Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość natalka88
tez mysle ze twoja beta urosnie :) i wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
aprila gratulacje :) i fajnie ze odrazu sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczątka:-) u mnie z objawów nadal nic... dziwne to jakoś - trochę piersi mnie pobolewaja, ale kurcze w pierwszej ciąży to nawet nie mogłam się dotknąć do nich, a teraz sprawdzam, czy aby an pewno bolą... nic a nic mnie nie mdli... aż żal...:-) zachcianek żadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
mi wychodzi 7.08 ale poki co za bardzo nie odczuwam tego ze jestem w ciazy czasami zaboli podbrzusze i to jest taki najczesciej pojawiajacy sie objaw u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy kolejne mamusie...rzeczywiście miło jest dzielic z kimś swoje troski i radości...:) mam nadzieje ze wszystkim nam się ułoży...tereska ja na usg za tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wam dziewczyny, ze jeszcze przed swietami uslyszycie bicie serc waszych malenstw... mi lekarz wyznaczyl wizyte dopiero po swietach, pewnie swieta beda w strachu czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
Alicja bedzie wszystko ok zobaczysz zreszta nie mozemy myslec innaczej mnie ta beta troszke uspokoila ze taka duza (10756) wiec mam nadzieje ze tez jutro cos zobacze amoze nawet uslysze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
no ja jak bylam 3.12 to tez mowil ze przyjsc po nowym roku ale mownie nie bede czekac i ide prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie do tego juz chodze prywatnie i niemalo za wizyte place.. teraz niedawno chodzilam do niego nawet na monitoring pecherzyka ciazowego - co pare dni mi kazal przychodzic, az sie w koncuzarodek objawil :-) wiec w sumie moglabym isc gdzie indziej no ale nie wiem.. tak z doskoku, a za kilka dni znowu do mojego gina ide (27 po swietach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
to ja zjem a zachwile jakby zabcie jakies w brzuchu ale nie mam jakos specjalnie wiekszego apetytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pierwsza wizyte juz za tydzien a to tylko dlatego, ze sekretarka doktora mnie juz troche zna i ja poprosilam, zeby mnie gdzies wcisnela, jestem w koncu stalym klientem! Normalnie to mozna dopiero przyjsc po 10 tygodniu a u mnie to dopiero bedzie 7-8. Juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
mi sie jutro zaczyna wlasnie 7 tydz wiec mam ogromna nadzieje ze jutro cos zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zobacze jak mi pójdzie ta beta, jak bedzie ok to nie wiem czy po świętach nie pójde na usg, żeby znowu mi nie było przykro jak nic nie zobacze...:) doremi a Ty który tydz.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Hej Dziewczyny odebrałam własnie swoją pierwszą betę 73 216 więc chyba jest nieźle, jutro wizyta chciałabym już byc po :) a tak przy okazji Ja mieszkam pod Wrocławiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
kamakama no niezle a ktory masz tydz?? bo mi zacznie sie 7 a mam wyniki z wczoraj i 10756...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
natalka88 patrząc w normy które mam na wyniku to też jest to 7 tydzień tylko ta norma jest bardzzzzzoooooooo rozciągnięta bo zaczyna się od 3 697 :) więc za bardzo sama nie wiem jak interpretować tą bete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
ale tak czy siak obie mieścimy się w 7 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Lalka mogą być siedmioraczki oby tylko zdrowe były :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przeczytalam, ze jecie chleb ze smalcem. Mmmm, tez bym zjadla. Jejku, sto lat tego nie jadlam! Mieszkalam kiedys we Wroclawiu a tam w rynku jest mini browar, gdzie do piwa dawali pyszny razowy chleb ze smalcem wlasnej roboty. Pyszne to bylo! Ja dzisiaj tez mam zamiar kulinarnie zgrzeszyc. Normalnie to tylko zdrowe jedzenie ale dzis wieczorem bedzie mala cola i male nachos bo idziemy do kina na Hobbita czyli jest co swietowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Aprilia1000 wiem o czym mówisz najlepsze piwko we Wrocku i do tego pyszny chlebek ze smalcem jest w SPIŻU na rynko ojjj ale bym zjadła i się napiła :):) Nela88 ja przy okazji robienia bety zrobiłam sobie morfologie i poziom cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam zwykle badania krwi u lekarza rodzinnego: toksoplazmoza (-), cytomegalia (-), no i takie ogolne, czy mi zelaza i innych witamin nie brakuje. Bety nie robilam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
no ptrzalam to wlasnie tak to jest vardzo rozciagniete ;) ale mam nadzieje ze bedzie ok bo znowu zaczynam sie troche martwic... no moze bedziesz miec wiecej niz jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam łącznie 8 badań i zastanawiam się czy w 1 dniu uda mi się wszystkie zrobić, taka jestem w gorącej wodzie kąpana, nie lubię coś odkładać na później ;")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, wlasnie, Spiz w lecie w ogrodku... to jest to! Dla nas to bedzie lato 2014, co prawda ale pomarzyc mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
natalka88 wszystko może się zdarzyć siostry mojej mamy to bliźniaczki więc może padło na mnie, długo sie staraliśmy to może w nagrodę dostaniemy dwójkę na raz:) Aprilia1000 lato 2014 to będzie akurat w końcu cel uświęca środki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×