Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość Juka1983
Ines83 ja miałam zwolnienie do 12.03 i wypłacili mi z zusu 28.03 a teraz miałam do 2.o4 i pani powiedziała ,że pieniądze będą 11ego na co czekam niecierpliwie. W piątek wybieram się na zakupy z mamą zakuoy dla dzidzi bo sobie to średnio mam ochotę kupować jakieś workowate ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Alanja ja zawsze marzyłam o takim stworzonku w domu, czad:-) I ten wózek Twój fajny, a można do niego wpinać fotelik maxi cosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines - zgodnie z przepisami maja 30dni od daty wplyniecia do nich Twojego zwolnienia. Czasem jest to szybciej, a czasem wstrzymuja ile sie tylko da. Pomyslcie dziewczyny, ze lepiej tak jak graja niz jakby mieli znikac na piwka z kolegami :) ja to sie ciesze, ze moj maz ma takie spokojne "hobby" i mam go caly czas na wyciagniecie reki. A ze gra ze swoimi kolegami to juz w ogole 2 pieczenie przy jednym ogniu, bo ma zaspokojona potrzebe meskiego towarzystwa :) No ale z drugiej strony moj maz ma taki tryb pracy, ze praktycznie mozemy byc ze soba 24/7, spedza tylko ok 4-6 wieczorow poza domem. Wiec zawsze ma czas, zeby pojechac ze mna na zakupy, do lekarza, wyjsc na spacer, pomoc mi we wszystkim, a teraz to nawet wrecz zrobic za mnie...nie powiem, ciaza uplywa mi bardzo spokojnie :) Dziewczyny - dzis uswiadomilam sobie, ze mam juz dla dzidzi 3/4 wyprawki i ani jednej zabawki.. :D macie w planach cos specjalnego czy tylko grzechotka i starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - taki kolor jak chcialas? Moze podpowiedz siostrze pomysl na biznes, bo to jednak faktycznie polowa taniej niz u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka_tereska czarny z szarym w środku:) wymarzony, sama pomyslałam o tym samym:) można by było na tym zarobić no ale zobaczymy... Anndzik pewności nie mam, ale wydaje mi sie,że kiedyś czytałm i powinien podejść. Zwierzątko uwielbiam tylko jak maleństwo zacznie sie poruszać po domku to trzeba bedzie ograniczyc legusiowi wychodzenie z terrarium:) Co do zabawek to ja na początek wiadomo: karuzelka do łóżeczka, jakieś grzechotki, jedna przytulanka, bujaczek - leżaczek i mata do zabawy. Mam w planie kupić w anglii taki projektorek który przed spaniem sie dziecku włącza i maleństwo na suficie może sobie jakieś projekcje dla niemowlaków uspokajające oglądać.Widziałam to u koleżanki i było super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Hej dziewczyny! Ja dziś miałam pracowity dzień.... Powinnam dziś pisać pracę magisterską ale mój kochany mąż zapomniał mi powiedzieć że jego kolega przyjeżdża do nas razem z żoną i zostają na noc!!!! Myślałam że go zabiję. Najpierw szybkie większe zakupy ( jakoś się doczłapałam z tymi siatkami do domu) potem upiekłam ciasto, zrobiłam jakąś sałatkę, posprzątałam całe mieszkanie, przygotowałam dla nich miejsce do spania, wstawiłam pranie, wykąpałam się a teraz padam z męczenia. Najbardziej rozwalił mnie tekst męża że nie mówił mi o gościach abym się nie zdenerwowała bo mam odpoczywać.... Naprawdę mam ochotę do udusić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja gratuluję wózka - fajniusi, no i ile pieniązków zaoszczędzonych :-) Suuuper! Zazdroszczę :-) Mój mąż dzisiaj rozmawiał ze swoim tatą przez telefon i powiedział jakie imię wybraliśmy - a że Teść to kochany człowiek to nie mogłam się spodziewać żadnej innej reakcji niż, że bardzo ładne imię wybraliśmy :-) Mój przyjaciel też powiedział, że imię super i dzięki Bogu nie jakieś amerykańskie typu Kewin czy Dżordż jak to teraz modnie lubią dawać hehehe Jedynie mój brat - a to sie można było spodziewać - podsumował - Kubuś? Jak Puchatek albo sok? Mamie oczywiscie nie mówie - dowie się po fakcie bo po co mam sobie nerwy psuć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania to rzeczywiście się napracowałaś ...:/ A widzę, że dziś wszystkie z nas jakieś poddenerwowane...narzekające...czyżby humorki ciążowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniamania faceci to taki wybrakowany gatunek:) co zrobić, z nimi trudno, bez nich jeszcze gorzej:) Dobra ja idę przekupić siostrę:) muszę jej wcisnąć syna na 3 dni jak bedziemy lecieć:)mam dla niej 15 par ślicznych firmowych koronkowych stringów, myslicie że wystarczy;)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem wykonczona. najpierw troche posprzatalam potem bylismy u mamy na obiedzie i wpadl nam pomysl do glowy zeby wybrac sie na dzialke. sniegu po kolana a my tak szlismy na dzialke a pozniej droga powrotna. jestem tak zmeczona ze chyba do konca dnia nie wstane. corka i pies jak w niebo wzieci i do domu im sie nie spieszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Powiedzcie mi dziewczyny dlaczego fajni faceci wiążą się z zołzami? Ten kolega co dziś przyjeżdża jest naprawdę super ale żonę ma straszną... Straszna paniusia - wszystko wie lepiej, wszystko ma lepsze, zawsze mnie krytykuje itd. Najlepsze