Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

a ja walcze ze slodyczami. wczoraj nie zjadlam nic slodkiego mimo ze tak kusilo bo cukierki stoja na widoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka83
Alanya nie kuś:) ja postanowiłam sobie , że słodycze tylko raz w tygodniu w weekend. Natomiast nie zamierzam żałować sobie owoców i owocowych koktajli. Wiem ,że utyłam aż tyle przez słodycze i jeśli nie chce mieć w sierpniu plus 30 muszę coś zrobić i to już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) WIOSNA :D w Rabce pieknie :D przyszla i aby juz nie szla nigdzie :) do pierwszej w nocy spac nie mogelam... za to dzis normalnie obudzily mnie promienie slonca wchodzace do pokoju przez okno :) zapomnialam Wam wczoraj powiedziec, ze z badan moczu wyszla mi infekcja drog moczowych i zaraz biegne do apteki po antybiotyk :( ze wzgledu na pogode, az chce sie isc :) abcd-co do wynikow z proby cukrowej to mialam cukier na czczo 4,55 a po dwoch godzinach 3,73 (mmol/l) ale gin powiedziala, ze nie musze pic tego drugi raz :) no tylko ta diete przypilnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka83
Czy któraś z Was się orientuje czy można rozjaśniać włosy będąc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka ja bylam na pasemkach w zeszlym miesiacu ;) Najwazniejsze zebys tych oparow nie wdychala za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Dzień dobry Dziewczynki! Słabo się odzywam bo pracuję codziennie ale czytam Was na bieżąco :) U nas dziś pochmurnie i deszczowo :( Sprawdziłam pogodę...w przyszłym tygodniu ma dopiero do nas wiosna zawitać. Wyspałam się dziś całkiem nieźle bo mąż spał w innym pokoju i nie budził mnie chrapaniem ;) Jest przeziębiony więc to chrapanie jest jeszcze gorsze :(. Oglądałam zdjęcia Waszych brzuszków. Cudowne! Mój też ostatnio mocno wystrzelił do przodu. Wstawiłabym fotkę ale nie wiem jak! Pomóżcie! Mój Żuczek najaaktywniejszy jest wieczorami, kopie mnie po całym brzuchu i mam wrażenie ,że kołowrotki tam kręci :)Już kilka razy puszczałam mu muzykę przez słuchawki...ciekawe czy mu się to podobało...Wczoraj zrobiłam potężne zakupy na Allegro dotyczące wyprawki. Niebawem przyjdzie do mnie mega paka: pieluszki, butelki, chusteczki itp. Już nie mogę się doczekać :)) Wizytę mam za tydzień we wtorek. To będzie mój 23 tydzień a już 2 tyg temu dr powiedział że Mały waży ok 460g i mierzy ok 20 cm...to chyba strasznie dużo jak na 21 tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd to faktycznie inna jednostka... i nic Ci nie mowilili na ten temat?? ja tam pod tym wzgledem wierze gin-bo dieta mi nie zaszkodzi, normalnie moge jesc slodycze itd. tylko malo a czesto :) co do brzuszkow to ja mam nawet wrazenie, ze moj zmalal, a juz na pewno sie zatrzymal :) moze i dobrze bo jak sobie pomysle o tym weselu za miesiac i moim swiadkowaniu to nie chce byc jak beka :) od poczatku ciazy przytylam 6 kg wiec uwazam, ze to ok bo zawsze bylam "przy tuszy" i balam sie jakis 20kg ale mam nadzieje, ze do tylu juz nie dobije :) sluchajcie mam dylemat-moja krawcowa szyje jednak mi grafitowa sukienke-chcialabym ja na wesele rozjasnic i wpadlam na pomysl pomaranczowego... co Wy na to?? :) wypatrzylam juz buty i torebke, ale teraz waham sie nad bizuteria-zebym znow jak mandarynka nie wygladala :) pomozcie :) i powiedzcie mi jeszcze jedno-widzialam na allegro rajstopy dla ciezarnych... czy faktycznie normalne sie nie nadaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka83
asiaż wydaje mi się ,że to w normie, czytałam ,że średnia waga w 23 tyg to 450g a długość 20 cm. Ciekawa jestem jak moja mała bo ostatnio nie dowiedziałam się ile waży i mierzy a wizyta dopiero 23ego. Chętnie zrobiłabym pasemka ale znając moje szczęście spotkam u fryzjera kogoś z pracy tego się obawiam:) trochę głupio na zwolnieniu i do fryzjera sobie chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz mowil ze wyniki mam bbardzo dobre i nie kazal ani jeszcze mniej sllodkiego ani nic bo wszystko w normie. zawsze mialam niski cukier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - u mnie też słonko ale takie jakieś niewyraźne że coś czuje, że popołudniu nadejda chmury bo zapowiadają u mnie opady deszczu -dzisiaj przelotne a jutro cały dzień..Oby nie.. Co do ogórków w ciąży - no to może właśnie chodzić i wszelkie nowalijki, które pojawiają się wczesną wiosną a są nafaszerowane chemią bo pędzone i pryskane..Nie wiem jak to sie do ogórków - bo np. jak przyjeżdżają z hiszpanii gdzie jest słonko to chyba nie musiały byc