Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

No niestety :D moj kolejny pies bedzie mial na imie Wanda. A teraz mam Sonie i tez juz mialam sytuacje, ze na specerze podbiegly do mnie 2 dziewczynki w wieku 7-8l - ze piekny piesek i czy mozna poglaskac. No i jedna sie pyta "jak sie wabi?" - Sonia. I mowi do drugiej "o to zupelnie jak ty" :D wiec takie sytuacje sie zdarzaja. Wystarczy, ze w papierach bedzie miala Karolina, a jak tam bede na nia wolala w domu to inna bajka. A propos imion to jeszcze znam dziewczynke, ktora ma na imie Lea.. ladnie, ale jak bedzie chciala zostac kims powaznym w zyciu i wykonywac jakis nieartystyczny zawod, to chyba bedzie musiala zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka to Kaja a na naszej ulicy ludzie nazwali swojego psa tez kaja. w sumie kiedys Kuba to psy sie tak nazywalo a teraz to popularne imie chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie: - http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2933331 - http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2810279 - http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2936580 i pare podobnych topow. Po sukienke i spodnice wybiore sie na zwykle zakupy, bo sukienke jednak wole przymierzyc, a lekkie spodnice trafiaja sie przeswitujace i tego nie da sie ocenic na zdjeciach :) A dla dzidziuli - te na ktorych mi najbardziej zalezy: http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358123/1047651/ROZPINANY+SWETER+Z+DZIANINY http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358123/1150038/SPODNIE+ZE+SZNURKIEM http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358123/1048722/HAFTOWANA+KOSZULA+BODY http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358123/1048740/KOSZULA+SWISS+DOT (mam nadzieje, ze dobrze sie powklejalo :o ) Niestety mam juz w tym miesiacu na koncie 2 ataki na Kappahla, zaraz przyjdzie wozek i fotelik. Takze zamek na wydatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie Kuba dla psa !!!! :-p Pies to Reksio Burek i Kajtek- Kajtek to syn mojej kolezanki tak na marginesie ;-) Aa no i moj sasiad mial 2 suczki jedna po drugiej i kazda sie wabiła Diana... Na obozie kiedys przyszla taka miejscowa dziewczyna z wioski o takim imieniu no i faktycznie za przeproszeniem niezla z niej suczka byla skoro 4 chlopakow ją bzykalo jednej nocy błe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie nazywają swoje zwierzatka imionami dla ludzi dość często, ale to chyba ze względu na to, że kochaja swoich pupili i traktują ich jak członków rodziny...w sumie to znam kilka zwierzątek o imieniu Maja, Kaja, Diana, Maks, Oskar, ...dla mnie to żaden problem, że zwierzatka nazywane są imionami ludzi...to świadczy jedynie o tym że musi byc ładne dane imię , no i popularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa przypomnialam sobie psa z dziecinstwa- na pobliskim podworku biegal maly czarny chudziutki piesek, taka troche mala wredotka szczekająca piskliwym glosikiem.. No i wlascicielka - mila starsza pani- zawsze go popoludniu wołała " Józek chodź na obiadek!! Józeeeek!" :-) :-) Juz wiecej nigdy nie spotkalam psa z takim imieniem :-) Niestety nie odpala mi tych linkow z zary. Moze przez to ze z telefonu pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, dziewczyny jak my sobie zaczniemy jeszcze wkręcać jakie imiona noszą psy to już wogóle:):) A co do Kuby, to kiedyś owszem było bardzo popularne ale dla koni, a nie dla psow:) u moich dziadków na wsi prawie każdy koń w zagrodzie to był Kuba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Hej dziewczyny! Właśnie wróciłam z usg- z maleństwem wszystko dobrze. Lekarka próbowała określić płeć i na 60 % będzie ......dziewczynka. Jednakże maleństwo było bardzo wstydliwe za bardzo nie chciało pokazać co tam ma i lekarka mówiła abyśmy się za bardzo nie nastawiali na dziewczynkę bo może się okazać na następnym usg że jednak chłopak ale bardziej jej to wygląda na dziewczynkę. Za pewna to nie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Któraś z was miała jakąś teorie co do tętna dziecka oraz ph moczu a płcią dziecka. Jakoś nie mogę tego znaleźć - zbyt dużo piszemy:D Tętno płodu mojego dziecka wynosi 140 a ph moczu 5. To wychodzi bardziej na dziewczynkę czy na chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - dobrze, ze wszystko