jest to że w zeszłe wakacje chciała nam dać swoje dziecko do nas na wakacje bo ona musi sobie odpocząć a co to za urlop z dzieckiem?? Najlepsze jest to ze chciała nam to dziecko wcisnąć akurat w terminie naszej podróży poślubnej, po za tym dziecko miało 4 lata!!! Sorry ale sobie jakoś nie wyobrażam aby 4 letnie dziecko wytrzymało bez mamy tydzień, a szczególnie że widzi nas ok 3 razy w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałam ten program "położne" :-) Nie no drastycznych scen to tam jakiś strasznych nie ma. Raczej wszystko pięknie na zasadzie - boli? masz gaz..boli - damy Ci znieczulenie.. Takie trochę nie nasze realia..No i same piękne porody, pełne rozwarcia, bez nacinania.. Jedynie mimy facetów (tatusiów)- bezcenne hahahaa Oni wszyscy bardziej to przezywają od tych kobiet - az ma się ochotę ich palnąc w łep żeby wzięli się w garść bo to kobieta rodzi a oni mają pomóc..A oni jak takie sierotki stercza wystraszeni i nie wiedzą co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ostatnio przeczucie ze moj maz nie zdazy na porod bo bedzie w pracy a z pracy do szpitala w ktorym bede rodzila ma 110 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dziś troszkę narobiłam. Sprzątanie mieszkania,pranie,kąpiel psa. Na koniec obiad - wołowina i szrlotka. Padam. W sensie że kręgosłup mi siada. Ale teraz słodki odpoczynek :-) Alanja -- fajny ten wózeczek,u nas 3w1 to ok.3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - planujesz az tak szybko sie uwinac? :) Mania - jest nawet taka ksiazka "Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy" chociaz chyba nie doslownie o taka zolze chodzi. Ale mysle, ze faceci sa bardzo prosci w swoim postrzeganiu swiata, u nich nie ma miejsca na kobiece intrygi, zlosliwosci i tego typu niuanse. Dlatego nie potrafia ich rozpoznawac i nie zwracaja na nie uwagi. Przynajmniej dopoki sami nie sa celem ataku :D ale dziwi mnie za kazdym razem jaka trzeba byc tepa dzida, zeby odwalac takie numery jak Wasze bratowe czy kolezanki... Ja bym nawet psa nie zostawila pod opieka kogokolwiek spoza domownikow, a co dopiero malutkie dziecko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska mysle ze teraz moze byc szybciej niz pierwszy porod ale fakt jest taki ze maz moze miec problem z wyjsciem z pracy bo to okres urlopowy wiec bedzie za malo pracownikow i jak przyjdzi emu czekac np. 4 h to moze byc troche dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale dziwna zupa! Pierwszy raz taką widze :-) Szykuj dodatkowy talerz - zaraz do Ciebie wpadne ;-) Wyszlam wlasnie z kąpieli... Miły relaks. Oczywiscie kąpiel nie za gorąca zeby nie zaszkodzic maluszkowi... Siedzialam w wannie i stwierdzilam ze bardzo mi juz ten brzuch odstaje.. No i juz problem z goleniem miejsc intymnych.. A to dopiero początek :-/ Szarlotke tez bym chetnie wszamała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ostatnio zadna nie chwali sie swoim brzuchem na zdjeciach. a ja dzisiaj odpoczne sobie bo corka jest uz strasznie zmeczona ze po kapieli nie chciala juz jesc ale maz do buzi daje jej kawalki kanapki i chociaz troche zje przed snem :) dla mnie to dziwne jak zaraz zasie bo ona chodzi spac zazwyczaj o 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooj a ja to bym zjadła ogórkową, mniaaaaam! już tak dawno nie miałam hmmmm dzisiaj mężuś poskłądał meble które przyszły, więc było trochę sprzątania uf ale najgorsze za nami :):) teraz pędze myśleć nad kolacją bo Mój D. na noc do pracy :( i jeszcze dziś mój tata przyjechał pomóc i przywiózł mile wiadomości. Razem z matką fundują nam wózek dla Emilki :) ohh ale strasznie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładniutki ten Twoj brzusio :-) Postaram sie w przeciągu kilku dni tez jakies foto zrobic. Jeszcze nie mam ani jednego zdjęcia "ciążowego" .. Trzeba będzie to nadrobic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Dziewczyny śliczne są te wasze brzuszki! mój brzuszek jest taki jak Ines :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff siostra przekupiona;) Lalka_tereska ja znam tą zupę w oryginalnej wersji:) ostatnio rozkręcałam restauracje w której właśnie serwują kuchnię ukraińską i soljanka jest podstawą:) robi sie ją przede wszystkim z podrobow typu nerki, serca. Ja oczywiście wolę wersje mięsną, bo z podrobów tylko wątróbke toleruje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcpurekd no malutki i jakos rosnac nie chce:( nie wiem gdzie nasza corunia sie miesci, ost 3 tyg temu wazyla 560 gram to teraz powolu do 900 gram bedzie dobijac:) zazdroszcze Ci ze Twoj juz taki widoczny. Ja to tylko ratuje sie jakimis dopasowantmi bluzkami zeby wogole cokolwiek bylo widac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taki brzuch to nie jest takie fajne bo kurtki jednej juz nie moge zapiacc a druga ledwo sie dopina. nie wiem co to bedzie za pare dni jak bedzie cieplej zadnej kurtki wiosennej juz nie dopinam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×