Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

no ja tez prasuje wlasnie... maz znow w delegacje mi jedzie :( no coz taka jego praca :( bede samotna do czwartku... mam plan na umycie okien ale tylko jezeli pogoda dopisze-wieszanie zaslon pozostawie K. nie mam zamiaru na krzesla i drabiny wychodzic :) dziwczyny-przepraszam, ze zapytam, ale jak jest z Wasza ochota na sex w czasie ciazy?? mi przez pierwsze dwa iesiace gin zabronila, a teraz jakos sie boje... kurde-tylko ja mam taki strach na tym punkcie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nam gin tez zabronil bo mialam na poczatku krwiaka i czekal az zniknie.... Prze pierrwszy trymestr nie miaalm ochoty ale poznej milam chyba nawet wiesza niz przed ciaza :) ale moze dla tego ze mielismy zakaz i dluga mielismy przerwe :) teraz troche sie obawiamy ale po pierwszym razie jak wszystko bylo ok to jakos opory sa mneijsze :) Ja tez czekam na mycie okien ale chce zeby sie cieplej zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam lekarz zabronił się kochać,ochota nie raz jest trzeba sobie jakoś radzić Jak u was z pogoda bo u nas znowu zawitała zima przez noc sporo śniegu spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ochoty na sex to i mam ale mam tez zakaz wiec i tak nic z tego. Okien tez niestey nie moge myc. W ogole staram sie juz nie przemeczac po tych sobotnich skurczach. Powiem szczerze ze juz bylam nie zle spanikowana. A dzisiaj niestety mam wizyte u dentysty a jutro wizyte u gina ale na NFZ wiec wizyta ktora pewnie nic nie wniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pogoda jesienna...przez caly weekend padalo o byl 1 st n plusie i dzisiaj chyba powtorka z rozrywki... Abcd ja juz skonczylam wozyty u ginki na NFZ juz chodze tylko do mojej docelowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wizyte dopiero w srode 27-go... masakra :) jak ja dotrwam??!! :) juz odliczam dni do swiat bo pozniej to juz tylko majowka no i prawdziwa wiosna :) a jeszcze sie Wam pochwale, ze za tydzien w piatek idziemy z mezem na kabaret Neonowka :) zawsze marzylam i nareszcie dorwalam bilety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to razem bedziemy miec wizyte :) ja tez ide 27-ego i nie wiem jak dotrwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek zlapalam schize i nadal trwa-moj brzuch nie rosnie, normalnie sie zatrzymal... :( dla porownania zmierzylam stare jeansy... nadal sie zapinam (sa ciasniejsze, ale mimo wszystko nadal)... o niczym innym nie potrafie teraz myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze chodze na nfz bo na poprzedniej wizycie mialam pobierana cytologie i czekam na wynik wiec dlatego pojde. Boje sie tego wyniku bo nie wiem jak tam HPV. Nie wiem czy pogarsza sie czy moze niknelo. A tak po za tym moze dostane skierowanie na test glukozy i jakies inne badania. Ale po tym jak dostane wynik cytologi nie pojde wiecej do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jutro wizyta bedzie i to 20 tydzien. jestem tylko ciekawa czy zrobi uusg polowkowe bo z ta babka wszystko jest mozliwe. a wizyte taka normalna mam 21 marca i wtedy bede miala juz na pewno dobre usg polowkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goosia - u mnie brzuch też "stoi" w miejscu... póki co na wysokości pępka (najszersze meijsce) mam 87 cm i tak już od dosyć dawna... Taka już chyba nasza natura. Liczę na to, że teraz po 20 tyg jakos moj obwód się zwiększy. Chciałąbym, żeby już na oko można było powiedzieć, że jestem przyszłą mamusią, a póki co rzadko kto się orientuje :(:( u mnie wizyta dopiero 25 marca :( gdzie tam do kolejnego oglądania maleństwa, ehh mam nadzieję, że ten