Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

paula trzymam mocno kciuki zeby sie udało... czasami jak człowiek odpuszcza to niespodziewanie sie udaje :) oby tak było u Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) ufff, ciąża na razie sie rozwija... odebrałam wyniki wczorajszej bety no i ładnie urosła, tydzień temu we wtorek miałam 11,23, a po tygodniu 253,9. U mnie normy sa takie: poza ciążą ---> do 5,3 postmenopauza --> do 8,3 3 tydzień ciąży --> 5,8 do 71,2 4 tydzień ciąży --> 9,5 do 750 5 tydzień ciąży --> 217 do 7138 6 tydzień ciąży --> 158 do 31795 7 tydzień ciąży --> 3697 do 163563 8 tydzień ciąży --> 32065 do 149571 9 tydzień ciąży --> 63803 do 151410 i dalej, ale już mi się nie chce przepisywać... A więc mieszczę się w normie, więc nadzieja we mnie wstąpiła... zobaczymy czego sie dowiem jutro u lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby jestem w 5 tyg , wg norm hcg test powinie wskazywać grubą kreche, a mi takie blade wychodzą cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka22, no ja w poniedziałek robiłam test "sikany" i mi też druga kreska bledsza wyszła, a w poniedziałek właśnie rozpoczął się 5 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa mamo, ja brałam kwas foliowy dopiero jak się dowiedziałam o ciąży, czyli od czwartego tygodnia w normalnych dawkach i dzidziuś zdrowy jest ;) Co do śluzu w ciąży, to normalne, ja też musiałam przez całą ciąże wkładki nosić :) AlicjaAlaAlicja, niestety nie mam złotego środka na odstresowanie po poronieniu, ja odliczałam po prostu kolejne tygodnie do kolejnej wizyty i modliłam się, żeby wszystko było ok. Po trzecim miesiącu stres się troszkę zmniejszył, a z każdym kolejnym miesiącem było coraz lepiej, zwłaszcza jak już poczułam ruchy dzieciątka. Te najgorsze pierwsze miesiące szybko ci zlecą, a razem z wiosną przyjdzie nadzieja, że tym razem wszystko będzie jednak ok :) Po poronieniach robiłam tylko podstawowe badania krwi i moczu i hormony tarczycy. Wszystko było ok, więc dałam sobie spokój z badaniami. Nie liczyłam na to, że się uda, a jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny @dalej niema od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch piersi troche bola....nie chce sie nakrecac podchodze do tego sceptycznie i dosc neutralnie my z m sie leczymy moj ma tylko 2ml plemnikow niby tylko jeden ale 5lat nic od dwoch lat sie leczymy 1,5 roku temu odpuscilismy czekanie potem leleczenie i tak do dzis chyba zbyt piekne aby bylo prawdziwe???cykle mam caly czas regularne 2 trazy chyba w sumie @przyszla 2dni pozniej i tym razem moze byc tak samo jak hakims cudem bylabym w ciazy to jesli by dale nie przyszla to ide na bete w poniedzialek sorry ze tak o sobie ale do mnie po takim czasie to nie mozliwe:(ja ostatnia@mialam 5 listopada wiec defekto jeszcze nie wiel sie spoznia moje cykle 28-niowe czasem 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula808080
ja już kupiłam testy. zrobie jutro rano... okresu nadal brak... ale cały czas pobolewa mnie brzuch po lewej stronie - dziwnie. Jakie miałyście pierwsze symptomy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka22, termin @ to ciężko u mnie, bo okres miałam ostatni 30 października, w tym cyklu miałam owulację, w 19dc była, wiec zakładam, że cykl 33 dniowy :-) - u mnie jak nie wzięłam luteiny na wywołanie, to nie miałam @ w ogole, cykle bezowulacyjne, policystyczne jajniki, itp. wychodzi, że termin @ bym miała jakoś 1 grudnia chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula808080, pierwsze symptony w pierwszej ciąży to byl bół o powiekszenie piersi, oj, bardzo bolały, z czasem mdłości (popołudniowe) - jak np. długo nie jadłam to mnie mdliło i musiałam coś zjeść, no i wstawanie w nocy na siku. To były pierwsze objawy ciążowe u mnie.. teraz nie mam nic... dlatego tak panikuję, troszkę wieczorem mnie piersi pobolewają, ale to pikuś, w porównaniu z tamtym odczuciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch dalej czuje... zazwyczaj przed @ mam ok2 dni plamień... a pozniej sie @ rozkreca... latam jak głupia co chwile do wc i spr czy nie przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges, a nie powinnas brać luteiny ? Bo ponoć jak ma sie takie kilkudniowe plamienia przez @ to znaczy, że za mało progesteronu jest (luteina lub duphaston). To jest też na podtrzymanie ciąży, więc gdybys zaszła, to by jeszcze pomogło w zagnieżdzeniu się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines90
