Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

ja do tako nie mam juz zaufania bo bylam bardzo nie zadowolona z niego i szybko sprzedalam go. tyle ze ja mialam tako jumper x. moze teraz sa juz lepsze te wozki z tako ale wtedy to byla porażka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka twoj oglada samochody a moj klocki lego :D i mowi ze i tak jego corka bedzie sie bawic klockami.... Ja sie smieje ze on je bedzie kupowal dla siebie a dziecko to tylko pretekst hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - odzywka tez jest bardzo dobra przy goleniu nog. Jezeli chodzi o golenie miejsc intymnych tym sposobem to jest jedno "ale", trzeba sie nameczyc bo skora robi sie strasznie sliska i nie da sie zlapac, zeby sobie poodchylac wszystkie zakamarki :) 1500 jak za uzywany wozek bez fotelika to moim zdaniem strasznie duzo i nie po kolezensku. W takiej cenie to mozna nieraz zlapac jakas promocje na nowke sztuke. Moj wozek na reklamie na YT jezdzi po plazy :D w co osobiscie nie wierze i nie zamierzam testowac. Po sniegu tez nie planuje. Potrzebuje zgrabnego wozka do pojechania gdzies samochodem lub spacer po miescie i zeby sie go dalo zabrac samolotem na wakacje do tesciowej. Jazda terenowa odpada i dlatego zaczynam od razu od "parasolki" :) Goosiaa - fajny wozek i ma duzo fajnych opcji. Poza tym jest go sporo na miescie, wiec chyba sprawdzony skoro ludzie tak chetnie kupuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa i tak - nawet nie wiadomo o co pytac :D juz chyba doszlysmy tu wspolnie do wniosku, ze kazda ciaza, kazdy porod a potem kazde dziecko jest indywidualym przypadkiem i wszystko trzeba weryfikowac na biezaco i dopasowywac do wlasnej sytuacji :) ale milo, ze do nas zajrzalas, moze inne dziewczyny beda bardziej kreatywne i wymysla jakies pytania. Wygladasz na usmiechnieta i zadowolona, wiec chyba bycie matka nie daje za bardzo w kosc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka, dzieki za wskazówki dot. golenia ;) co do ceny wózka , to może i wygórowana, jednak ta znajoma to nie koleżanka, tylko osoba wynajmująca ode mnie mieszkanie, więc może dlatego chce zedrzeć, choc uwazam stan wózka za superowy a nowe takie za około 2500 widziałam.No ale przemysle to jeszcze...no chyba że odda go za 1000, jak bedzie w potrzebie, troche ją przytrzymam :) Ja mieszkam na wsi wiec mam obawy przed jeżdżeniem po śniegu, bo u nas alejki nie zawsze są super odsnieżone.Nie to co w mieście :) więc dobre koła to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja przy każdym usg przypominam żeby sie z płcią nie wygadali:) a zdjęcia 3d to wszystkie mam w takiej pozycji, ze hu hu nic nie widać:) a wiem,że moje maleństwo jak po złości chętnie nóżki rozklada;) teraz to już do końca będziemy konsekwentni, mój M mowi do brzuszka Zuzia, a ja uparłam się na Leona i taka sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - tak w sumie patrze, ze nowe to i 3tys kosztuja...wiec moze cofne to co powiedzialam, ze 50% ceny to za drogo :D ale ten wozek byl kiedys u Pani Gadzet na tvn Style i z tego co pamietam, to nie wypadl dobrze. A jestes juz zdecydowana na model? Czy tylko go rozwazasz, bo jest taka opcja? Probowalam obudzic meza, zeby poszedl z psem do sklepu i kupil mi drozdzowke, ale mnie olal...wiec chyba sama je sobie dzisiaj upieke :) i zjem takie cieplutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namirka - gratuluję zakupu mieszkania :-D No to teraz szaaał - urządzanie, meblowanie, malowanie...Zazdroszcze :-) Suuper x Mania no masakra z ta Twoją teściową..ona jakaś uposledzona umysłowo jest czy co???