czas szybko zleci :) Pogoda u nas okropna! chciałam wyjść na spacer, ale neistety.... pada i pada także dzisiejsze popołudnei zapowiada się raczej w domu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do tematu sexu, nam lekarz zabronił z powodu tych 2dniowych plamień, po 3 tygodniach dostaliśmy zezwolenie :P póki co korzystamy z tego umiarkowanie. Ja jakoś wolę być ostrożna :) co nie znaczy, ze całkiem zrezygnowaliśmy oczywiście. Co do samej ochoty to muszę się przyznać, że nie zauważyłam u siebie jakieś zwiększonej ochoty, raczej jest tak jak było przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i jeszcze jedno, może i głupie pytanie, ale może akurat któraś z Was ma tak samo: od kilkunastu dni strasznie się "wysuszam". Twarz mam tak ściągniętą, że szok, nei wspomne już o stanie mojego nosa i uszu :( wszystko mnie piecze. nie wiem jak to ogarnąć. Kremy nic nie pomagają niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie znowu się obudziłam :) nie czuję się dobrze i mama mnie wystraszyła, że od tych moich ciągłych zapaleń, chorób, może się coś stać dziecku ? tzn nie nakręcała mnie, ale mówi, że się o dzidzia zaczyna martwić Olcia, właśnie używam wody z solą, na tego ropnia - chcę żeby pękł mój mąż miał to samo teraz - i dostał antybiotyk i szału nie było ja w ogóle jestem antyantybiotykowa - wolę chorować dłużej, ale nie brać tego syfu tylko teraz pytanie, czy faktycznie od tego typu infekcji może się coś stać dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa 2 - nie przejmuj się ja jestem samotna zawsze od poniedziałku do piątku - tak Jego praca ale znam pary, który mają gorzej, więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo, ja zawsze dużo spijałam :) te 2 l dziennie na pewno, czasem zdarza się że i nawet więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A mnie mówią że będzie dziewczynka :-) Ponoc zmieniłam sie na twarzy. Ale to tez kwestia zastzymania wody. Moja gin powiedziała że przy dziewczynce kobieta ponoć bardziej puchnie i gorzej się czuje... Ines -- u mnie twarz ok,uzywam na noc kremu antybakteryjnego żeby mnie nie wysypalo,a na dzien bardzo nawilzajacego. Ale rece mam baaardzo suche,az skora sie łuszczy,mimo że po kazdym umyscu smaruję kremem-to takie moje boczenie :-) Ide sprzatac i prasować. mam dzis duzo roboty. Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noelia ale w ciazy czasem lepiej jest brac antybiotyki bo tak jak piszesz to wyglada mi na angine ale lekarzem nie jestem wiec nie bede sie madrzyc. moze lepiej dla pewnosci idz do lekazra bo jezeli okaze sie ze to jest angina to nie leczona moze miec bardzo zle skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha ja lepiej znosilam ciaze z crka niz teraz z malym o ile to jest na pewno maly nie mala :) to nie ma reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam antybiotyk w 4 tygodniu,bo miałam zapalenie zatok. Ale tylko tydzień. Ponoc sa takie,które kobiety w ciazy mogą brać. A nieleczona infekcja jeszcze gorzej wpływa na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Abcd.. To takie przesądy. Mam nadzieje że jutro się dowiem na usg jak sprawa wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 --- tak idę do lekarza, że tak powiem ae dopiero po południu bo On jest od 14 ja często w dzieciństwie miałam anginy, ale właśnie teraz nie goraczkuję co jest dla mnie dośc dziwne, mam tylko stan podgorączkowy no nic,muszę cierpliwie czekać a antybiotyk nie wpływa źle na dziecko ? Gocha co do kremow antybakteryjnych, to mam nadzieję, że masz dobrany odpowiedni, czy przez kosmetyczkę czy farmaceute - ja z moich kosmetyków musiałam zrezygnowac w ciązy, ze względu