witam dziewczyny :) Coprawda termin mam na koniec lipca, ale to niewielak róznica :) U gina byłam, póki co trzeba czekać jak dalej się wszystko rozwinie, ale jestem dobrej myśli. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEBELINKA
Dziewczyny a jak u was z progesteronem? Miałam dziś badnaie wnik- 17 nh/ml. Dostałam luteine pod język. Wiem , że zbyt niski prog może spowodować poronienie. ALe czy mój poziom jest naprawdę tak niski? Czuje się ok. Więc sama nie wiem... zaczełam się martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja szczerze mowiac to nie wiem.... dopiero wybieram sie na wizytę wiec powiem o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CEBELINKA, ja nie miałam w ogóle nigdy zbadanego progesteronu, bo przy moich zwariowanych cyklach to lekarze od razu dawali mi luteinę... i w ciąży pierwszej od razu od początku ciąży i teraz też.. a od kilku dni to w maksymalnej dawce 2 razy dziennie po 2 sztuki.. Nie martw się, tylko nie zapominaj o tej luteinie, ważna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula808080
no wiec zrobilam test i negatywny. sprawdze jeszcze rano i daje sobie chyba spokoj z tym nakrecaniem sie- bo mnie rozwala, ciagle zastanawianie sie- jestem czy nie jestem w ciazy.... bez sensu, szkoda czasu. jak bedzie ciaza to wyjdzie za tydzien dwa na wizycie lekarskiej, bo okresu nie bedzie i tak trzeba bedzie pojsc w takiej sytuacji wyjaznic.. pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEBELINKA
Dzięki za odpowiedź. te pierwsze tygodnie są chyba najtrudniejsze... ta niepewność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula808080
wiecie co? mam to gdzies--pije winko i korzystam z mlodosci, ciaza by wyszla na tym tescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Milczałam kilka dni ale miałam kolorowy zawrót głowy. W poniedziałek była u gina stwierdził że to 5 tydzień mam brać witaminy dla ciężarnych i kwas foliowy. Zapiałam się do niego tuż przed świętami może będzie już cos więcej widać to byłby fajny prezent pod choinke ;). Mój T szaleje ze szczęścia. Dzisiaj pobiłam chyba wszystkie rekordy w piciu mleka ja od zawsze byłam mlekopijem ale 2 kartony mleka chyba bym trzeci wypiła jak by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
cześć dziewczyny!!! Wczoraj już nie pisałam, bo miałam strasznego doła. Byłam wczoraj u gina, zobaczył jakieś plamki, ale nic nie potwierdził. Najbardziej wystraszył mnie pytaniem czy napewno dobrze zrobiłam test, więc pobiegałam po wizycie u niego na hcg, w trakcie czekania na wynik zrobiłam jeszcze jeden test......był negatywny:( Natomiast hcg wyszło pozytywne - 16. dzwoniłam do lekarza- powiedział, że mam przyjść 19 grudnia i wszystko się okaże. Mozliwe, że test w sobotę pokazał ciąże, a teraz już nie? To byłby 5 tydzień ciąży, czy hcg nie jest za niskie. Mam złe przeczucia............. podejrzewam, że poronie..........:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tydzień temu zrobiłam test i po kilku sekundach miałam 2 kreseczki jestem w 6 tyg ciąży, Za 2 cyklem starań nam się udało... Termin mam na 04.08.2013. Lekarz powiedział że mam trochę spłaszczony pęcherzyk, ale to chyba nie wpłynie na rozwój maleństwa. Biorę 2 razy dziennie duphaston i folik, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
Witaj Nela!! Dzisiaj bardzo cichutko u nas i nikt nie wita. Więc bede czyniła honory:) Ja pełna nadzei czekam do jutra, mam nadzieję, że beta wzrośnie i to będą ostatnie stresy w ciąży. Najpierw stres, ze się nie jest, później, że sie jest.....szok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys01443 trzymam kciuki :) Ostatnią miałam 29.10. cykle mam co 30 dni , więc 28.11 powinnam mieć okres 1.12 zrobiłam test strumieniowy, po kilku sekundach juz miałam wynik 2 mocne kreseczki. ja już czułam tydzień po owulacji ze jestem w ciazy, bylam caly czas nerwowa i krzyczalam na wszystkich, zero ochoty na seks, papierosy. mam okropne mdlosci, ale nie zwracam tylko kiedy czyje jakies mocne zapachy, np cos smazone... najgorzej jest z koncentracja pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze są zachcianki, cały czas mam ochotę na frytki, mąż kupił mi opakowanie 5 kg :D nie mogę patrzeć na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys01443, hcg miałas 16 ale w jakiej skali, jakie miałas normy wypisane? ja dziś byłam u gina, ale przez te 3 dni (od poniedzialku do czwartku) malo urosl pecherzyk ciążowy:-( lekarz powiedzial, ze moze byc ok, ale powinien przysrost byc wiekszy, za to hcg ladnie skoczylo.. I znowu sobie wkrecam, ze to moze byc jakies puste jajo plodowe, czy cos:-( kolejna wizyta u gina w poniedzialek, to juz sie okaze cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×