Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Armaid

co sądzicie o

Polecane posty

moja naj. przyjaciółka-magda opowiadała mi o swojej koleżance z klasy którą znam też ja osobiście-klara (chodzimy do równoległych klas). z tego co zaobserwowałam i z tego co opowiadała mi magda to ta klara niby taka milutka a jednak chamska. jednak wygląda bardziej sympatycznie niż magda (pomimo iż tak nie jest) i dlatego prawie wszyscy nauczyciele ją lubią. magda od kilku lat trenuje siatkówke i dlatego jest bardzo dobra a klara nie robi nic a i tak ma lepsze oceny z w-fu jak magda (pomimo że jej sie nie chce nawet z domu ruszyć) bo kobitka z w-fu zawsze ma pretekst żeby obniżyć o 1 stopień magdzie (to troche niespreawiedliwe!). poza tym klara w stosunku do magdy czasami zuca chamskie teksty i ją totalnie olewa (a one trzymają sie prawie zawsze razem). ale chyba jest jednak też sprawiedliwość na tym świecie bo klarze bozia urody nie dała:) pomimo iż klarze już z jej opowiadań "wyznali" chłopaki miłość to i tak urodą nie staje obok magdy:) co o tym sądzicie? tylko prosze bez głupich komentarzy bo oczekuje że są tu osoby dorosłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×