na jakiś tam jeden silny składnik (nie pamiętam już jaki), którego w ciązy nie można używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd 123 -- ja miałam w 5 tygodniu tez zapalenie zatok, ale byłam u lekarza i kazał leżeć, właśnie domowe sposoby płukania inhalacji stosować, powiedział, że antybiotyku mi nie da i dopiero jakby mi po tygodniu nie przeszło, chciał przepisać antybiotyk, ale na szczęście przeszło, stąd teraz moje zastanowienie no ale zobaczymy cos dzisiaj powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie z pęcherzem też mam tak jakoś dziwnie, bo nie mogę się do końca wysiusiac i naprawdę często bardzo biegam do toalety. Plus te bóle. No zobaczymy. Wizyta już równo za tydzień. Co do pogody- mam już dość. Poważnie. Kupiłam już lżejszą kurtkę ciążową i jak było ładnie to już w niej chodziłam. A w Wawie znowu zima a mi już tak ciężko w zimowej, oprócz lekkiej bluzki nic nie założę, i to ledwo zamek zasuwam. Ech... uwzięła się na nas brzuchatkach ta zima. Sex- ochota chyba taka sama, ale seks nie jest ten sam. My się częściej peetnigiem pocieszamy, bo mam obawy i nie potrafię się w pełni oddać tej czynności. Poza tym brzuszek już zaczyna przeszkadzać. Kolejny powód dla którego chciałabym już mieć maleństwo na rączkach. Muszę dzisiaj niestety wyjść z domu, choć bardzo mi się nie chce;( Te postanowiłam ciążę przeleniuchować, bo do tej pory ciężko pracowałam;) Miłego dnia dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do chorowania. Ostatnio wypowiadał się lekarz, który powiedział, że powinno się leczyć w ciąży jeżeli jest się chorym, bo choroba znacznie gorzej wpływa na dzidziusia niż antybiotyki. Poza tym WIĘKSZOŚĆ antybiotyków jest dozwolona w ciąży. Głowa do góry. Nic się nie stanie maluszkowi. Ja "noszę" dziewczynkę, wysypało mnie strasznie, jakiś horror, na plecach dekolcie, twarz niestety też... włosy wcale mi nie rosną woda sie zatrzymała znacznie, ale każdy mówi, i ja sama to widzę, że twarz mam promienną i ładnie wyglądam, a ponoć córcia "odbiera" urodę. To na pewno nie jest reguła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wlasnie pojechal... ma dzis cala Polske do przejechania :( lezka mi sie zakrecila jak pocalowal mi brzuszek :) wracajac do sexu to ja chyba wlasnie przez to, ze tak dlugo nie moglam to teraz i jakos mi ochoty brak... i mam wyrzuty sumienia w stosunku do meza... :( mnie dzis cos brzuch pobolewa-narazie po nospe nie siegam, a w planie mam lezakowanie :) od wczoraj mowie juz do brzucha Franek :) jeszcze kilka lat temu powiedzialabym, ze bardziej "wiejskiego" imienia nie ma, a tu prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka83
Cześć dziewczyny. Jestem tu pierwszy raz. Mój pierwszy dzidziuś urodzi się w sierpniu. Dziś wieczorem wizyta , dziś dowiem się czy to będzie chłopiec czy dziewczynka dlatego tymbardziej chcę zabrać męża na wizytę. Myślicie ,że lekarz pozwoli mu wejść na samo usg? Emocje, emocje, emocje przed każdą wizytą czy Wy też tak macie? Radość z małą dawką niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli lekarz uzna, że tak lepiej (tzn a antybiotykiem ) to się nie będę zastanwiać (włąśnie ze względu na boba) tylko ja co chwilę coś mam i to mnie martwi, bo nie doszłam jeszcze nawet do połowy ciąży, chyba teściowa po mnie przyjedzie, bo nie mam siły :( Goosiaa2 - wiem co czujesz, i nie martw się, zleci :) ja już się jakoś przyzwyczaiłam, chociaż obojgu nam coraz trudniej tak żyć a to już kilka lat co do seksu , no to mam wizytę 18 marca, do tego czasu bezwzględny zakaz Franek mi się podoba strasznie :) ja ciągle jednak mówię bobo, jeszcze 4 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×