Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Ciuszki w next faktycznie sliczniutkie i ceny bardzo zblizone do cen np w H&M no i przesylka darmowa- super. Jednak dla mnie to troche za drogo kupowac wszystkie takie nowe sliczne ubranka w tych cenach, zwlaszcza ze dziecko za chwile wyrosnie. Ciesze sie ze udalo mi sie kupic pake na allegro i tam mialam pare fajnych rzeczy z nexta i inne firmowki. Mysle ze glownie bede starala sie kupowac firmowki taniej na allegro lub w outletach. No chyba ze jakies pojedyncze sztuki super znajde i sobie "zaszaleję". No ale brat z doswiadczenia mi mowi ze dzieci rosna w przerazającym tempie a do tego dochodzą wydatki na zabawki, sprzęty, leki, nianie, przedszkola i jakos trzeba będzie rozsądnie gospodarowac pieniązki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - ja też nie zamierzam kupowac nowych ciuszków no chyba, że bodziaki, bo te są najbliżej ciałka, ale tak to nie, chyba, że się trafi okazja a te ciuszki z allegro są w tak idealnym stanie... że więcej Nam nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia no sąsiadkami nie jestesmy, mozesz swobodnie brac to imie pod uwagę - zwlaszcza ze jest takie łaaadne :-D :-D Aaaa dzisiaj po spacerze wyszlam na troche na ławke kolo piaskownicy- kolezanka wyszla z 4 swoich potworkow i sobie chcialam z nią chwile pogadac ;-) dołączyl sie kolega z klatki obok z corką potem kolejny tatus z corką i sie zrobila niezla ekipa. Smiali sie ze juz powinnam sie wprawiac i grzac miejsce na ławce hahaha No ale smiac mi sie chcialo bo zlecialy sie jeszcze dwie kolezanki bez dzieci ktore specjalnie wyszly zeby zobaczyc moj brzuch heh . Jedna to sie nawet przyznala ze juz od kilku miesiecy z matką obstawiają czy jestem w ciazy czy nie bo zaobserwowaly ze do pracy rano nie jeżdże z mężem... No i ona zgadla bo dobrze obstawiala... Tak na marginesie to troche smutne ze tacy ludzie nie mają wlasnego życia tylko codziennie obserwują czy jedziesz o 7 rano do pracy, kiedy wracasz i ich rozmowy toczą sie na moj temat Hahahaha No ale mowilam - zyje wsrod sąsiadek z cyckami na parapecie.. Moze nie doslownie ale kazdy obserwuje tutaj wszystkich zza firanki i plotkuje. A ja jestem niezlym kąskiem do plotek bo malo kto cos o mnie konkretnego wie. Od dluzszego czasu tylko tu nocowalam, studia w innym miescie, znajomi w innym miescie, nawet slub mialam w innym miescie i sąsiadki dowiedzialy sie po fakcie. Jeszcze mialy o to do mnie pretensje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo ja jak na razie wszystko kupuję nowe.Zaczęliśmy wcześniej wszystko kompletować aby nie odczuć tego finansowo:)I powiem Ci,że jest ok:)Ale gdybym miała okazję kupić Sarze kilka ciuszków w dobrym stanie używanych to na pewno bym kupiła:)Muszę poprzeglądać te zestawy na allegro:) Body Z krótkim rękawem mogę polecić w C&A 5 PAR ZA 29.90:) No i ostatnio były tam promocje jeansów:)Kupiłam 2 pary za 50 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAttiYo - :) kiedyś też mieszkałam w takim miejscu, tu w lesie rozmaiwam ze zwierzętami :) co do imienia, no ładne KattiYo :) heh i dzięki za zezwolenie, ale pewnie jeśli się bym na to zdecydowała nawet brak Twojej zgody nie zrobiłby na mnie wrażenia :P :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika no ciuszki w tych zestawach są w super stanie, ja mialam nawet kilka nowek z metkami. Warto przegladac aukcje. Ja juz ciuszkow na poczatek mam