Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka ona!!!

Potrzebuje wsparcia

Polecane posty

Gość Taka ona!!!

Dziewczyny już kiedyś tu pisałam, kilka lat temu z powodu zdrady, Wróciłam do męża i właśnie przed godziną dowiedziałam się, że on nadal mnie zdradza. Jestem głupia, że wróciłam, wiem nie krytykujcie mnie za to bu czuje się terz jak śmieć, jak szmata. Co robić, a własciwie jak żyć?????Nie mam po co żyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz odejdź. drugiej kolejnej szansy nie dawaj, on cię ewidentnie nie szanuje i widzi, że może sobie pozwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjesz dla siebie,a nie dla
kogoś. Ja na twoim miejscu tylko bym zwmocniła poczucie własnej wartości przez coś takiego----ten śmieć nie jest wart,zebyś na niego splunęła. ładnie cię musial zgnoić spychicznie,skoro czujesz się nic nie warta przez ekscesy takiego smiecia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ona!!!
Macie racje, w 100% racje. Gdybym była tylko silniejsza psychicznie może byłoby miłatwiej. Ale co zrobić, że jestem taka beznadziejna?? Po co walczyć z życiem, jak można prościej.... Takie szmaty jak jak nie powinny dłużej żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
W sumie cacy z niego facet nie dość że zdradza.to.świetnie manipuluje tobą by ci poczucie winy wmówić.Zapamiętaj sobie tylko jedno zdradzie są winne dwie strony zdradzająca i kochanek czy kochanka.Zmanipuluje cię zgnębi psychicznie by siebie usprawiedliwić.Jak się dasz to po tobie.Życzę powodzenia w szybkim zrozumieniu i oplucia śmiecia z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wybaczylam pierwszej
Zdrady, kopnelam go w tyłek. Nie wierze ze człowiek może sie zmienić. A ja tez nie potrafilabym żyć z mężczyzna który wolał inna kobiete... Jak sie dowiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerabiałam rozwód albo mocno nadszarpnięte zdrowie psychiczne wybór należy do Ciebie TRZYMAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ona!!!!
Najgorsze jest to że zostałam z tym sama, nikt mi nie wierzy, że taki wspaniały dobrze ustawiony mężczyzna może coś takiego zrobić, że to nie może być prawda, że sobie coś tylko ubzdurałam, ale ja znalazłam dowody, mam nagranie jak do nie mówi, k....a niek mi nie wierzy. Ona ma 44 lata, jest wysoko postawionym człowiekiem w branży alkoholowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wspaniale ze jest taki
ustawiony. Zbieraj dowody, potem dobry adwokat, rozwod z jego winy i ustal wysokie alimenty dla siebie (tak tak!) w konkretnej wysokosci, tak zebys poczula, ze Ci to zwraca w jakims stopniu krzywdy, jakich doznalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wspaniale ze jest taki
jak jestes z wroclawia to moge Ci polecic dobrych adwokatow. Od razu po rozwodzie poczujesz sie lepsza, bardziej wartosciowa i silniejsza. Biadolac nie pomozesz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co musisz zrobić? Wyobrazić sobie łódkę. (to małżeństwo) Wyskoczyć z niej i dopłynąć sto morskich mil. (odejście) Jeżeli nie będziesz szczera, to utoniesz. Jeżeli widzisz siebie jako ofiarę, dasz radę. Jedyne co ból sprawia to, majątek WSPÓLNY. CZY MU COŚ ZOSTAWIĆ!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ona!!!
Dziękuje za dobre rady. Niestety jestem z małej miejscowości, już wcześniej wniosłam sprawę o rozwód z jego winy, a on chciał rozwodu bez orzekania o winie, po trzech latach wycofaliśmy pozwy. Liczyłam, że się zmieni, nasza córka tak się cieszyła. Przeprowadziałam się do niego, (mamy rozdzielność majątkową) mieszkam u niego 2 lata i teraz wyszła na to, że byłam mu potrzebna, żeby prać sprzątać gotować itp, a on wielki bogaty pan dalej mnie oszukuje. Nie wiem czy zniosłabym kolejne sprawy, zresztą wyszłabym na idiotkę która sama nie wie co chce. Trudno go sprawdzić bo pracuje w różnych miejscowościach na wyjazdach. Najgorsze jest to, że patrzy mi prosto w oczy i poprostu kłamie, mówi żebym się walnęła w głowę itp. Chciałabym tylko powalczyć o alimenty na dziecko bo ja chyba nie mam co liczyć na alimenty prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko kierowałaś się dobrem dziecka i uwierzyłaś w poprawę męża i dziś jeśli faktycznie nadal Cię zdradza to nic dziwnego ,że ponownie składasz o rozwód nawiązując do wcześniej zaistniałej sytuacji.W sądzie jednak ważne są dowody ,może jakiś podsłuch w jego samochodzie ,może bilingi z rozmów ,może wyciąg z banku gdzie będzie opłacany hotel a może nawet dedektyw ,ważne są dowody zdrady .Jeśli jedno z małżonków znajduje się w niedostatku to drugie ma obowiązek wspierania do 5 lat po rozwodzie nawet jak rozwód jest bez orzerkania o winie,jeśli rozwód będzie z jego winy to nawet jak masz dochody a obniżył Ci się standart życia możesz otrzymać alimenty na siebie.Musisz spokojnie przemyśleć i działać,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×