Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makijaż jaka cena

Maria Lubowicka makijaż wejdźcie

Polecane posty

Gość makijaż jaka cena

Coś ktoś wie o tej pani? Czytałam w necie bardzo dobre opinie o niej. Ceni sobie 180 zł za próbny i 180zł za ślubny. Czy to dobra cena? Kontaktowałam się z nią i twierdzi, że jest to wykonanie jednego makijażu próbnego za tą cenę. A ja szukam wizażystki, która wykona kilka aż do osiągnięcia tego pożądanego. Tak sobie myślę, że nie chce mi się wydawać tyle kasy i robić 5 różnych próbnych makijaży u 5 różnych wizażystek za cenę ok 100-150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie
a gdzie mozna zobaczyc jej makijaze? Tez szukam wizazystki wiec chetnie zerkne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieczka z laseczka
Żadna ci nie wykona stu makijaży aż będziesz zadowolona, bo to zajmuje czas, wykorzystujesz kosmetyki. Musiałby być idiotką żeby się zgodzić. Według mnie 180 zł to bardzo dużo, ja za oba zapłaciłam w Warszawie 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie
Bez przesady nikt nie mowi o stu makijazach. Ale sa panie ktore robia kilka 3-4 i z tych wybierają 1 generalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaż jaka cena
misieczka z laseczka podaj namiary na swoją, będę wdzięczna :) mylisz się, bo są takie osoby, które wykonują kilka w jakiejś większej cenie. tak jak pisałam, nie wydam 600zł na wykonywanie próbnych makijaży... bo to głupota, a jednak ten makijaż jest ważny w ciągu tego najważniejszego dnia. cholera wie nie wiem, nie widziałam, może wpisz jej nazwisko w google i coś znajdziesz ;) ale generalnie dobre opinie o niej czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
Fakt to dużo za makijaż :) ja idę teraz na drugi próbny, za pierwszy dałam 150 i byłam niezadowolona - również Wwa. Dobrze że akurat wybierałam się na ślub znajomych to chociaż nie wyrzuciłam kasy w błoto. W sobotę mam kolejny i mam nadzieję, że ta pani spełni moje wymagania a bierze stówkę za próbny i tyle samo za ślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaż jaka cena
nie mogę się za bardzo dogadać z tą panią... teraz twierdzi, że jest to cena za wiele makijaży aż do osiągnięcia tego jednego jedynego. no ale zobaczymy, napiszę Wam potem ;) no właśnie, ja nie chcę takiej sytuacji, że na jedno wydam 150, potem na drugie 150, na trzecie 100 i dalej będę szukać i wyrzucać pieniądze w błoto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie
tak daj znać jak po makijażu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
Jestem po kolejnym probnym makijazu, zapisalam sie juz na slub :) Takze koncze poszukiwania makijazystki :) Jesli ktos bedzie chcial namiary to zostawcie e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie
slubnysierpien@onet.pl :) czekam na namiary.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie
slubnysierpien@onet.pl :) czekam na namiary.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek5236
A ja polecam Panią Anię http://metamorfozastudio.pl/. Przyjechała do mnie do domu, także obyło się bez dodatkowego stresu, a kobieta jest w 100% profesjonalistką. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×