do ceny - spokojnie zmieścisz się w tej kwocie. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta341
Świetnym pomysłem jest biżuteria ręcznie tworzona pracochłonną technika sutasz. To unikatowe prezenty, z których każda kobieta się ucieszy. Tutaj http://artillo.pl/shop/alassiel.html można także kupić taką biżuterię na specjalne zamówienie. Możliwe jest nawet przerobienie pamiątkowej biżuterii lub kamieni na sutasz. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachLuxusu_pl
Idealnym prezentem dla każdej kobiety z pewnością jest biżuteria, perfum. Panom, którzy szukają innych rozwiązań, chcemy polecić produkty z naszego sklepu. Przede wszystkim świece zapachowe na romantyczne wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casyca
świece zapachowe! Babki kochaja!!! poszukaj zestawow prezentowych na stronkach np na zapachdomu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyrkonie są przyjaciółmi każdej szanującej się kobiety! A jeszcze jak dostępne są w niskiej cenie to już w ogóle bajka. Proponuję śliczną srebrną zawieszkę z cyrkoniami! Produkt dostępny jest w okazyjnej cenie w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaa6
może e-notatnik? widziałam taki w teletorium, jest całkiem fajny :) a i do tego bardzo przydatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki, ciuchy, perfumy, książki, płyty, mozna długo wymieniać. Moja żona dostanie depilator IPL Panasonic bo od dawna o nim marzy a w końcu jest dobra okazja na większy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batta
faktycznie ciężko coś kupić takiej osobie, ja w tym roku zamówiłam siostrze w sferisie czerwoną torebkę na laptopa więc może też idź w tę stronę, jakaś torebka, portfel? albo może kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zaproponuj jej coś oryginalnego? Fajnym pomysłem byłoby wspólne uczestniczenie w kobiecym kursie na przykład: chodzenie na obcasach w szkole wdzięku Perfection is Mne. Koszt możecie podzielić na kilka uczestniczek, dzięki czemu wychodzi taniej, a zabaw jest przednia! https://perfectionismine.pl/Oferta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×