wystarczająco duzo. Tak do rozmiaru 68, kilka na 74. Reszte juz bede kupowac na bieżąco gdy bede lepiej znala moje potrzeby i tempo wzrostu Kubusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka ja Cię pamiętam:)Gratuluję synków a teraz córeczek:)To Wam się trafiło:)Dar od Boga tyle dzieciaczków:)Na pewno jakoś dacie sobie radę:)Ważne aby teraz ciąża przebiegała prawidłowo. Ja właśnie skończyłam pisać całą wreszcie kompletną listę akcesorii potrzebnych dla Małej...załamałam się ile tego jest.Trzeba zacząć wszystko kupować.Z tego co widzę to ubranka przy tym wszystkim to pikuś:P A Wy Kobietki jak radzicie sobie z kompletowaniem tego wszystkiego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!a ja wczoraj mialam dzien straszny bo sie czyms zatrulam.wymioty i goraczka mnie meczyly.ale juz dzis lepiej.no dzis postów moze nie bedzie wyrzucać.musze sie wam pochwalic ze kupilismy z mezem mieszkanko i dzis jedziemy do notariusza:-) jestem taka szczesliwa ze wreszcie wlasne mieszkanko bede miec:-) milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja tego nie lubie :( cala noc snia mi sie jakies koszmary (nic ciazowego), a teraz pobudka o 6 i juz nie wiem czy uda mi sie zasnac.."az" 5h snu za mna. Ale za to widze, ze dzidzia szaleje i robi sobie poranna gimnastyke, to pewnie zaraz mnie przyszpili glodem. Na pierwsze bedzie miala Karolina, ale na drugie chyba jej wpisze Gastrofaza :o potrafi mnie przyprawic o taki atak glodu, ze az sie skrecam. A normalnie jestem osoba, ktora nie ma najmniejszego problemu z najbardziej restrykcyjnymi dietami, nawet takimi jak 14dniowa glodowka. Do sklepu tak daleko a ja zjadlabym swieza drozdzowke :D aandzikk - zalezy co wybierzesz, bo jezeli jakis popularniejszy model to moze nie bedzie az takiego problemu. Mnie zdenerwowali, bo wystawiaja towar, ktory jest nieosiagalny. Miesiac intensywnego wybierania wozka, jezdzenia po sklepach i przekopywania internetu, porownywania, dopasowywania najdrobniejszych szczegolow, w koncu sie na cos decyduje, skladam zamowienie, a oni dzwonia ze "dostawa wozka bedzie za tydzien, ale to juz nowa partia i beda nowe kolory". "Nowe kolory" okazaly sie nie do zaakceptowania (mialam wybrany czekoladowy braz a w nowej kolekcji zamieniono go na sraczkowaty z czerwono-szarymi detalami). Wiec cala procedura wyboru od nowa...zamawiam, telefon ze sklepu "dostawa za miesiac, w polowie kwietnia" - Ok, mam czas, poczekam, TYLKO prosze zwrocic uwage, ze zamowilam wozek na bialym stelazu, a dziwna sprawa bo w innych sklepach nie maja takiej opcji kolorystycznej, a u was jest. "Dobrze, dopisze w uwagach zamowienia". Po wielkanocy domowilam do wozka fotelik, znowu telefon "Dobrze dobrze, wozek i fotelik w polowie kwietnia". W "polowie kwietnia" przez caly dzien nie udalo mi sie dodzwonic pod zaden nr podany na stronie, a dzwonilam nawet do dzialu reklamacji, zeby tylko ktokolwiek odebral i mi cokolwiek wyjasnil, na stacjonarne i komorki - albo odrzucane polaczenie albo minuta sluchania sygnalu. W koncu zadzwonilam do innego sklepu (gdzie maja te wozki 150zl taniej), ale "moj" kolor tylko na szarym stelazu - Pani poprosila o podanie interesujacych mnie kolorow, to zadzwoni do dystrybutora i da mi znac na kiedy i jaki moga sprowadzic. Co sie okazalo - ze wybrany przeze mnie kolor na bobowozki.pl nie wystepuje u polskiego dystrybutora i byc moze dlatego mojego zamowienia do tej pory ani widu ani slychu. Za to