Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Nie wiem jak Wy, ale ja wlasnie sie obudzilam. Po przelezeniu wczoraj calego dnia plackiem w lozku plamienia wzglednie ustaly. Wiec dzis chyba zaryzykuje i przeniose sie na kanape przed tv i zabieram mojego amstaffa do tulenia, bo jego tez obudzilam wizyta w lazience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie bierze jakiej chorobsko :/ chyba zarazilam sie od M...meczy mnie straszny kaszel macie jakies sprawdzone sposoby na kaszel ktore mozna brac w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja też już od dawna nie śpię...u mnie w domu też wszyscy chorzy..piję profilaktycznie dużo herbaty z cytryną, miodem i sokiem malinowym i jak narazie jest ok, choc wczoraj miałam wrażenie, że też mnie coś bierze...hmmm a na kaszel nie wiem co może byc dobre ciąży...może spytaj pani w aptece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis syrop, tylko NIE wykrzytusny!! Po Herbapekcie myslalam, ze wypluje pluca i macice przy okazji. Supremin mi pomagal, ale to bylo zanim dowiedzialam sie o ciazy, wiec nie wiem czy jest wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam rano do lab. bo wczoraj oczywiście nie było tych wyników...pani mi powiedziała, że mają 24h na badanie, więc jak tylko przyjdzie pani co to robi ( o 8:30 ) to od razu ma się tym zając i zadzwonić jak już będą...więc znowu CZEKAMY...:/ ale co się wczoraj nadenerwowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliv91 witaj! juz myslalam, ze jestem tu najmlodsza, a tu widze rowiesniczka :) bardzo sie ciesze! pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mi się dzisiaj kręci w głowie. kurde, nie wiem, co jest grane. miała któraś z Was zawroty głowy? to normalne? nie wiem, czy będę w stanie iść do pracy, a powinnam się zacząć zbierać niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz szukalam na necie co mozna brac w ciazy i co laski braly....podobno syrop z tymianku jest dobry, sprobuje. ja pije herbatki, biore konska dawke rutinoscorbinu.....ale co jeszcze?! a tak mnie ten kaszel meczy ze az caly brzuch mi sie spina :/ co do zwwrotow to sa mozliwe...oslabienie po prostu, organizm w ciazy pracuje na wyzszych obrotach :) sprobuj slaba kawe wypic.. A ja dzisiaj myslalm ze bede miec spotkanie z kibelkiem, juz mialam odruch wymiotny....ale poodychalam i mi przeszlo, ale musialam od razu cos zjesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam dziś do mojej gin.. i mam przyjść 17.12 bo na dzien dzisiejszy mogłaby nic jeszcze nie zobaczyc.. czyli najgorszy weekend przedemna.. mam nadzieje że @ nie przyjdzie w weekend.. i w poniedziałek będę mogła cokolwiek zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Hej dziewczyny. Niestety to nie był mój czas:( wczoraj wieczorem dostałam okres - żadnych objawów wcześniej a teraz brzuch okropnie mnie boli. A tak marzyłam, że w sierpniu będzie już ze mną mały człowieczek... Ale nie ma co się łamać to był dopiero drugi cykl po odstawieniu tabletek - chociaż mówią że niby zaraz po odstawieniu najłatwiej zajść w ciążę - jednak widać nie zawsze się to sprawdza,chyba ze z nami coś nie tak... Trochę mi smutno ale zaraz po @ bierzemy się do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Jeśli pozwolicie to od czasu do czasu pozaglądam co tu u Was słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Oczywiście trzymam za Was wszystkie kciuki:) Dużo zdrówka i powodzenia przez kolejne miesiące aż do rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
dziewczyny, ale miałam noc! wydawało mi się, że mam z 50 stopni gorączki. fakt, wczoraj poszłam pieszo do lekarza i trochę zmarzłam, ale się nie zaziębiłam. i rano normalnie wstałam jakby nigdy nic. oczywiście poza tym że mnie zemdliło. mam nadzieję, że się nie rozchoruję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
malinowa! uszy do góry, tym razem na pewno się uda!! :* a sierpień to już prawie wrzesień, więc nie ma sensu, żebyś wątki zmieniała, jeśli z nami Ci dobrze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jakas taka dziwna noc.. caly czas sie przekrecalam z boku na bok.. i nie moglam zasnac.. myslalam ze dzis pojde na gin i sie wszystko wyjasni.. moze to przez to.. jednak jak pisalam wyzej to jeszcze nie dzis.. boje sie bardzo tego weekendu, bo w czerwcu poroniłam zaraz przed wizyta.. boje się ze i teraz dostane okres w sobote lub niedziele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Dziękuje Natka:) pewnie,że mi dobrze:) no to będę tu zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
mamusinka, nie nakręcaj się i nie zamartwiaj! myśl pozytywnie! to naprawdę bardzo ważne! na pewno wszystko będzie dobrze! szklanka jest do połowy pełna. a w zasadzie to jest cała pełna i nie ma w niej miejsca na pustkę. wiem, łatwo pisać. mi też się zdarzają słabsze chwile i sporo wątpliwości, ale staram się odganiać złe myśli i wmawiam sobie, że wszystko będzie dobrze. jeszcze przyjdzie czas na umartwianie się. nie ma co tego robić na zapas. ściskam Cię i przesyłam wypełnioną po brzegi szklankę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Dziewczyny Ja powoli zaczynam się zbierać na moją pierwszą wizytę jestem bardzo ciekawa co zobaczę i usłyszę, ale tez bardzo się stresuje chciałabym być już po trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
wypij do dna i wypełnij po brzegi uśmiechem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Kama, a jakie masz długie cykle? wiesz mniej więcej kiedy doszło do zapłodnienia? bo ja chyba jestem podobnie jak Ty, a idę w poniedziałek też z nadzieją, że już coś więcej zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Natka zawsze miałam książkowe cykle 28 dni ale ostatni się rozregulowały i bywało różnie 34,32,29 więc sama się pogubiłam. Lalka jak będą siedmioraczki to możesz grac w totolotka :):) Odezwę się jak tylko wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się tu podoba.. :) no musze być poprostu w ciąży.. bo nie uśmiecha mi się znikać z tego tematu.. KamaKamaKama czekamy na wiadomości.. Rolada... gdzie jestes? a konkretniej co z wynikami.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! jestem...obserwuje Was cały czas..ale mam takie nerwy na to laboratorium, że nawet mi sie gadać nie chce...zajęłam się prasowaniem..czekam na wyniki...babka mi powiedziała, bo oczywiście dzwoniłam tam znowu, że napewno będą dziś i zadzwoni jak tylko się pojawią...achhh chyba nigdy więcej już nie zrobie tam żadnych badań... A Wy kochane jak tam? jak sie czujecie? piszcie jak Wasze badania i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×