Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariiika

Teraz tylko czekać aż bede w ciąży.

Polecane posty

Pytałam, jedyna kolezanka która bierze tablety ma właśnie ostatnie opakowanie:D Widziasz a ja czekam na ostatnią chwile, bo miałam dzisiaj nie być w pracy i bym miała cały dzien na pojechanie nawet do 10 ginekologów, ale szef mnie rano ściągnał. =Nie miałam potrzeby zakłądania gumki, bo nie wiedziałam ze nie bede miec dzisiaj tabletek, ale o ile wyczytałam w pierwszym tygodniu jak pomine tabletke to ryzyko ciązy jest znikome, więc może uda mi sie jutro wolne załatwic i rano wezme tabletke dzisijsza i wiedczorem kolejną ityle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
wez od tej kolezanki kilka oddasz jej cala paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona bierze jakies inne. Chyba nie moge przez pare dni brac takich potem takich. Z reszta ona bierze jakies mocne z tego co wiem. Na ma Mij cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
Ty wezmiesz nowa paczke wiec porosisz gina zeby te przepisal wlasnie co ona ja bym sie ratowala, ale jak tam chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i to nie do konca głupi pomysł, tylko potem czy wróce do moicyh tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
a czemu nie? najwyzej przerwiesz na miesiac (ale wtedy juz trzeba sie przygotowac) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci..............
nie, nie mozesz brac przez pare dni innych tabletek i potem w trakcie wrócic do swoich, nie radze tez zmieniac samodzielnie tabletek. Na pogotowiu Ci nie wypiszą recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu na pogotowiu nie moga wypisac? Nie powiem co by to strzeliło, bo dopiero moj ogranizm sie w miałe ogarną z hormonami i sie dobrze czułam po tabletkach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
ja jej nie kaze brac kilku nowych i wracac do swoich ale juz na jeden cykl brac tamte (co kolezanka) potem przerwa i wracac do swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci..............
nikt jej nie kazem owszem, ale odpowiadałam na jej pytanie. Nie kazdy orgaznim tak super reaguje na hormony... wiec moze to byc roznie jak zacznie zmieniac... poza tym to lekarz powinien podjac decyzje o zmanie tabletek Pogotowie nie jest od recept - zwłaszcza na tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
ale teraz chodzi tylko o to zeby ciazy nie bylo! organizm sie uspokoi, to tylko jeden miesiac ja bym brala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci..............
autorko - lekarz pierwszego kontaktu - jednorazowo moze powtórzyc ci receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam ze pogotowie jest od wszelkich nagłych wypadków. Pewnie bede zmuszona wziąć te tabletki jak do wieczora nie załatwie recepty jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
a wez poczytaj ulotke w necie, moze one sa podobnie zlozone nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci..............
no ale to nie jest nagły wypadek :) nie złamałas reki, nogi.. mozesz spróbowac podejsc po pracy do lekarza z doraźniej pomocy, oni tez niezbyt chętni w tym temacie, ale moze trafisz na fajnego i CI wypisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje. A jak nie to chyba wezme jutro wolne z rana polece po tabletki i wezmeod razu dzisiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci..............
tak też mozesz zrobic, życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
i daj znac jak poszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że mój ginekolog mi wypisuje recepty na nawet 5 opakowań, przy czwartym już umawiam się na kolejną wizytę, żeby mieć spokojną głowę i dobry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf uf uf uf mam tabletki! Myślałam ze beda dopiero jutro rano, ale teraz sie okazało że już sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×