na mamaija.pl dostalam pelna liste kolor-data na kiedy moge miec wozek i wyszlo w dodatku 200zl taniej + wysylka kurierem gratis. Dluga historia, ale nie mam co robic o 6 rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiam wczorajsze zaległości:( Ellisska mi najbardziej podoba się Jagoda:) Gosia takie spotkanie nasze spotkanie to byłby nie zły zlot ciężarowek;) Kattiyo ja pólroku temu kupiłam większe mieszkanie i uwolniłam sie od takich strasznych sąsiadek,, mieszkałam w bloku gdzie prawie sam emeryt i to była porażka, każda imprezka kończyla się wizyt policji masakra:( a teraz hulaj dusza piekła nie ma:) Smile mi podobają się podobne łóżeczka tylko białe... Namirka gratulacje zakup mieszkania to nie złe przeżycie, a teraz urządzanie i parapetówka:) Lalak spoko ja już też po śniadaniu bo małe tak dawało czadu,że musiałam wstac i coś zjeść.. Dominika wózek nawet jak kupisz w pierwszym lepszym sklepie w UK to i tak wyjdzie taniej niz u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelkę:) z moim faktycznym terminem porodu:) nick ............wiek....ostatnia @......termin porodu....płeć---imię elliska............27.........14.10........19.0 7.2013...córka abcd123.........26.........23.10... ....30.07.2013...syn-----Artur Goosiaa2........25.........16.10........23.07-6 .08 ...syn----Franek ines89...........24..........23.10........30.07 .2013...córka----Emilka aandzikk........24..........26.10........01.08 .2013...córka Adrianna Pauliannaaaaa..29..........25.10.........01.08. 2013...córka smile..............22.........18.10..........02.08.2013 Synek--- Aluś stokroć..........28..........27.10 ........03.08.2013 KamaKamaKama..29........26.10........03.08.2013...Synuś ellix................27.........29.10........4.08.2013... syn----Leon lalka_tereska...29..........26.10.........08.08 .2013...córka---Karolina szczesliwakobieta.27........2.11.........09.08.2 013 sandzia161......25...........2.11..........09.08 .2013...synek----Oskar Alanja1974......38............2.11..........09.08.2013.nie chcę wiedzieć rolada...........28............3.11..........10.08.2 013...córka asiaż32......... 32............3.11..........11.08.2013...synuś Hanuś27.........27............4.11..........11.08.2 013...syn Dominika23.......23..........09.11........16.08 .2013 córka---Sara doremi25.........25...........11.11 .........18.08.2013...córka ManiaMania89...24...........11.11..........18.08. 2013 Aniolek2404......29...........10.11..........20.0 8.2013 Julka32...........31...........26.10...........23 .08.2013 gocha30..........30...........16.11...........23.08 .2013...córka Pola KattiYo............33..........16.11...........23. 08.2013...syn ----Jakub Noelia.............28............18.11.......... 25.08.2013...synuś Olcia30...........30............20.11..........27.08.2013 ...synuś--Michaś Sumeja............30...........24.11............30.08.201 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja to od wczoraj wogole nic nie moglam odpisac, nie pojawiala sie opcja "odpowiedz" :( witamy mame blizniaczek :) fajnie, ze chociaz jedna na forum :) wczoraj wieczorem opowiadalam o tym mojemu K. i normalnie uwierzyc nie mogl... w to ze blizniaczki i to, ze juz sie 5 zrobi z tego :) mi tez zawsze po glowie chodzily no ale w rodzinie nie bylo wiec trudno bedzie trafic :) wczoraj padlam na pysk... normalnie niby po niczym ale bylam tak zmeczona, ze ledwo prysznic bralam... sny