Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Noelia -- ja też się smialam,ale jak byś widziała minę mojego jak to mówił,zeby mnie czasem nie urazić:-) Rolada,Dominika -- daaaawno Was nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chce conajmniej 2-oje... a moze i troje :) K. chce dwoje :) podobno zawsze chce sie tyle ile ma sie rodzenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd --Odnośnie porodu to sugerować się lepiej terminem ostatniej miesiączki? U mnie na razie idzie to równo,ale na początku był tydzień różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wiem i odliczam do 2 sierpnia ;) ale mimo wszystko już bliżej jak dalej , już bym chciała tulić swojego syneczka ;) ale jeszcze trzeba troszke poczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellix--- ja się napaliłam na ten wózek,ale szybko mi przeszlo po tym jak dowiedziałam się że jest ciężki/ ja muszę mieć taki ok.12 kg a ten ma 16/ i nie ma zwrotnych kół. Ale jest śliczny i ponoć wygodny bo zarówno gondola jak i koła duże-dobre na wertepy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi tlumaczyl lekarz ze sugeruje sie terminem z OM bo kiedys pytalam go o kolezanke ktora ma 4 tygodnie roznicy miedzy OM a terminem z USG. jej wyznaczyli termin z OM a ciaza faktycznie jest mlodsza. moj lekarz mowil ze do tygodnia roznicy max 2 bierze sie termin z OM a przy wiekszej roznicy z USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha :) heh Gosiaa - not o u nas się jakby nie zgadza n a pewno chcemy dwoje a może i troje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie odliczanie... To moze sobie studniówke zrobimy? Hahaha jak przed maturą ;-) Alanja ma jutro glukoze? To czekam na sprawozdanie ze szczegolami :-) Ja nie odliczam... Staram sie jeszcze nie myslec o tym bo po co sie denerwowac? Na razie przegladam ciuszki, posciel, kocyki i mam z tego radosc. Po co to psuc myslami o bólu skurczach nacinaniu... Nie spieszy mi sie do tego, na razie starczy mi jak Kubuś mi zapuka w brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prawdopodobnie owulacja się przesunęła i z tego wynika też ten tydzień różnicy, ale moje miesiaczki nigdy super regularne nie były ;) ogółem cieszę się strasznie , bo dopiero w ósmym miesiącu starań się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę miała glukozę późno. Na wizycie 21maja dostanę skierowanie,to będzie 26tc... A test zrobię w 27. Ale ponoc można go robić do 28 tc. Zazdroszczę tym z Was które już są po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha30 też bede miała poźno ide do gina w piątek czyli 25 tyg i 2 dni i pewnie dopiero zleci mi zrobienie tego badania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wrzuciłam suwaczek z odliczaniem do dnia porodu. Mi się zgadza termin z OM z terminem USG i dalej niezmiennie wypada na 10 sierpnia. Muszę się umówić na wizytę do mojej gin bo na połówkowym byłam u innej. Jutro zadzwonię bo pewnie musi mi zlecić to badanie glukozy. Do kiedy je trzeba wykonać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada powinno się je wykonać do 28 tygodnia ciaży , tak mi mówił moj gin ;) a ze on uważa że na to jest czas to inna sprawa ... ;) co lekarz to opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A są jeszcze jakieś inne ważne badania, które należy wykonać na tym etapie ciąży ?? ...zrobiłam sobie kakao...pycha... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No ja też mam obawy co do tej glukozy. Wizytę mam w poniedziałek i pewnie dostanę skierowanie. Generalnie odkad czuję ruchy to już sie niczym nie martwię i jest to całkiem przyjemne:-) Żadne bóle ani kłócia mnie nie martwią, a uspakaja mnie już jeden kopniak dziennie. Z kolei Noelia musze Ci powiedzieć że zazdroszczę tego jednego kilograma. Czytałam też o kobietach które w ogóle nie tyją w ciąży więc nie masz się czym przejmować tylko cieszyć:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam drugi raz toxo i przeciwciala. przeciwciala musze jeszcze zrobic mieszy 28-32 tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Dziewczyny nie przejmujcie się wagą! Pomyślcie że te wszystkie kg to dla maluszka - zejdą jak będzie się karmić piersią. A mnie dziś położna zważyła i znowu na mnie nawrzeszczała.... Od początku ciąży schudłam 13 kg potem przytyłam 3 kg a teraz znowu schudłam 1,5. A co do wrednych osób- mnie najbardziej denerwują siostry. Cały czas komentują moje wielkie piersi (przed ciążą rozmiar d teraz f )oraz komentują moją straszną cerę z tekstami ,,na pewno będzie dziewczynka bo brzydko wyglądasz". Mojemu mężowi bardzo podoba się zaokrąglony brzuszek twierdzi że jest sexi i mógłby już taki zostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd a powtórzenie tych badań jest konieczne?? czy akurat Tobie tak zlecono?? Noelia jak dla mnie też +1kg to jakaś abstrakcja :) niby mój brzuch taki średni to ogólnie przytyłam...bo bluzki ciasne na brzuchu z wiadomej przyczyny ale też jakby bardziej opięte na ramionach, plecach...cóż kobieta to się musi poświęcać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No ja też mam obawy co do tej glukozy. Wizytę mam w poniedziałek i pewnie dostanę skierowanie. Generalnie odkad czuję ruchy to już sie niczym nie martwię i jest to całkiem przyjemne:-) Żadne bóle ani kłócia mnie nie martwią, a uspakaja mnie już jeden kopniak dziennie. Z kolei Noelia musze Ci powiedzieć że zazdroszczę tego jednego kilograma. Czytałam też o kobietach które w ogóle nie tyją w ciąży więc nie masz się czym przejmować tylko cieszyć:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, młody ma prawie 400g, a ja ten 1 kg zdobyłam przez ostatni tydzień, przy czym wcześniej schudłam usg mnie uspokoiło, bo wiem, że Młody jest duży i rozwija sie prawidłowo :) a ja pomimo częstego jedzenia nie tyję, ale brzuszek mi już widać :) w końcu więc muszę założyć, że jest jak mówicie :) rolada - jem tyle, że jestem w szoku, a brzuch naprawde juz widac i piersi wielkie, więc nie wiem skąd ten słaby przyrost może nadrobię aandzik - wcześniej się przejmowałam niską wagą, teraz tak jak mówię, najwazniejsze, że młody rozwija sie prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz szlak mnie trafi!!!!! ja właśnie przed chwilą wstałam, wziełam prysznic i pierwsze co zrobiłam wchodząc do kuchni, to palnełam sobie szklankę soku pomarańczowego:(:( kretynka:(:( a zbierałam sie na to obciązenie glukozy... kurde jakaś amnezja sie włączyla:( i teraz musze przełożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika23, tak czułam że wrócisz :) robiłyśmy wczoraj małą selekcję w tabelce, bo wiele dziewczyn od dawna się nie odzywa, ale Ciebie zostawiłam ;) uzupełnij w niej dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, ja to samo miałam z moczem, ciagle rano zapomniałam do pojemnika siusiu zrobić :D i tak kilka dni mi zeszło zanim wyniki zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti, to odliczanie do jednego z najpiekniejszych chwil w życiu ( mimo bólu , cierpień, nacięć , krwi i czego tam jeszcze...) no i czym bliżej tym coraz bardziej niecierpliwe będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada u mojegolekarza to jest standard ze powtarza sie te badania bo toxo mozna zlapac w kazdej chwili wiec dlatego sie powtarza. tak samo przeciwciala trzeba powtarzac bo moga sie wytworzyc na kazdym etapie ciazy i tu nie chodzi i przeciciala rh bo ja mam rh+ a lekarz tlumaczyl ze sa tez inne przeciciala ktore sa duzo grozniejsze niz te z rh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile ja mam to samo z biustem....przed ciaza mialam d a teraz f :o i mam nadzieje ze juz stanely i wiecej nie beda rosly, bo to jakies przegiecie.... U mnie dzisiaj wiosny nie widac...ponuro szaro :( a ja zbieram sie do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie mialam maly biust i z b powiekszyl sie do d wiec tragedii nie ma. u mnie dzisiaj tez wiosny nie widac. na szczescie nie pada snieg ale wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd dzięki...pewnie wszystkiego się dowiem jak w końcu się umówię na wizytę do mojej gin. A ja dziś obudziłam się wcześniej bo moja córcia od wczoraj jakoś się nie rusza za bardzo :( i tak mnie to zestresowało, że spać nie mogłam...coś tam czuje, ale i tak się denerwuje...wiem, że pewnie niepotrzebnie, ale nie umiem się "nie denerwować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Alanja rozwaliłaś mnie tą szklanką soku hahaha A mi się dzisiaj śniło, że miałam już niemowlaczka w domu i jakaś obca kobieta chciała go przewinąć i się wkurzyłam-zabrałam jej mojego synka, zaczęłam myć - w międzyczasie chciałam znaleźć ubranka na przebranie a w szafce NIE NIE BYŁO!!!! I nie miałam w co go ubrać. Myślę, że podświadomosć mi mówi, że jeszcze nie jestem gotowa..Ale powiem Wam, że pamiętam ze snu to cudowne uczucie jak go trzymałam w ramionach i niosłam do łazienki zeby pupkę umyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×