( no sorki ale w głowie mi się to nie mieści, że w kółko do wszystkiego dodaje orzechy, najpierw wielkanoc a teraz to).. Mój Tesciunio jak planujemy do niego na obiad wpaść to się pyta mojego męża czy mam na coś zachciankę, co bym chciała zjeść, czy mogę itp. No ale to jest kochany człowiek... x ładny ten komplet poscieli do wozka, ale ja chyba sobie odpuszczę w ogóle pościel do wozka, bo kolezanki mówią że wystarczy kocyk, a zimą kombinezonik, i że w sumie zbędny zakup. ZA to jak znajdziecie fajną pościel do łóżeczka to dajcie cynk :-D x Gosia wózek bardzo ładny - podobają mi się te materiały imitujące len (bebetto luca takie ma właśnie) tylko jeśli chodzi o mnie firma tako odpada bo wózek po złożeniu zajmuje sporo miejsca (mam malutki bagaznik) no i ogólnie tako to podobno dość ciężkie wózki. No ale jeśli mieszkasz gdzies gdzie nie musisz dźwigać wózka po schodach i masz spory bagażnik - wózek super :-) x Olcia myślę że bez problemu Twój syn mogłby być na usg. Kolezanka nawet zabierała przyjaciółkę potem mamę..az jej mąż sie wkurzał że chyba zacznie bilety sprzedawać bo wszystkim pokazuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka, modelu nie mam określonego, tylko kase jaka mogę wydac , to tak do 1500. A za tyle mozna kupić wózek nowy polskiej firmy, tylko pytanie jaki on będzie...bo w sumie wole mieć uzywany a porządny niż nowy a byle co...więc wybór nie łatwy...oglądam i nowe i uzywane. Ten quinny wizualnie aż tak mi się nie podoba zwłaszcza ten stelaż z tą rurką po środku i z przodu dwa kółka, ale jak zobczyłam jak lekko się go prowadzi i obsluguje...sam praktycznie się rozkłada.wszystko jest solidne, brak tandety po prostu.Jedyna wada to brak fotelika ale pasuje do niego jeden z najlepszych maxi cosi-mozna dokupic. Spacerówka funkcjonalna i dla starszego dziecka mozna poźniej dokupić siedzisko XXLhttp://www.youtube.com/watch?v=Ed72O5G-NZ4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane:) Dzisiaj kafe już chyba nie szwankuje:) Zjadłam śniadanko,wypiłam kawusię a teraz siedzę i dokańczam tą listę wszystkich potrzebnych rzeczy...jak skończę,to zabieram się za szukanie i kupowanie.Chciałabym rzeczy zamawiać u tych samych sprzedawców aby jeden raz płacić za przesyłkę:) Olcia ja bym się na Twoim miejscu nie zastanawiała i brała ten wózek z zamkniętymi oczyma:)Mają go znajomi i bardzo polecają.My cały czas się zastanawiamy między Graco Symbio a Quinny Buzz 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - jakbym wyslala psa samego, to mysle ze sasiedzi wezwaliby straz miejska z bronia do usypiania zwierzat :D pytanie ile moj pies mialby trupow na koncie do momentu az zdazyliby po niego przyjechac. Z kolei jakbym wyslala suczke to nie ruszylaby sie sama za brame, tylko by tam siedziala i plakala, ze zostala wyrzucona, porzucona i skrzywdzona :D taki mam z nimi cyrk. Olcia - to jezeli planujesz wydac okreslona kwote, a jednak do tego Quinny trzeba dokupic jeszcze takie drogie rzeczy, a wozek i tak nie podoba Ci sie wizualnie to bym nie brala na Twoim miejscu. Jezeli masz mozliwosc to przejedz sie do jakiegos duzego sklepu z wozkami i macaj wszystko po kolei. Ja np przez internet mialam wybrany zupelnie inny model, a po przymiarkach w sklepie stwierdzilam, ze potrzebuje czegos innego. Jest sporo wozkow na duzych kolach, ktore "w dotyku" sa solidne i dobrze wykonane. Ciezej jest znalezc solidna parasolke, bo np uwazam ze Maclareny sa strasznie przereklamowane i jakosc nie pasuje do ceny, a takie sa teraz modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie patrze wizualnie a dopiero pozniej sie zastanawiam :) najpierw zobaczylam ten wozek w "oczojebnym" kolorze zoltym i tak strasznie mi sie spodobal :) no ale zobaczymy... bo jeszcze ta znajoma znajomych sprzedaje te uzywane wozki wiec najpierw bedziemy ogladac u niej :) no i wogole umowilismy sie, ze nie kupimy wozka przez internet (chyba, ze wczesniej obejrzymy go w sklepie) chcemy zobaczyc wszystkie funkcje na zywo bo niestety jak sie okazuje zdjecia wszystkiego nie