tez jakies dziwne, ze gin mi na urlop poszla a ja l4 potrzebowalam i takie tam, to chyba spowodowane dzisiejsza wizyta :) czeka mnie dzis dluuuuugie wyczekiwanie... moja gin znow gdzies wyjezdza wiec dzis bedzie nas u niej masa... sama mnie uprzedzala... chyba pojade dwie godziny wczesniej zeby byc jedna z pierwszych :) Franka czuje, ale malo sie rusza-po ostatnich schizach nie biore tego do siebie, wazne, ze czuje codziennie kilka razy :) juz nie moge sie doczekac dzisiejzego usg-choc od momentu kiedy jest wiekszy to jakos nie moge wylapac jego poszczegolnych czesci na ekranie :) a wlasnie... wczoraj bylam w Krakowie i zajzalam do "swaiata dziecka" normalnie oczoplasu mozna dostac od tych wszystkich ubranek itd :) ale wiadomoc dla noeli widzialam tam x-landera :) w kolorze rozwoym :) no i nie wiem czy dokladnie o taki Ci chodzi, nie pytalam o nic wiecej bo czasu mialam malo, a i sprzedawca zajety byl tymi naprawde kupujacymi, a nie tylko ogladajacymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Hej dziewczyny! Długo się nie odzywałam a to dlatego że miałam sporo zajęć na uczelni a w niedzielę i poniedziałek leżałam w szpitalu- teściowa chciała mnie zabić:P W niedzielę byłam u niej na wizycie i dała nam do zjedzenia ciasto. Pytałam się ją 3 razy czy aby na pewno nie ma w tym orzechów - ona na to że nie, że pamięta że mam uczulenie i zrobiła je specjalnie dla mnie. Co się okazało jednak były tam orzechy - w formie nasączonego biszkoptu - do ponczu dodała jakiś olejek orzechowy. Przekonałam się o tym dopiero jak zaczęłam puchnąć i nie mogłam oddychać, na szczęście ,,kochana" teściowa mieszka obok szpitala to szybko mnie tam zawieźli- inaczej naprawdę by się to źle skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniamania sorki ale ta twoja teściowa to jakiś CHORY ŁEP!!!! no wole już nic nie pisać, bo słów brak :(:( Gosia ja też dziś wizyta w sumie po zwolnienie ale przy okazji ma gin pooglądać tą torbiel na głowce, wierze że będzie dobrze:) A może którąś z was zainteresuje taka pościel do wózeczka, bo cena wydaje się rozsądna http://allegro.pl/komplet-do-wozka-4-el-baby-raj-eksluzywna-i3196285407.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja wlasnie sie zbieram i zaraz lece do gina :) zobaczymy jak tam malutka zyje :D Mania to masz niezla tesciowa....po takich przygodach to juz bym chyba nic oprocz herbaty u niej nie jadla :o bo z tego co pamietam to na wielkanoc tez pamietala ze Ty uwielbiasz orzechy :D i bylo znimi wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania wspolczuje tesciowej. alanja posciel sliczna ale ja juz niestety mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do wozka chyba nie bede kupowac jakies secjalnego zestawu bede miec kocyki to bede malucha okrywac w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Już nic więcej ani nie zjem anie nie wypije u teściowej:P A jeśli już to z zamkniętego opakowania. Troszkę mam obawy bo w ramach przeprosin zaprasza nas na obiad ale chyba nie skorzystam i wykręcę się szkołą :P Dziecku na szczęście nic się nie stało - tylko ja najadłam się strachu. Ale niech poczeka aż w lesie zacznie rosnąć przysmak teściowej czyt. muchomorki to może ją kiedyś też nakarmię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w sumie też nie wiem czy jest sens do wozka kupować? jeszcze to przemyślę:) ale ten sprzedawca ma też śliczne zestawy do łóżeczka i raczej na pewno coś u