sztucznie pędzone?No ale malutkim dzieciom też się nie daje nowalijek typu rzodkiewka, sałata itp.. A co do brzuszków - śliczne. No i oczywiście, że będzie różnica w ich wielkości bo między tymi z początku listy dot. terminu porodu a końca listy jest prawie miesiąc różnicy. No i druga sprawa, że w kolejnej ciąży też brzusio szybciej rośnie niż u dziewczyny która jest w ciązy pierwszy raz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Emilka w 21 tyg wazyla 560 :) duza babka z niej rosnie, choc nie wiem po kim:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka oczywiście, ze można włosy rozjaśniać w ciązy :-) Ja robie regularnie pasemka. A jak nie chcesz spotkać kogoś z pracy umów się w godzinach, kiedy Twoje koleżanki pracują. :-) Moja wizyta juz jutro. Mam na 12:30 :-) Bedzie równo 21 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka a co to ma do rzeczy, ze bedziesz u fryzjera na zwolnieniu?? przeciez masz zaznaczone, ze mozesz chodzic i niomu nic do tego-co masz przez 9 miesiecy wychodowac sie na malpke czy zarosnietego niedzwiadka?? :) nikomu nic do tego-zwolnienie masz dlatego, ze albo praca nie pozwala Ci na to zeby pracowac w ciazy albo jest tam atmosfera ktora tez temu nie pozwala... no a jezeli to drugie to ja mialabym w dupie co sobie ktos tam o mnie pomysli-przeciez sie nie zamkniesz w domu na okres ciazy!!! :) przepraszam, ze tak impulsywnie wyskoczylam ale dla mnie to smieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam maila od kolezanki z pracy (jest w ciąży tez - ma termin tydzień po mnie) i doradziła, zebym na badanie glukozy koniecznie wzięła ze sobą całą cytrynę i wypiła ten płyn z cytryną :-) Tez o tym czytałam w necie i myślę że to super pomysł bo cytryna neutralizuje w znacznym stopniu słodki smak :-) No i napisała że kupuje dla dziecka czujnik oddechu bo się boi, że dziecko przestanie oddychać...Co o tym myslicie? Czy to nie przesada..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) aniolku powodzenia :) eh chcialam sie pochwalic swoim brzuszkiem, i niby obrazek zamieścił mi się na forum elektroda (nie wiem , która z Was tam zamieszczała), jest adres, link, wszytsko, tylko, że się nie wyświetla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - powiem szczerze, że nawet mi to do głowy nie przyszło, ale pewnie dlatego, że nie wiedziałam, że coś takiego jest nie wiem, nie mam zdania na ten temat :) musze poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd nie strasz mnie. Juz ost panikowalam:( moze jeszcze sie zmieni i troszke przystopuje eh... Ja urodzilam sie z waga 2700 a maz 2800 wiec mam ogromna nadzieje ze kruszyna poda sie na ktoregos z nas. Inaczej bedzie ciezkooo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras to juz kupila ten czujnik-nie wiem czy nie lalka... :) ja chyba zrezygnuje... z reszta moze glupio i oszczednie to zabrzmi ale narazie i tak nie mam na to funduszy a to dosyc spory wydatek :( nie bede sie zapozyczac... :) zapomnialam Wam powiedziec, ze wczoraj od gin dostalam cala reklamowke gazet, poradnikow i probek :) jedna z ksiazeczek jest cala o wyprawce... ale nie bede jej tu przepisywac bo juz milion razy byla zamieszczana :) no chyba, ze chcecie porownac to przepisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak strasznie balam sie z corka bo ona tez bardzo duza byla caly czas i bylam przestraszona do 36 tygodnia ale okazalo sie ze lozysko zwapnialo i mala juz przestala roznac i wyszla 3200 i 52 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines ) mała może przystopować :) nie martw się na zapas abcd - ja po raz pierwszy w ogóle zmaieszczam takie foto, ale chyba się udało jednak, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udalo sie :) twoj brzuszek chyba jest najmniejszy z tych zamieszczonych zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - tak, ale ja jestem chyba i tak do tyłu w porównaniu z resztą dziewczyn (zdjęcie zrobione w 20tc) jakieś 5 dni temu bo teraz leci mi 21 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co jestem dobrej mysli, zobaczymy. Noelia malutku i zgrabny brzuszek masz :) ostatnio pisalyscie o kąpielu i narobilyscie mi ochoty więc pędze do wanny, poki mam czas dla siebie :) jutro czekaja mnie porzadki i spore zakupy, w sobote urodziny bratanicy a znowu w niedziele odprawiam moje urodziny. Troche sie tego obawiam, bo mąż ma 4 braci, wszyscy pozakladali rodziny i imprezka bedzie na 19 osób... Ciekawe czy podołam czt polegne ze zmeczenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×