dobrze :) a na poznanie plci najwidoczniej przyjdzie czas. Chociaz jezeli zalezalo Ci na tej wiedzy, to doskonale Cie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obu dziewczynka :) tylko, ze to sie sprawdza w pierwszych badaniach :D wiec juz moze byc troche po fakcie. Chociaz u mnie pH moczu sie zmienia i na ktoryms badaniu doszlo nawet 7,5, to tetno doslownie ani drgnie - sztywne 145 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez z tego wszystkiego wychodzi na dziewczynke bo ph 5 a tetno od 140 do 150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam czy Wam o tym pisalam czy nie, ale ja juz mam papiery na dziewczynke :D z USG polowkowego na tej kartce z opisem calego wyniku badania, pelno medycznych terminow, nazw itd..a gin na koncu wpisala "Dziewczynka." Nie zadne "plec zenska", "kobiece narzady plciowe"...tylko wlasnie "Dziewczynka." :) slodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te moje wyniki jakies dziwne... jakos nie moge ich skomfrontowac z internetem wiec poczekam na srode i na wizyte u lekarza :) musze jej tez powiedziec zeby mi zrobila badanie ginekologiczne bo cos mi sie sluz nie podoba :( moj maz jutro w delegacje :( tak dawno nie byl, ze jutro sie chyba zaplacze :) lalka rzeczy z Zary sliczne :) pracowalam w INDITEX 5 lat na dosyc wysokim stanowisku-wiem, ze te ciuchy nie sa tyle warte no ale swiadoma jestem, ze oczy z cena nie zawsze wygraja :) sama kupuje prawie wylacznie w butikach tej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr a ja kłoce się z mężem o to aby zniósł mi rowerek stacjonarny do pokoju. niestety namówić go nie umiem. Przekonuje go że to dobre dla zdrowia i zalecane nawet dla kobiet w ciąży no ale na upartego nie ma rady ;/ więc dalej będę leniuchować na kanapie :/ kurcze a tak by mi się to przydało, trochę mi kilogramy poszly tu i ówdzie w boczki i uda :( no ale nic więcej spacerów i może chociaż trochę zachowam moja formę :) dziewczyny mi lekarz pwoiedział że jak mam sprzet to mam zrobić ten test glukozy w domu... powiedzcie mi jeśli planuje go zrobić wieczorem to nie ma żadnych przeciwskazan? rano mąż w pracy a sama kłuć się nie będę ;/ no i ile wcześniej powinnam już nie jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja wiem to nie je sie juz 10 godzin przed... ale slyszalam juz nawet teorie, ze nie trzeba go robic na czczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goosia a można wieczorem? abo przynajmniej okolo 14? czy koniecznie muszą to być godziny ranne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie wiem, sklamac nie chce... chyba mozna wieczorem... ale czy Ty masz sprzet do pobierania krwii z palca?? bo mi gin powiedziala zebym koniecznie powiedziala, ze maja mi pobrac krew z zyly bo inaczej wynik jest oklamany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam na pobranie z palca. Czyli co źle? mój lekarz nie pytał się mnie o takie rzeczy hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pewnie znow co lekarz to opinia-ja tez mam w domu sprzet ale ona kazala koniecznie z zyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - proste ze nia sa. Tzn inaczej - proces ich wyprodukowania, cala towarzyszaca temu logistyka i utrzymanie sieci sprzedazy na pewno nie ma nic wspolnego z cena na polce. Jakosc tez bywa dyskusyjna. Ale niestety sa ladne i nie umiem nic na to poradzic :D Mysle, ze te testy z palca nie moga byc az takie oszukane, bo to jednak testy dla cukrzykow. U nich przeklamanie mogloby sie rownac spiaczce cukrzycowej lub nawet smierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testow to wiadomo-u mnie tata ma cukrzyce wiec cos wiem na ten temat... ja tylko mowie co mi gin kazala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za informacje dziewczyny :) \ my teraz cekamydo końca tygodnia na zamówiona komodę i od przszłego tygodnia ruszamy za małym remontem pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka -- śliczne to białe body/koszula! Ines -- rowerek stacjonarny też mam, ponoć jest zalecany,ale moja gin mi zabroniła jeździć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i równo za tydzień kolejna wizyta. Mam nadzieję że do poneidziałku Emilka nie odwróci się znowu pleckami. Teraz jest chyba fajnie ułożona bo bardzo mocno wyczuwam jej ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×