odzwierciedlaja :) marzy mi sie sponsor i wozek za 4 tys (moze Wy nie, ale ja widze roznice :)) i wozek ktory przetrwa wszystko, a przynajmniej dwojke lub trojke dzieci :) no ale niestety... :) ja za wizyte place 80-100zl a i tak wydaje mi sie sporo... ale juz niedlugo :) teraz zrobilabym to zupelnie inaczej, szczegolnie, ze w Krakowie mam darmowa opieke medyczna we wszystkich prywatnych klinikach... ale balam sie, ze jak bedzie sie cos dzialo czy przyjdzie koncowka ciazy to bede sie bala sama jechac to 80km... teraz jednak taka opcje bym wybrala-ja glupia :) pogoda sliczna, a co do depilacji to ja zawsze uzywam szamponu... juz wieki :) olcia-Michalki sa swietne :) znam samych fajnych :) no i teraz moj chrzesniak taki slodziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka-tereska nawet mi nie mów o zamieszaniu z wózkami, bo mój x lander na stronach internetowych ma wszędzie opatrzenie "chwilowy brak towaru" - mam na myśli pełne zestawy, podobno ma być w połowie maja ale skoro Ciebie takie przygody sotkały to coś czuję, że będą to x landery ale nie to co ja chcę, bo te zniknęły nawet ze strony głównej prodeucenta a odpowiedź tak lakoniczna, że nie skomentuję :O namirka - gratulacje z powodu mieszkania :) Mania - niezła akcja z tą teściową :O doremi - powodzenia u lekarza Olcia - tak wczoraj już wypisałam typy :) i coś czuję, że wrócimy do korzeni, tzn imienia, które wymyśliliśmy jak jeszcze nawet nie planowaliśmy dzieci, ale bardzo nam się podobało :) dam jednak znać jeśli będzie to stuprocentowe Gosia a ten sklep to w którym miejscu w Krakowie ? może się przejadę zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka-tereska nawet mi nie mów o zamieszaniu z wózkami, bo mój x lander na stronach internetowych ma wszędzie opatrzenie "chwilowy brak towaru" - mam na myśli pełne zestawy, podobno ma być w połowie maja ale skoro Ciebie takie przygody sotkały to coś czuję, że będą to x landery ale nie to co ja chcę, bo te zniknęły nawet ze strony głównej prodeucenta a odpowiedź tak lakoniczna, że nie skomentuję :O namirka - gratulacje z powodu mieszkania :) Mania - niezła akcja z tą teściową :O doremi - powodzenia u lekarza Olcia - tak wczoraj już wypisałam typy :) i coś czuję, że wrócimy do korzeni, tzn imienia, które wymyśliliśmy jak jeszcze nawet nie planowaliśmy dzieci, ale bardzo nam się podobało :) dam jednak znać jeśli będzie to stuprocentowe Gosia a ten sklep to w którym miejscu w Krakowie ? może się przejadę zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazyłam że problem z kafe pojawia sie zawsze po tym jak post napisze nikitka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazyłam że problem z kafe pojawia sie zawsze po tym jak post napisze nikitka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazyłam że problem z kafe pojawia sie zawsze po tym jak post napisze nikitka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff nareszcie usiadłam :P posprzątałam pokój i łązienkę, ugotowałam zupę a poźniej wstawię wode na makaron na słodko, mniam! po południu znowu moi rodzice przyjadą w odwiedziny na grila i tak ten czas mi jakoś ucieka :(nie pamiętam iedy siedziałam sobie sama z mężem popijając kawkę eh ale nie ma co narzekać bo przynajmniej dni lecą i znów półtora tygodnia do kolejnej wizyty :) j xxxx ja i mój D. zamierzamy dziś albo ewentualnei jutro odskoczyć zobaczyć na żywo wózek który planujemy kupic :http://www.kidisklep.pl/pl/p/Wozek-EURO-CART-Passo-fotelik-Carlo/2641 (kolor chocolate - beżowo brązowy) co o nim myślicie? nam strasznie przypadł do gustu, no ale lepiej zobaczyć i ocenić gołym okiem :P xxxx Emilka dziś rano dała mi tak popalić że ho ho ho,strasznie nisko "siedzi" i jak dziś przez godzinę brykała to myślałam że zaraz wybuchnę hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff nareszcie usiadłam :P posprzątałam pokój i łązienkę, ugotowałam zupę a poźniej wstawię wode na makaron na słodko, mniam! po południu znowu moi rodzice przyjadą w odwiedziny na grila i tak ten czas mi jakoś ucieka :(nie pamiętam iedy siedziałam sobie sama z mężem popijając kawkę eh ale nie ma co narzekać bo przynajmniej dni lecą i znów półtora tygodnia do kolejnej wizyty :) j xxxx ja i mój D. zamierzamy dziś albo ewentualnei jutro odskoczyć zobaczyć na żywo wózek który planujemy kupic :http://www.kidisklep.pl/pl/p/Wozek-EURO-CART-Passo-fotelik-Carlo/2641 (kolor chocolate - beżowo brązowy) co o nim myślicie? nam strasznie przypadł do gustu, no ale lepiej zobaczyć i ocenić gołym okiem :P xxxx Emilka dziś rano dała mi tak popalić że ho ho ho,strasznie nisko "siedzi" i jak dziś przez godzinę brykała to myślałam że zaraz wybuchnę hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff nareszcie usiadłam :P posprzątałam pokój i łązienkę, ugotowałam zupę a poźniej wstawię wode na makaron na słodko, mniam! po południu znowu moi rodzice przyjadą w odwiedziny na grila i tak ten czas mi jakoś ucieka :(nie pamiętam iedy siedziałam sobie sama z mężem popijając kawkę eh ale nie ma co narzekać bo przynajmniej dni lecą i znów półtora tygodnia do kolejnej wizyty :) j xxxx ja i mój D. zamierzamy dziś albo ewentualnei jutro odskoczyć zobaczyć na żywo wózek który planujemy kupic :http://www.kidisklep.pl/pl/p/Wozek-EURO-CART-Passo-fotelik-Carlo/2641 (kolor chocolate - beżowo brązowy) co o nim myślicie? nam strasznie przypadł do gustu, no ale lepiej zobaczyć i ocenić gołym okiem :P xxxx Emilka dziś rano dała mi tak popalić że ho ho ho,strasznie nisko "siedzi" i jak dziś przez godzinę brykała to myślałam że zaraz wybuchnę hihihi :) Nie płacz że życie kopie Cię w tyłek, może tym gestem, życzy wielkiego szczęścia ❤️ http://www.suwaczki.com/tickers/xrot3e3k08j6jide.png ❤️ http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ines&year=2013&month=7&day=30&babycount=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo ten sam sprzedawca ma śliczną pościel od 2 do 14 elementów, tylko patrz na tą droższą, bo tańsza ma badziewne wzory jak na moj gust oczywiście:) Wlaśnie wróciłam z Castoramy i szlak mnie trafia bo zakupy na kasie, a mi kartę platniczą odrzuca:( jaki obciach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff nareszcie usiadłam :P posprzątałam pokój i łązienkę, ugotowałam zupę a poźniej wstawię wode na makaron na słodko, mniam! po południu znowu moi rodzice przyjadą w odwiedziny na grila i tak ten czas mi jakoś ucieka :(nie pamiętam iedy siedziałam sobie sama z mężem popijając kawkę eh ale nie ma co narzekać bo przynajmniej dni lecą i znów półtora tygodnia do kolejnej wizyty :) j xxxx ja i mój D. zamierzamy dziś albo ewentualnei jutro odskoczyć zobaczyć na żywo wózek który planujemy kupic :http://www.kidisklep.pl/pl/p/Wozek-EURO-CART-Passo-fotelik-Carlo/2641 (kolor chocolate - beżowo brązowy) co o nim myślicie? nam strasznie przypadł do gustu, no ale lepiej zobaczyć i ocenić gołym okiem :P xxxx Emilka dziś rano dała mi tak popalić że ho ho ho,strasznie nisko "siedzi" i jak dziś przez godzinę brykała to myślałam że zaraz wybuchnę hihihi :) Nie płacz że życie kopie Cię w tyłek, może tym gestem, życzy wielkiego szczęścia ❤️ http://www.suwaczki.com/tickers/xrot3e3k08j6jide.png ❤️ http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ines&year=2013&month=7&day=30&babycount=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka - balabym sie o to dziecko ktore siedzi z przodu, ze jest tak bardzo wysuniete i bedzie przewazalo wozk :D albo ze ja mam do niego tak daleko i nie mam z nim kontaktu. A to co siedzi z tylu to oglada tylko daszek z wozka siostry. Nie wolalabys takich, gdzie siedziska sa montowane obok siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×