niego kupię :) Mi już brak pomysłów na spedzanie wolnego czasu ;) mój M w wolnych chwilach buduje terrarium i czuję się troche nie dopieszczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki! Cos ostatnio nie mam weny do pisania, ale czytam was kochane regularnie :) Wczorajsza awaria na kafe mnie ominęła, akurat miałam dzień wypełniony sprawami rodzinnymi i nawet kompa nie odpalałam...Ale już nadrabiam zaległości :) abcd, wizyty masz super tanie, ja w sumie też nie najgorzej bo 80,za to Katti ...no szalejesz kochana :) X gosiia, ciesze się z udanego wyjazdu, no i masz chrześniaka Michalka -sliczne imię, narazie to nasz typ :) X Dominika, śliczny ten kombinezonik z misiem i taki neutrakny dla dziewczynki i chłopczyka, godny uwagi :) :) X Elliska, imię dla dziewczynki, wg mnie Oliwia jest ładnie :) X Noelia cieszę sie ze podoba Ci sie moje imię dla synusia, Ty też mogłabys nazwać już swojego synusia ;), Kubuś oczywiscie ładnie, podoba mi się, wybrałabym je,ale mamy juz w bliskiej rodzinie Kubusia więc u mnie odpadło od razu. X Lalka tereska, świetny ten wózeczek.Martwię sę tylko czy te małe kółka dadzą radę po śniegu... Ja wczoraj bylam oglądać u znajomej ten używany Quinny Buzz 4, no i jest po prostu swietny ( chociaż z przodu też ma małe kółka :( .Jej synek ma dopiero roczek ale nie che (ponoć) jeździć w wozku,a ona chyba potrzebuje kasy, bo chce sprzedac szybko ten wózek, a naprawde jest w stanie idealnym.spacerówka jest granatowa a gondola czarna ze srebrnym :D no i chce 1500 ale myslę że do negocjacji jeszcze ;) X Nikitka witamy ponownie i wpisuj się do tabeli :) będą dwie dziewczynki ?? X Katti dziś wypróbuje patent z odżywką i dam znać jak poszło.Mam wizytę na 13.30 więc muszę się troszkę ogolić :) ale dziś tylko usg bo mam to połowkowe (22 tc) i idę z mężem .Będzie pierwszy raz bo jego praca nie pozwala na to aby był ze mną na każdej wizycie...Tak się zastanawiam czy mój syn też mógłby byc na takim usg...jak myslicie? X smile łożeczko piękne, tez mam podobne na oku ;) X Alanja a juz myslałam że w tabelce dopiszesz płeć...:D i nas miło zaskoczysz ;) mam nadzieję że nie ukrywasz tu nic przed nami ! :) :) :) wiesz może lekarz przez przypadek się wygadał co tam siedzi u ciebie w brzuszku ;) X doremi powodzenia na wizycie !! X cieszę się że dziś wizyta bo od wczoraj nie czuje Michasia...pewnie znowu wypiął sie tyłkiem na zbliżające się usg...ale juz nie mogę sie doczekać az go zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laka_tereska
Mania - no ja nie wiem, ale u mnie w tej sytuacji tesciowa chyba juz nigdy by nie zobaczyla ani mnie, ani dziecka. Goosiaa - na www Swiata Dziecka byla jakas informacja, ze likwiduja dzialy odziezy i jakies olbrzymie znizki z tego powodu. Tylko nie jestem pewna, bo wczoraj tych ubranek i tak byla cala masa, a na ceny nie patrzylam. Za to wpadl mi w oko sliczny kocyk za jedyne 30zl (bylam w szoku, bo wygladal jakby kosztowal 100zl) i ceratkowe sliniaki :) a moj maz oczywiscie poszedl na dzial zabawek ogladac sterowane samochody :D musialam mu przypomniec, ze przeciez bedzie mial corke. A co do poscieli to ja mam w planie poduszke-klin, zeby dziecko nie ulewalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa i tak..
Cześć wszystkim ciężarówkom 🌼 też jestem sierpniówką - 2012, córcia ma prawie 8 miesięcy 😍 piszcie jeśli macie pytania - jestem już doświadczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×